Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 961 0
20.07.2017

Ezreal nietypowy strzelec na dolnej alei

Witam
Znudzili ci się typowi strzelcy typu Jhin, Cait, Draven i szukasz czegoś for fun? Ezreal będzie w sam raz! Jest to nietypowy strzelec, ponieważ posiada obrażenia fizyczne jak i magiczne do tego polega głownie na poke q. Ezreal ma swoje słabe strony jak i mocne. Do słabych należy to, że ma słabe early game, ponieważ jak tylko cofniemy do bazy musimy złożyć łezkę aby mieć mane na pokeowanie z q bo na prawdę bardzo szybko się kończy do tego w early game mamy małe obrażenia. Z mocnych stron to pokeowanie q pozwala nam na bezpieczne lasthitowanie i obijanie przeciwnika przez co gracze, którzy dostają autofilla na adc bardzo często grają właśnie Ezem aby nie nafeedować przeciwnika. Jego R jest globalne i pomimo przelicznika Ap w late game zadaję fajne obrażenia. Tak więc jeśli szukasz czegoś nietypowe pomyśl nad Ezem.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Tak jak wspomniałem na początku jest to nietypowy adc więc i nietypowo go składamy w odróżnieniu od reszty. Buty składamy Ionian aby mieć mniejsze cd na skille jak najbardziej polecam te buty. Dalej obowiązkowo musi być łezka aby jak najwcześniej ją stackować jeśli chodzi o muramanę nie musimy jej od razu budować. Trinity force daję nam bardzo dużo więc warto go złożyć. Iceborn Gauntlet składamy gdy w enemy maja tanków i my sobie z nimi nie radzimy a dzięki gauntletowi będziemy ich kitować i będą mieli by podejść do nas i nas zabić. Jeśli tanki warto kupić lorda dominika jeśli przeciwnicy składają pancerz natomiast jeśli się leczą bo są np jakimś mundo lub warwickiem albo maja sorakę składamy zamiast dominika mortal reminder aby osłabić ten heal. Blade of the Ruined king to jak nam się podoba nie jest to core item.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Ezreal jest naprawdę fajnym strzelcem bo nie nudzi tak szybko jak reszta więc warto go brać jeśli się znudziliśmy dravenami, caitlynami itd. Pomimo tego, że Ezreal może obijać z daleka nie zmienia to faktu, że trzeba umieć rzucać te skillshoty bo wbrew pozorom ta pośtac wymaga jednak od gracza jakiś umiejętności. Ezreal sprawdzał się kiedyś też na midzie jako ap teraz to średnio bym powiedział ale na normalnych grach pograc tak mozna czemu nie. pokeujemy z q i w a gdy target ma low hp wbijamy z e i autoataki bijemy a jesli przeciwnik ucieka odpalamy r tylko tak by nie widział bo inaczej uniknie naszej superumiejętności. Ezreala polecam grac na bocie na takich przeciwników na których wiemy, że będzie ciężko nam farmić przykładowo sona+caitlyn bądź też lulu karma i inny strzelec na to się ciężko gra i ez jest świetnym wyborem w tym przypadku.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Ulicznybanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Football Manager 2018

Recenzja Musik
2

League of Legends Nami - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
3

RETRO: Shin Megami Tensei I

Recenzja LiquidSnake
4

MovieStarPlanet MSP MSP - unikaty za level i z tygodniów unikatów

Poradnik BiałyBananek
5

Jak zalogować się do starego MSP??

Poradnik Porarzo
6

Dlaczego Polacy nie robią gier o Polsce?

Recenzja lasak
7

Transformice Jak szybko wbić level na transformice.

Poradnik Mrs_Yamati
8

Władca Smoków Recenzja gry Władca Smoków - Wady i zalety.

Recenzja Diamentowicz
9

CSGO Prime (B2P) Czy w dzisiejszych czasach warto grać w CSGO?

Recenzja koczanHDHQPL
10

World of Tanks Bat.-Chatillon 25 T - Opis i historia świetnego czołgu średniego X tieru.

Poradnik JestemKacper
Chat