Jak to działa
Przejdź do gry Lineage II
Lineage II
0.0 0 164 0
26.01.2018

Lineage II - opis gry i sposób na szybkie zdobycie lv

Witam. W dzisiejszym poradniku chciałbym się z wami podzielić moją osobistą opinią o grze Lineage II oraz opisać w jaki szybki i prosty sposób możemy zdobyć wysoki poziom, przy czym zdobyć ekwipunek oraz zaliczyć zadania narzucone przez bananki. Zacznijmy od tego, że Lineage II jest świetną grą w porównaniu z innymi. Nie chodzi tutaj wyłącznie o dużą ilość bananków do zdobycia, lecz o to, jak przyjemnie się w nią gra. Jedyną wadą tej gry jest to, że zajmuje dużo miejsca na komputerze i występują w niej ścinki lub pewne niezgodności. Mimo wszystko w grę gra się na prawdę przyjemnie, czego zupełnie nie można powiedzieć o grze Nostale. Polecam ją każdemu, aby chociaż spróbował, a na pewno odwiedzisz ją potem jeszcze nie raz. Do wyboru mamy mnóstwo postaci, które możemy zmienić w dowolny sposób (kolor włosów, rysy twarzy, kolor skóry itp.)
Grając w tę grę możesz zdobyć 400 Graj
Na swoim koncie możemy posiadać kilka postaci. Każda z osobna wymaga wpisania kodu, aby można ją zagrać. Dzięki takiemu rozwiązaniu na jednym koncie możemy grać kilkoma postaciami na raz. Gra polega głównie na zabijaniu potworów, lecz jest tutaj ciąg zadań, które będą nam wskazywały kogo i ile zabić. Tak na prawdę początkowi gracze nie mają nic innego do robienia, poza wykonywaniem zadań. Stajemy się od nich niezależni dopiero po jakimś czasie. Na samym początku mamy oczywiście samouczek, wprowadzający do gry. Mapa jest na prawdę ogromna. Mamy tutaj mnóstwo lokacji, oraz map na które mamy wstęp dopiero od osiągnięcia określonego poziomu, możemy również spróbować się tam dostać - wiąże się to jednak z bardzo szybką śmiercią, z powodu bardzo silnych przeciwników. W jaki więc sposób szybko zdobyć poziom postaci?
Grając w tę grę możesz zdobyć i 470 Graj
Zdobyć PD jest bardzo prosto. Otrzymujemy je za przechodzenie głównych o raz pobocznych misji. Po przejściu misji możemy również liczyć, że otrzymamy lepszą zbroję. Pd otrzymamy również za pokonywanie potworków, lub przeciwników. Zdobycie określonego poziomu zajmie nam na prawdę nie wiele, najwyżej dwa dni. Podczas walki z przeciwnikiem polecam na używanie podstawowych ataków - nie korzystania ze zwojów, lepiej zostawić je na bossa lub silniejszych przeciwników do trudniejszych misji, takich jak: oczyszczenie jakiegoś terenu, zdobycie określonej rzeczy, której pilnują potwory lub na atak potworów w grupie. Wtedy przydadzą się nam zwoje. Gra jest tylko multiplayer, w sam raz aby pograć w nią ze znajomymi. Gra jest darmowa - stało się to dopiero w grudniu 2011 roku. Wcześniej należało płacić abonament, za granie w nią.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Bananek2012

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
2

Roblox Roblox - Top 6 Tycoonów

Recenzja Sucharek39
3

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
4

Margonem Nowy kolos na 63 poziomie już w grze! + minievent sierpniowy

Poradnik Deez
5

Travian Travian gra która uczy strategii i na pewno spędzisz w niej długie godziny!

Recenzja Crisovski
6

Roblox Szybkie sposóby na Lamborghini. w trybie Jailbreak.

Poradnik ketty
7

Roblox Chcesz zarabiać na graniu ? To coś dla CIEBIE

Video Florep
8

Czy Crysis to przełom w branży gier wideo?

Recenzja BLAZEJ1
9

My Free Zoo Magiczny świat zwierząt!

Recenzja Magiczny Krzysztof
10

Jak zostać milionerem w Farming Simulator

Poradnik MatiSzelka007
Discord