Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 1891 0
15.02.2018

League of Legends - Jak grać na midzie ?

Mid, midlane czy inaczej środkowa aleja to linia na której zdecydowana większość ludzi gra postaciami typu assasyn czyli zabójca. Postaci te zwykle posiadają dużą mobilność i mają ogromny wpływ na gre, co czyni tą linie bardzo ważną w trakcie meczu. Mimo, że wiele zależy od gracza który na niej gra nie jest wcale ciężko na niej grać. Jako osoba czytająca ten poradnik pewnie jesteś początkującym więc postaram Ci się pomóc w polepszeniu twoich umiejętności. Pierwsza ważna rzecz to wybór i zaopatrzenie się w odpowiednią ilość postaci, jak pisałem najlepsi są zabójcy tacy jak :

Katarina - ma bardzo dużą mobilność, wysokie obrażenia a do tego nie jest zbyt skomplikowana, po kilku meczach i po przyzwyczajeniu się do jej mechanik gra się nią płynnie, oraz przyjemnie
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Kolejną dobrą postacią na mida będzie na przykład :

Zed - Jako AD postaci ma o wiele większy potencjał na zabijanie we wczesnej fazie gry, jego umiejętności są przyjemne, a gra nim sprawia radość, jego umiejętność bierna pomaga dobijać stwory na linii co ułatwia farmienie.

Talon - Też jest AD postacią również jest mobilny, a jego obrażenia odpowiednie, dobry Talon potrafi poprowadzić całą swoją drużynę do zwycięstwa, a zostać dobrym Talonem wcale nie jest ciężko, to raptem kwestia kilku/kilkunastu gier nim.
Annie Jest bardzo silną AP postacią, jej Q jest idealne do zabijania minionków co pomoże mało doświadczonym graczom, mimo że jest niezbyt mobilna wynagradzają jej to obrażenia które potrafi zadać całej drużynie przeciwnej na combo. Uważam ją jako postać od której powinno się zaczynać granie na środkowej alei.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Po około 15 czy 20 minutach gry, na naszą linie zaczną przychodzić gracze z innych i trzeba zapamiętać, że walka 1 konta 2/3 nie jest dobrym pomysłem, najlepiej wtedy poprosić swoją drużynę o pomoc i odeprzeć wrogów razem. Najlepszym wyborem na mida jest Flash i Ignite/Ghost/Teleport lub bariera zależy czym i na kogo gramy. Mam nadzieje że te kilka informacji pomoże tobie jako mało doświadczonemu graczowi, ja swoją przygodę na midzie zaczynałem od Lux, co nie było za dobrym wyborem, poprostu była za ciężka dla mnie by ją grać gdy jeszcze nie znałem mechanik tej gry, Należy pamiętać, że nie odczujemy skutków od razu lecz z każdą grą nasz poziom i nasza wiedze oraz umiejętności się polepszają. Sam zaczynałem od takich podstaw więc wiem jakie początkujący gracze mogą mieć problemy. Ale na pewno z każdą grą będziemy coraz lepsi i w końcu dojdziemy do zadowalającego etapu gry.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Klimenso

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Team Fortress 2 Ekonomia w Team Fortress 2 Oraz rodzaje scamerów!

Recenzja Siemkazbieramnasteam
2

Momio Czy warto zagrać w Momio?

Recenzja rybasnik
3

The Sims 4 "Jak zacząć rozgrywkę"

Poradnik xOliwicia
4

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
5

Fortnite Jak poprawić swoją celność

Poradnik ziom510xxx
6

Football Team Jak szybko wbijać OVR w Football Team?

Poradnik MaxxY
7

World of Tanks Jak i czym wbijać Wn8

Poradnik mysiacipka
8

Margonem Margonem to gra dla każdego.

Recenzja Koniczek
9

World of Tanks Himmelsdorf - Miejscówki

Poradnik kuba1224
10

Hero Zero Hero Zero - omówienie gry

Poradnik Janux
Chat