Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
0.0 0 696 0
29.12.2017

Lol-Mocne i łatwe postacie.

W lola gram od 2 lat, więc coś wiem na temat dobrych postaci. Najwięcej gram Garenem, bardzo mocny na krótko dystansowych bohaterów ale słaby na strzelców. Podstawowe kombo to Q(Garen uwalnia się spod działania wszystkich efektów spowalniających i zyskuje 30% premii do prędkości ruchu. Jego następny atak podstawowy wykonany w ciągu 4.5 sekundy zadaje zwiększone obrażenia fizyczne i ucisza cel na 1.5 sekundy.)+E(Garen zaczyna wirować mieczem przez 3 sekundy, zadając obrażenia fizyczne na każdy takt wszystkim wrogom w zasięgu.) a jak cel nie zginie to R(Garen przywołuje Potęgę Demacii, by wykonać ostateczny cios wrogiemu bohaterowi, zadając obrażenia magiczne w zależności od tego, jak bardzo ranny jest przeciwnik.). Taka wbitka w całą ogłuszoną grupę przeciwników to dopiero coś, szczególnie w wypadku full AD Garena.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
kolejną postacią, którą bardzo wiele gram to (generalnie) wsparcie(człowieku wtf main supp?) Blitzcrank. Najbardziej lubię full AP Blitza. Kiedy adc chce cię caitować ty po prostu używasz Q+E+R i sprawa wyjaśniona. Na pozycji wsparcie budujemy Zbocze Góry, Rod of Ages czyli mamy i HP i AP za jednym razem, plus mana, która jest przydatna do naszej pasywki(Kiedy zdrowie Blitzcranka spadnie poniżej 20% maksymalnego zdrowia, uruchamia się tarcza posiadająca wytrzymałość równą 50% aktualnej many na 10 sekund).
Dobrze jest też mieć kamień widzenia plus okazyjne itemy. Co do skinów na tą postać to najlepsze są niegodziwy lansjer i Battle boss. Śmieszne sytuacje mogą wyniknąć za sprawą pasywki z ulta(Blitzcrank otoczony jest piorunami, które zadają losowym wrogom w okolicy obrażenia co 2,5 sekundy.) kiedy będziemy przeszkadzać naszemu adc w farmie, więc lepiej się odsunąć.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
postacią zdecydowanie OP jest Darius, szczególnie early game Darius. Pasywka Krwotok to umiejętność, nakładająca efekty przy trafieniu czyli max 5 ładunków krwawienia zadającego obrażenia rozłożone w czasie. Pierwszą umiejętnością jaką wybieramy jest Q(Darius po 0,75 sekundy uderza toporem, zadając obrażenia fizyczne wszystkim wrogom w pobliżu. Cele trafione styliskiem otrzymują 35% obrażeń.) lub W(Następny atak podstawowy Dariusa zada dodatkowe 40% obrażeń ataku i spowolni swój cel o 90% na 1 sekundę.), które najlepiej się sprawdzą na początku starć na naszej linii. Ulta czyli Gilotyny lepiej używać tylko przy 5 ładunkach pasywki, bo wtedy obrażenia będą największe(Za każdy ładunek Krwawienia, Noxiańska Gilotyna zadaje 20% więcej obrażeń). Po skutecznym zabiciu mamy czas na ponowne użycie Gilotyny.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez boguslawski022

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) "Jak dobrze zarobić w grze pt. GTA V online"

Poradnik Kamil135
2

Najlepsze gry - piłka nożna

Recenzja Typowypolak nr 1
3

MovieStarPlanet MSP MSP - unikaty za level i z tygodniów unikatów

Poradnik BiałyBananek
4

CSGO Prime (B2P) Kolejna super mapka z warsztatu steam | CS:GO

Video IKY
5

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
6

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
7

League of Legends Najlepsza postać w lolu?

Poradnik Cesere
8

League of Legends Czym jest League of Legends I jak zacząć grać.

Poradnik LubiePlacki :)
9

Warface Warface - dobre taktyki. Jak grać żeby wygrać?

Poradnik BananekEw
10

CSGO Prime (B2P) Copenhagen Wolves - historia drużyny

Recenzja wzarek
Discord