Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
1.0 1 384 0
31.07.2017

Orianna na midzie wciąż silna

Witam
Szukasz midlanera, którym nie tylko będziesz robić obrażenia, ale chcesz też wspomagać sojuszników? Dobrze trafiłeś orianna będzie w sam raz dla ciebie! Jest to midlaner, który ma nietypową mechanikę tak jak Azir czyli polega na czymś w tym przypadku na kulce. Może robić obrażenia do tego posiada spowolnienie jak i tarcze tak więc dużo cc na midzie pozwala na dość fajne ganki więc warto grając na jungli zastanowić się czy nie wpaść na mida bo free kille. Dzięki swojej mechanice świetnie sobie radzi na różnych assasynów i inne melle postacie na midzie dzięki swojej tarczy pozwala przetrzymać obrażenia assasyna takiego jak zed a do tego z pasywki ma wzmocnione autoataki przez co może karać bezkarnie takiego zeda, talona lub też fizza. Orianna jest dość silnym pickiem więc warto zastanowić się nad jej mainowaniem.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jeśli chodzi o build składamy tak jak na każdego maga czyli regeneracja many, moc umiejętności i przedmioty sytuacyjne. Morrellonomicon jak dla mnie pierwszy i obowiązkowy item aby mieć regeneracje many jak i obrażenia. Jeśli chodzi o buty składamy sorcery lub sytuacyjnie w wyjątkowej sytuacji jeśli sobie nie radzimy na assasyna ad typu zed składamy ninja tabi. Ludens echo dla zwiększenia obrażeń. Jeśli tak jak wcześniej pisałem nie radzimy sobie na zeda możemy złożyć zhonye jest to spoko item w takiej sytuacji. Void Staff składamy gdy przeciwnicy budują odporność na magię. Rabadon kupujemy jako ostatni item jeśli nie ma zbytnio co budować a dodatkowe ap przyda się jak najbardziej. Liandry moim zdaniem średnio sprawuje się na Oriannie, ale jeśli chcemy poeksperymentować to czemu by nie sprawdzić tego przedmiotu.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Orianną można grać agresywnie, defensywnie jak i pasywnie jest to więc pick uniwersalny. Warto nie zamulać na linii i obserwować mapę czy nasz jungler nie chcę zgankować bo ma ułatwione zadanie z naszym cc. Warto wspomnieć o fajnym combo gdy mamy jakiegoś inicjatora na topie typu Malphite zanim odpali swoje r i wejdzie w przeciwny team dajemy mu kulkę i czekamy aż trafi jak największą liczbę przeciwników po czym odpalamy r i zadajemy duże obrażenia jednocześnie przesuwając przeciwników do środka. Combo jest proste gdy sami gramy na linii zazwyczaj jest to q aby przesunąć kulkę w przeciwnika i zadać obrażenia po czym szybko wciskamy w znów zadając obrażenia a dalej jeśli nie chcemy by nasza kula została w danym miejscu albo idziemy po nią albo odpalamy e dostając tarczę. Na junglera też można rzucić kulką z e po czym ult aby przeciwnego midlanera zatrzymać i go zabić.
1.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Ulicznybanan

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

0 A.D. - Czyżby NOWY Spadkobierca RTS? I to ZA DARMO?!

Recenzja Mheetu
2

TOP 3 Horrorów Wszech czasów

Recenzja bartey
3

Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P) Rainbow Six Siege czyli najlepsza taktyczna strzelanka ostatnich lat

Recenzja BLAZEJ1
4

AD 2460 AD 2460 - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
5

Realm of the Mad God - Archer

Poradnik Fragorski
6

Metin2 Recenzja Gry Metin2 po 7 latach grania.

Recenzja Diana07
7

Overwatch - poradnik dla początkującego McCree

Poradnik Porarzo
8

Forge of Empires Punkty Rozwoju do czego służą i jak je zdobyć ?

Poradnik lasak
9

Warface Złote bronie - marzenie każdego gracza Warface

Recenzja Bananek2012
10

Minecraft Minecraft recenzja uptadu aquatic uptade

Recenzja korniszon21213
Chat