Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 1 1858 0
10.12.2017

Stare dobre Margonem.

Hej!

Właśnie postanowiłam napisać swoją pierwszą recenzje, wybrałam, że będzie ona o margonem.

* Na początku przedstawmy kilka faktów o tej grze. *

Margonem zostało stworzone w 2006 roku przez grupę studentów, jest to gra przeglądarkowa MMORPG, 2D.
Co ciekawsze gra została stworzona jako praca magisterska jednego z stwórców.

*Co nas czeka w margonem?*

Miasta, potwory, questy, npc - brzmi banalnie i prosto? Bo w sumie tak właśnie jest, jest to przyjemna, banalna gra z prostą grafiką, ale niech to was nie przestraszy, sama rozgrywka jest wciągająca i przyjemna, dodatkowo fakt, że można w niej poznać wielu świetnych ludzi, też powinien zachęcić was do gry.

Świat gry jest naprawdę spory (ale też nie za duży), składa się z 9 dużych miast, a także z masy mniejszych lokalizacji w większości z nich spotykamy NPC którzy często mają dla nas jakieś zadanie.

Gre zaczynamy od wybrania jakiej profesji będziemy, do wyboru mamy: : wojownika, paladyna, tancerza ostrzy, maga, łowcy lub tropiciela. To kogo wybierzemy ma wpływ na grę bo różnią się oni umiejętnościami a także przedmiotami.

Jak w każdej grze MMORPG zdobywamy doświadczenie ubijając potwory z których dostajemy EXP, tutaj trzeba wspomnieć że margonem ma naprawdę bardzo wiele gatunków stworzeń do "ubijania" co dodatkowo umila rozgrywke.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jak już wyżej wspomniałam, dużych miast jest 9, są to - Ithan, Torneg, Karka-han, Werbin, Eder, Mythar, Nithal, Tuzmer i Thuzal.

Ithan jest jednym z najbardziej popularnych miast, tutaj zazwyczaj spotkamy najwięcej ludzi na czacie i tutaj najłatwiej zacząć robić questy bo zaczynają się od niskich lvl.

Torneg jest drugim miastem które gracz zazwyczaj poznaje, jest ono o wiele mniej rozbudowane od Ithan ale również jest dobre na początek gry.

Największym miastem jest Tuzmer, jest to miasto portowe, chyba najładniejsze z całej gry. Bardzo ciężko się tam dostać na niższym poziomie i tak naprawdę nie zbyt jest sens bo questy i potwory są na bardzo wysokim poziomie.

Kolejnym miastem które trzeba znać jest Eder, jest ono opanowane przez złodziei i oszóstów, prawie każdy NPC będzie próbował nas okraść, dlatego lepiej nie przychodzić tam na niskim lvl.

W każdym z tych miast znajdują się też teleporty które po wykonaniu questa pozwalają nam przenosić się bez problemu między miastami.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Grafika *Podsumowanie*

Pierwszy raz weszłam do margonem jakieś 7-8 lat temu, i tak co kilka lat powracam na stare śmieci i gram w wolnym czasie i dalej potrafię godzinami siedzieć i grać do późnej godziny. Potrafię co jakiś czas tworzyć nową postać i od nowa zaczynać rozgrywkę ponieważ każda profesja jest równie ciekawa i dobra. Wspominałam też że można poznać świetnych ludzi, to chyba największa zaleta tej gry, jest naprawdę sporo osób z którymi można popisać i które chętnie ci pomogą (pomijając gimbusy i trolle ale oni są wszędzie tak naprawdę). I mimo że, gra ma już ponad 10 lat to nadal ma sporo swoich fanów i ciągle dodawane są nowe aktualizacje i eventy. Gra pomimo swojej prostoty i banalnej grafiki 2D jest naprawdę ciekawa i bardzo wciągająca, bardzo polecam każdemu fanowi MMORPG. Ja na pewno dalej będę do niej wracać!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez BananaGirl97

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) ECS Season 3 - podsumowanie.

Poradnik lynnSSky
2

DOTA 2 Dlaczego warto grać Supportem? Ale jak?

Poradnik _Szusty_
3

Minecraft Jak zrobić piec w Minecraft

Poradnik keszy
4

Elvenar Elvenar – strategia fantasy w świecie elfów

Recenzja Amethystcc
5

CSGO Prime (B2P) Pistolety w CS:GO - Omówienie

Poradnik KitaCSMaster
6

Team Fortress 2 Najgorsze bronie w TF2

Poradnik PogromcaTrolli
7

MovieStarPlanet MSP Moviestarplanet czy takie fajne?

Recenzja Axichan_YT
8

League of Legends Treściwy poradnik do Fizza.Podstawy

Poradnik quainn
9

S.K.I.L.L. - Special Force 2 S.K.I.L.L Special Force 2 - Jak zacząć? Jak zdobywać monety?

Tutorial _SkyLone
10

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - jak szybko wbijać lvl?

Poradnik Arines
Chat