Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 1057 0
16.07.2017

Gnar czyli uwalniamy bestię!

Witam
Tym razem chciałbym pokazać wam kolejnego toplaner no może nie tak silnego Renekton lub Darius ale równie dobrego i przydatnego na soloq. Gnar jest dość przyjemnym championem, ponieważ nie tylko walczy melee ale również range. Champion ten polega na furii więc nie trzeba się martwić o manę więc dość przyjemnie się nim pyka na linii. Jakby tego było mało ma skok na e dzięki czemu nie łatwo jest zgankować takiego Gnara więc potrzebne jest cc aby sobie z nim poradzić. Jego potencjał rośnie praktycznie w każdej fazie gry jest mocny więc od początku można grać agresywnie pokując sobie z autoataków przeciwnika, który musi podejść do creepów dzięki czemu po opanowaniu tego można łatwo zoutfarmić przeciwnika. Warto go przećwiczyć na normalach bo wiadomo ten champion ma 2 formy co nie jest łatwe do opanowania.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Build składamy trochę z obrażeń jak i trochę przeżywalności. Buty tylko i wyłącznie tabi lub mercury zależnie od tego co mamy na linii czy przeciwnik zadaję obrażenia magiczne czy fizyczne. Dalej warto złożyć The Black Cleaver, który daję obrażenia i przeżywalność. Frozen mallet poza przeżywalnością i obrażeniami daję slow dzięki czemu łatwo dogonić przeciwnika. Hexdrinker wiadomo składamy jeśli gramy na championy zadające magiczne obrażenia. Blade of the Ruined King nie jest grany zazwyczaj, ale jeśli czujemy, że brakuję nam obrażeń nie powinien być zły. Guardian jak najbardziej jeśli gra się przeciągnie do tej około 35 minuty bo dodatkowa szansa się przyda. Gargoyle Stoneplate jest słaby na Gnarze więc osobiście go nie polecam. Omena składamy na przeciwników, którzy polegają na krytykach.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gnar polega na furii i swojej formie przez co trzeba grać rozważnie i z głową. Będąc małym Gnarem harrasujemy z autoataków i q jednocześnie uważając na junglera i przeciwnika gdyby któryś z nich zagrał agresywnie uciekamy z e skacząc. Gdy widzimy, że nasza furia jest prawie pełna i zaraz się zmienimy w mega Gnara warto wbić się w przeciwnika skacząc z e slowując go z q i stunując z w i potem obijamy go autoatakami. Na linii wygląda to dość łatwo natomiast w późniejszej fazie gry powinniśmy grać ostrożnie aby ładować furie i dopiero jako mega Gnar się bić, ponieważ w formie mega Gnara nasza r odpycha przeciwników i jeśli uda nam się enemy carry wywalić w ściane dostają stuna i dzięki temu możemy z łatwością wygrać teamfight pozostawiając przeciwników bez ich carry. Tak więc Gnar wymaga na prawdę dużo praktyki i jeszcze raz praktyki.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Ulicznybanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zalogować się do starego MSP??

Poradnik Porarzo
2

Agar io Gra, która zyskała miliony graczy-Agar.io

Recenzja Junko Chan
3

MovieStarPlanet MSP MSP - unikaty za level i z tygodniów unikatów

Poradnik BiałyBananek
4

RETRO: Shin Megami Tensei I

Recenzja LiquidSnake
5

League of Legends Nami - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
6

Football Manager 2018

Recenzja Musik
7

Minecraft Jak stworzyć własny TEXTUREPACK do Minecraft'a?

Tutorial WalcQ
8

Jak zdobywać bananki i exp?

Poradnik lol troll
9

League of Angels 3 Divine Arma cz.1 wszystko na temat broni

Tutorial Mefciu
10

Margonem Ukryte waluty w Margonem - Głowy zbira

Poradnik TurboBagiety
Chat