Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
5.0 1 503 0
19.12.2017

Minecraft- kilka podstawowych, potrzebnych informacji!

Zaczynajmy! Witam Was w kolejnym artykule, tym razem na ekran wjeżdża Minecraft. jest to gra survivalowa w której bohater musi sam zdobyć, pożywienie, wyposażenie, dom czy nawet swój własny ubiór. Dodatkowo musimy bronić się prze agresywnymi "mobami" które za wszelką cenę będą chciały nas zabić. W grze nie brakuje również mobów przyjaznych jakimi są krowy, świnie, owce z których możemy mieć mięso jak i również wełnę lub skóry. Zacznijmy od początku, gra zaczyna się w jakimkolwiek miejscu na ogromnej mapie, możemy zacząć w takich miejscach jak: lasy, pustynie, sawanny, morza. Pierwszą rzeczą jaką powinniśmy zrobić to znaleźć jakieś drzewo i trochę go nazbierać, ponieważ przyda nam się do zrobienia różnych narzędzi jak na przykład: miecz do obrony, siekiera do ścinania drewna, lub kilof do kopania twardszych materiałów jak na przykład kamień bądź żelazo.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Po zebraniu drewna i zrobieniu kilku podstawowych narzędzi możemy udać się wgłąb mapy i poszukać odpowiedniego miejsca na kryjówkę. Na początek nie musi być ona jakieś duże, aby wystarczyło na pierwszą noc. Możemy zrobić sobie piec(8 klocków kamienia- środek pusty) w którym możemy upiec mięso, abyśmy mogli się pożywić. Aby nie wychodzić z domu w nocy możemy pokopać sobie w domu, może akurat uda się znaleźć żelazo bądź inny potrzebny minerał którego będziemy mogli wykorzystać w późniejszej fazie gry! Warto zrobić sobie skrzynie(8 klocków drewna - środek pusty) do której możemy schować zdobyte przez nas przedmioty aby w razie śmierci nie przepadły. Podstawowym elementem na samym początku jest również zbudowanie łóżka(3 klocki drewna i 3 klocki wełny).jest to bardzo przydatny przedmiot w naszym domu, ponieważ gdy położymy się spać gra automatycznie nam się zapisze, i gdy zginiemy odrodzimy się przy sowim łóżku.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Co mógłbym jeszcze powiedzieć? Cały czas trzeba chodzić i odkrywać nowe miejsca, na mapie możemy znaleźć również wioski, w których można obłowić się w ciekawe przedmioty, nazbierać sobie żywności, albo nawet powymieniać się z osadnikami którzy tam przebywają. Jeśli ktoś chce może sobie zamieszkać w takiej wiosce, są tam pola uprawne, zwierzaki. Starajcie się też jak najszybciej stworzyć sobie jakąś zbroję, najlepiej z żelaza(na samym początku) ponieważ chroni was ona przed obrażeniami, jakie zadają moby. Można ulepszać elementy zbroi jak również wyposażenia na specjalnym kowadle. Podczas gry znajdujemy również zaklęte książki które możemy wykorzystać do jeszcze lepszego ulepszenia naszego miecza czy kilofa. Starajcie się nie ginąć, ponieważ można stracić dużo cennych przedmiotów jak i również doświadczenia które jest potrzebne do ulepszania.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez FENOX39

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
3

Hero Zero Poradnik do Hero Zero

Poradnik Stykuś
4

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
5

Devil May Cry 1 - styl starych nastolatków

Recenzja LiquidSnake
6

Overwatch - poradnik dla początkującego Genjiego

Poradnik Porarzo
7

World of Tanks Pershing, zapomniany przez wszystkich czołg

Recenzja ChUcKxPoMpA
8

Farmerama Wirtualna farma dla "leniwego" rolnika :)

Recenzja Pablito87
9

Agar io Recenzjo-Poradniko-Tutorial Agar.io

Recenzja Bananon nr1
10

7 Porad dla nowych graczy Invisible, Inc

Poradnik Banankowiec2453
Chat