Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
5.0 1 3653 0
03.10.2017

Najlepsze modyfikacje do Minecraft'a [#2] (1.7.10)

Przed rozpoczęciem chciałbym tylko dodać, że napiszę jeszcze kolejne artykuły o modach, ponieważ jest ich bardzo dużo. Może mod, który według was powinien tu być pojawi się w następnym artykule.

W tym artykule opiszę modyfikację, które dodają do gry nowe wymiary.

8. Aroma1997s Dimensional World
Po co kopać w zwykłym świecie i psuć sobie jego wygląd, skoro możemy stworzyć do tego specjalny świat! Świat, który dodaje Aroma1997s Dimensional World ma nazwę - Mining World (świat do kopania). Myślę, że więcej nie muszę tłumaczyć :-)

7. Runic Dungeones
Czy nie znudziło się wam monotonne szukanie świątyń? A co jeżeli powiedziałbym, że wystarczy znaleźć jeden przedmiot, żeby mieć dungeon do końca gry? Tak, to możliwe! Runic Dungeons dodaje świat, który jest jednym wielkim dungeon'em. Wystarczy zrobić magiczną różdżkę i zbudować małą strukturę (screen poniżej). Następnie kliknąć różdżką na blok rzeźbionych kamiennych cegieł, żeby stworzyć portal. Po wskoczeniu znajdziemy się w nieskończonym dungeon'ie. Zabawa do późnej starości!

6. Minenautica
Graliście kiedyś w Subnaticę? Jeżeli tak to ten mod jest dla was! Modyfikacja dodaje moby, itemy, bloki i wymiar wzorowany na Subnatice. Aby się do niego dostać musimy stworzyć Launch Pad, kilka części rakiety oraz paliwo do niej. Jak to zrobić? Najlepiej sprawdzić na oficjalnej stronie moda - http://minenautica.wikia.com/wiki/Guides Mam nadzieję, że fani gry o oceanicznej planecie się nie zawiodą!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
5. Erebus
Erebus to mod, który dodaje nowy, ciekawy wymiar do gry (Nie mylić z Erebus - czynny wulkan u wybrzeży Antarktydy). Dodaje do gry m.in.: nowego bossa - Tarantulę oraz nowy dungeon. Aby znaleźć ów dungeon trzeba szukać przez dobre kilka godzin, a żeby go przejść potrzeba jeszcze dwóch. Na końcu dungeon'a musimy pokonać bossa, który wygląda jak wielka larwa. Jeżeli chcemy dostać się do świata potrzebujemy Staff of Gaea i portalu. Portal to obramowanie z kamiennych cegieł (w dowolnym kształcie) wypełnione liśćmi. Przed portalem musimy postawić w odległości jednej kratki Gaean Keystone. Przykłądowy portal na screenie poniżej. Potem tylko włożyć Staff of Gaea do Gaean Keystone i gotowe.

4. The Aether II
The Aether II czyli mod, który dodaje przeciwieństwo Nether'u - niebo. Na początku musimy zbudować ramę portalu z glowstone'a. Powinna ona być taka sama jak rama portalu do Nether'u. Następnie w środku ramy wlewamy wiaderko wody (jeżeli nie działa spróbujcie w innej części ramy) i gotowe. W niebie czekają na nas nowe bloki i nowe, ciekawie wyglądające moby, np.: krowa ze skrzydłami.

3. Galacticraft
Czy nie marzyliście kiedyś, żeby polecieć w kosmos? Teraz możecie to zrobić! Możecie zwiedzać inne planety w Minecraft! Na każdej planecie jest dungeon z bossem. Po jego pokonaniu otrzymacie klucz, którym możecie otworzyć skrzynię, w której możecie znaleźć plany nowej rakiety. Możecie nawet zrobić stację kosmiczną na księżycu. Instrukcja do tego wszystkiego - https://wiki.micdoodle8.com/wiki/Galacticraft Oprócz tego polecam pobrać addony - Galacticraft Planets i 4Space dla większej zabawy i większej ilości planet do zwiedzania.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
2. Twilight Forest
Chyba najlepszy wymiar jaki kiedykolwiek powstał! Aby dostać się do Twilight musimy wykopać dziurę 2x2 o głębokości 1 kratki. Następnie otoczyć dziurę kwiatami lub grzybami. Potem zrobić w dziurze nieskończone źródło wody, a do niego wrzucić diament. Potem wskoczyć do portalu i cieszyć się nowym światem. Możemy znaleźć tutaj nowe biomy, nowe moby, nowe bloki, kopce pełne surowców oraz bossów. Całą masę bossów. Jest tutaj Hydra, Yeti, Ice Queen, Naga i wiele więcej.

1. RFTools
Skoro Twilight Forest to najlepszy wymiar to dlaczego na 1. miejscu jest RFTools? Ponieważ pozwala tworzyć własne wymiary! Za pomocą kilku maszyn możemy stworzyć w 100% spersonalizowany świat. Możemy wybrać bloki, ciecze, moby, pogodę, czas, kolor chmur i nieba, itd. A światów możemy stworzyć nieskończoną ilość!

Tym razem osiem modyfikacji zamiast dziesięciu. Jest to spowodowane nie wielką ilością mod-makerów, którzy decydują się na stworzenie unikalnego wymiaru. Poprawię się :D. W następnym artykule opiszę 10 modów o... przechowywaniu przedmiotów. Zwykły skrzynki to za mało - wygląd się znudził i miejsca mają mało.

Na samym końcu pytanie - Gdybyście mogli stworzyć nowy wymiar do Minecrft'a jak by on wyglądał? Jakie bloki by w nim występowały? Jak byłaby rzeźba terenu (góry/wzgórza/równiny)? Jakie moby żyłyby tam? Podzielcie się w komentarzach!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Gerluk

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Recenzja gry dynamiczno-przygodowej Margonem !

Tutorial Go Bankai
2

Garry's Mod (B2P) Genialna kreatywność i nielimitowana zabawa

Recenzja Xensi11
3

Hero Zero Recenzja gry-hero zero

Recenzja Zuzik06
4

League of Legends Poradnik do postaci: Nami

Poradnik BananowaBestia
5

CSGO Prime (B2P) Najdroższe, a zarazem piękne patterny do noży!

Poradnik JestemKacper
6

World of Tanks Jak zostać kolekcjonerem wirtualnych czołgów?

Poradnik HansOmen
7

League of Legends Twitch w Jungli Poradnik

Poradnik Davi69
8

LEGO Batman: The Videogame - Recenzja gry

Recenzja Batczłowiek
9

Star Stable Recenzja Koni Arabskich 3 Generacji.

Recenzja Zuzanna Kurzeja
10

Panie i panowie, oto lordowie. Recenzja scenariusza Uchodźcy do Frostpunk

Recenzja Tybero
Chat