Jak to działa
Przejdź do gry Lineage II
Lineage II
0.0 0 200 0
26.01.2018

Lineage II - opis gry i sposób na szybkie zdobycie lv

Witam. W dzisiejszym poradniku chciałbym się z wami podzielić moją osobistą opinią o grze Lineage II oraz opisać w jaki szybki i prosty sposób możemy zdobyć wysoki poziom, przy czym zdobyć ekwipunek oraz zaliczyć zadania narzucone przez bananki. Zacznijmy od tego, że Lineage II jest świetną grą w porównaniu z innymi. Nie chodzi tutaj wyłącznie o dużą ilość bananków do zdobycia, lecz o to, jak przyjemnie się w nią gra. Jedyną wadą tej gry jest to, że zajmuje dużo miejsca na komputerze i występują w niej ścinki lub pewne niezgodności. Mimo wszystko w grę gra się na prawdę przyjemnie, czego zupełnie nie można powiedzieć o grze Nostale. Polecam ją każdemu, aby chociaż spróbował, a na pewno odwiedzisz ją potem jeszcze nie raz. Do wyboru mamy mnóstwo postaci, które możemy zmienić w dowolny sposób (kolor włosów, rysy twarzy, kolor skóry itp.)
Grając w tę grę możesz zdobyć 500 Graj
Na swoim koncie możemy posiadać kilka postaci. Każda z osobna wymaga wpisania kodu, aby można ją zagrać. Dzięki takiemu rozwiązaniu na jednym koncie możemy grać kilkoma postaciami na raz. Gra polega głównie na zabijaniu potworów, lecz jest tutaj ciąg zadań, które będą nam wskazywały kogo i ile zabić. Tak na prawdę początkowi gracze nie mają nic innego do robienia, poza wykonywaniem zadań. Stajemy się od nich niezależni dopiero po jakimś czasie. Na samym początku mamy oczywiście samouczek, wprowadzający do gry. Mapa jest na prawdę ogromna. Mamy tutaj mnóstwo lokacji, oraz map na które mamy wstęp dopiero od osiągnięcia określonego poziomu, możemy również spróbować się tam dostać - wiąże się to jednak z bardzo szybką śmiercią, z powodu bardzo silnych przeciwników. W jaki więc sposób szybko zdobyć poziom postaci?
Grając w tę grę możesz zdobyć i 590 Graj
Zdobyć PD jest bardzo prosto. Otrzymujemy je za przechodzenie głównych o raz pobocznych misji. Po przejściu misji możemy również liczyć, że otrzymamy lepszą zbroję. Pd otrzymamy również za pokonywanie potworków, lub przeciwników. Zdobycie określonego poziomu zajmie nam na prawdę nie wiele, najwyżej dwa dni. Podczas walki z przeciwnikiem polecam na używanie podstawowych ataków - nie korzystania ze zwojów, lepiej zostawić je na bossa lub silniejszych przeciwników do trudniejszych misji, takich jak: oczyszczenie jakiegoś terenu, zdobycie określonej rzeczy, której pilnują potwory lub na atak potworów w grupie. Wtedy przydadzą się nam zwoje. Gra jest tylko multiplayer, w sam raz aby pograć w nią ze znajomymi. Gra jest darmowa - stało się to dopiero w grudniu 2011 roku. Wcześniej należało płacić abonament, za granie w nią.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Bananek2012

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Vikings: War of Clans Vikings: War of Clans. Jak szybko wbijać poziom?

Poradnik ExeNati
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Nowy Motyw!

Video Tviiss
6

Big Farm BIG FARM - RECENZJA TYTUŁU

Recenzja Mesashii
7

CSGO (B2P) EnVyUs - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
8

Warface ogólny poradnik dla początkujących

Poradnik SzymeqX
9

Jak szybko zdobyć poziom na Steam?

Poradnik JestemKacper
10

Warface Warface - Strzelanka PVP i PVE?

Tutorial Fragorski
Discord