Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 1708 0
28.06.2017

Twitch w roli ADC - niedoceniany potencjał.

W tym poradniku chciałbym przybliżyć wam styl gry Twitchem na pozycji adc. Ten niepozorny szczur potrafi wykręcić naprawdę nieziemskie obrażenia- wystarczy jedynie rozsądna gra oraz pozycjonowanie się. Na początku chciałbym przyjrzeć się jego umiejętnością: jego pasywna zdolność sprawia że nasze ataki podstawowe zadają obrażenia rozłożone w czasie i nakładają się do 6 razy. Jego zdolność umieszczona pod klawiszem Q umożliwia nam, po krótkiej chwili, wejście w stan niewidzialności, po której zakończeniu zyskujemy zwiększoną prędkość ataku. Pod W natomiast znajdziemy rzut flaszką, spowalniający oraz nakładający zdolność pasywną na obszarze na który ją rzucimy. Zdolność E umożliwia nam detonacje nałożonej zdolności pasywnej, umożliwiając zadanie solidnej porcji obrażeń- im więcej nałożyliśmy pasywki tym większe obrażenia zadamy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jego superumiejętność pod klawiszem R sprawia, że nasze następne ataki podstawowe przebijają wrogów w linii oraz zyskują większy zasięg. Na początku rozgrywki, jak to bywa także z resztą strzelców, najważniejsze jest skupienie się na zdobywaniu złota z dobijania stronników przeciwnika. Twitch jest postacją nastawioną na środkową i późniejszą fazę gry, wiec we wcześniejszej fazie radziłbym unikać intensywnych walk, a skupić się jedynie na skalowaniu swojego potencjału poprzez zbieranie złota na przedmioty oraz zdobywania poziomu. Na 6 poziomie dostajemy bardzo dużego kopa do zadawanych obrażeń dzięki naszej zdolności R, jest to moment w którym możemy zacząć próby zabicia przeciwników na swojej lini, jednak wciąż posiadamy zbyt mało mocy aby forsować walki. Twitch jest postacią która bardzo opiera się na szybkości ataku, kluczem więc jest zdobycie przedmiotów zwiększających go w jak najszybszym czasie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Kiedy zaopatrzymy się już w podstawowe przedmioty i zdobędziemy przewagę na linii, dzięki niewidzialności z umiejętności Q, bardzo łatwo możemy schodzić na środkową linię, zaskakując przeciwnika oraz zdobywając zabójstwo i często wieżę. Bardzo istotne jest odpowiednie pozycjonowanie się. Twitch jest praktycznie pozbawiony mechanizmu umożliwiającego ucieczkę, jego Q co prawda jest jakimś wyjściem z opresji, ale często nie mamy odpowiednio dużo czasu aby kamuflaż zaczął działać. W walkach drużynowych ustawiamy się na tyłach swojej drużyny, lub jeśli dochodzimy do walki spóźnieni, warto skorzystać z chaosu powstałego na skutek bitwy i zajść przeciwną drużynę od tyłu, po czym używając superumiejętności R zadać ogromne obrażenia wszystkim przeciwnikom znajdujących się na linii ataku. Twitch jest postacią z ogromnym potencjałem i mam nadzieję że choć trochę was do niego zachęciłem.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez evengace

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Garry's Mod (B2P) Jak to jest z tymi mapami?

Poradnik Natalia280
2

Rust (B2P) Pierwszy dzień - Jak przeżyć

Recenzja wegorz08
3

Hero Zero Krótka opinia o grze Hero Zero

Recenzja Roxipl1
4

SUPERHOT! SUPERHOT!- recenzja

Recenzja Boomboxpl
5

World of Tanks Matilda - OP na swoich tierach

Recenzja Bax04
6

Shakes & Fidget Shakes & Fidget krótka opinia.

Recenzja Szejmut
7

Minecraft Minecraft - kiedyś, a dziś!

Recenzja Norateron
8

League of Legends Darius - poradnik do gry

Poradnik kosiu123
9

World of Tanks Dlaczego World of Tanks idzie w złym kierunku.

Recenzja JonChes78
10

Team Fortress 2 Żołnierz, czyli mój main - część 3 Rakietowe skoki - Podstawa

Poradnik PowrWolf
Chat