Jak to działa
Przejdź do gry Let's Fish
Let's Fish
5.0 1 459 0
09.03.2018

Wypad na ryby bez wychodzenia z domu? To proste.

Jesteś zapalonym wędkarzem, ale praca i obowiązki nie pozwalają na wędkarski wypad. Spokojnie znam na to znakomitą radę, a mianowicie grę Let's Fish. Autorzy gry dali nam możliwość połowu naprawdę niezliczonej liczby gatunków ryb i co warto dodać innych wodnych stworzeń na całym świecie. Jakich stworzeń ? Zobaczcie sami nie będę psuł wam psuł zabawy zdradzając to. Na czym polega ta gra ? Po prostu łowimy i tyle ? Nie jest w niej mnóstwo wartych przedstawienia szczegółów na przykład za każdą złowioną rybę otrzymujemy zapłatę w postaci standardowej waluty którą płacimy w sklepie itp. otrzymujemy jednak coś jeszcze, a mianowicie punkty doświadczenia. Gdy już uda nam się uzbierać odpowiednio dużo punktów doświadczenia awansujemy na kolejny poziom. Każdy kolejny poziom otwiera przed nami nowe możliwości.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Wraz ze wzrostem naszego poziomu zyskujemy dostęp do zakupu w sklepie coraz lepszego sprzętu, takiego jak na przykład: lepsze wędki, haczyki to z kolei umożliwia nam złapanie co raz to większych sztuk, co realnie przekłada się na wzrost otrzymywanej za daną sztukę gotówki i ilości doświadczenia. To jednak nie wszystko kolejne poziomy dają nam również możliwość wzbogacenia naszego asortymentu przynęt o coraz to nowe i bardziej wymyślne. Przynęta ma wpływ na gatunek ryby jaką możemy złowić tak więc zyskujemy możliwość złowienia nowych atrakcyjnych gatunków ryb. Mamy możliwość wędkowania na kilka sposobów podstawowy to oczywiście spławik, kolejną dostępną metodę stanowi wędkarstwo spinningowe, jeśli i to wam nie wystarcza to proponuję wędkarstwo morskie. Bez obaw ta gra na pewno nie pozwoli nikomu się nudzić.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Na czym w tej grze polega wędkowanie? Nic prostszego, brania są praktycznie bez przerwy jedno po drugim, a cała sztuka łowienia polega tylko na tym by przy pomocy przycisku myszki utrzymać napięcie żyłki na właściwym nie za wysokim i nie za niskim, a optymalnym poziomie co wymaga odrobinę skupienia, uwagi i zręczności na tym polega jednak cała zabawa, bo po odrobinie treningu i nabraniu wprawy nawet na kiepski sprzęt można złowić naprawdę okazałe, a więc i cenne sztuki.
Lubisz rywalizować z innymi ? Jeśli tak to doskonale trafiłeś. Rywalizacja odbywa się tutaj na wiele sposobów takich jak złowienie największej ryby danego gatunku, bicie rekordów wagi poszczególnych ryb (nasz nick będzie wtedy widoczny przy opisie gatunku ryby której rekord pobiliśmy). Do zdobycia w konkursach i turniejach są bardzo cenne nagrody, normalnie dostępne za walutę premium. Nie czekaj, spróbuj sam!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez gracz22pl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
3

Hero Zero Poradnik do Hero Zero

Poradnik Stykuś
4

Star Stable JAK WYGRYWAĆ MISTRZOSTWA W STAR STABLE?

Poradnik Lesbiss
5

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
6

Aion Jak zdobyć lepszy ekwipunek?

Poradnik JestemKacper
7

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
8

Plemiona Pierwsze dni gry w Plemiona

Poradnik Pucior
9

Roblox Roblox - Gra dla dzieci, i nie tylko!

Recenzja Cesere
10

CSGO Prime (B2P) Przed nami MAJOR w Krakowie, a wcześniej kwalifikacje.

Poradnik lynnSSky
Chat