Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 936 0
30.06.2017

Czym jest League of Legends

Gra League of Legends jest zaliczana do zbioru gier typu MOBA. Została stworzona przez firmę Riot Games, pierwszy raz o pomyśle jej stworzenia usłyszeliśmy 7 października 2008 roku i prawie rok później (dokładnie od dnia 27 października 2009 roku) mogliśmy cieszyć się tą jakże ciekawą grą. Aktualnie w grze mamy środek 7 sezonu rankingowego. Sam pomysł na grę wzorowany był na grze Dota. Twórcy modernizują ją z miesiąca na miesiąc. Same zmiany najłatwiej jest zobaczyć na przykładzie bohaterów (championów) których przybywa od czasu do czasu. Właśnie w tym tygodniu (29.06.2017 r.) firma Riot Games dodała na serwery PBE ( Public Beta Environment - czyli z angielskiego serwery testowe, to tutaj możemy testować wszystkie nowości przed wypuszczeniem ich na serwery oficjalne, dzięki tym serwerom Riot wie czy rzecz którą chcą dodać nie ma żadnych bardzo widocznych bugów) nową postać o nazwie Kayn, więc za około 2 tygodnie możemy spodziewać się jej na serwerach głównych.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Dopiero po czasie twórcy stworzyli dla nas system rang oraz dywizji. Wcześniej poziom rankingowy graczy był określany za pomocą punktów MMR które teraz stanowią ukrytą wartość która jest wykorzystywana do określania ile punktów ligowych dostajemy za wygraną oraz ile tracimy za porażkę.
Gra rozwija się nie tylko pod względem mechanik oraz ilości dostępnych postaci (od 40 bohaterów na początku aż do 136 teraz) i przedmiotów, lecz również pod względem graficznym. Wyżej zostawiam zdjęcie z pierwszych sezonów gry League of Legends. Jak widać deweloper poczynił bardzo duże zmiany jeśli chodzi o rozwój gry. W tym momencie pod względem graficznym można powiedzieć, że wygląd gry "cieszy oko". Dla porównania zdjęcie z aktualnego league of legends zostawiam niżej.
Z łatwością możemy stwierdzić że producenci League of Legends wkładają dużo pracy w to aby ich gra była cały czas "na topie" i żeby jej graczom grało się tylko lepiej.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jako iż środek sezonu (tzw. midseason) zbliża się wielkimi krokami Riot zaczyna już duże zmiany. W ostatnim patchu zmieniony został system honorowania graczy z drużyny. Dzięki temu w tym momencie honory to nie tylko "puste" liczby które nic nie znaczą. Teraz honorowani gracze będą mieli z tego korzyści. W przedostatnim patchu dodany został długo już zapowiadany system misji który w bardzo ciekawy sposób urozmaicają nam rozgrywkę. Dzięki nim do gry został dodany "wątek" który zmusza nas do pewnego rodzaju wysiłku.
Według mnie gra League of Legends to bardzo ciekawa gra MOBA której warto poświęcić chociaż trochę uwagi. Gra wymaga od nas szybkiego myślenia i analizowania skutków naszych poczynań. Idąc tym tropem granie w tą produkcję może nam pomóc rozwinąć się, dać nam jakieś plusy w życiu. Jedynym minusem jest dosyć toksyczne społeczeństwo tej gry, lecz ten element występuje również w innych grach online.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez SanTur

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

BlockStarPlanet Kopanie dla początkujących - BlockStarPlanet

Poradnik Waziaaa
2

Najlepsze gry fryzjer

Recenzja TheMaślak
3

Minecraft TWORZENIE SERWERA EASYHC #1

Poradnik Harrty
4

League of Legends Warwick bóg lifesteala

Poradnik TOXICxHENTAI
5

Cities Skylines Mass Transit ( Recenzja DLC )

Recenzja LOGIN
6

Garry's Mod (B2P) Poradnik dla poczatkujacych w garrs modzie

Poradnik ENZO_GAEMING123
7

CSGO Prime (B2P) Rangi w CSGO

Poradnik JestemKacper
8

Odysseus Kosmos and his Robot Quest – doskonała przygodówka point and click.

Recenzja Banankowiec2453
9

MovieStarPlanet MSP Co można robić msp grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
10

Playstation 3 - Czy dalej warto być jej posiadaczem?

Poradnik LiquidSnake
Chat