Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 18 0
14.06.2022

Moviestarplanet - nuda czy raczej zabawa?

Moviestarplanet jest to gra, w którą grają osoby w różnym wieku. Gra ta jest bardzo ciekawa i można się przy niej wyluzować. Bardzo podoba mi się to, że można samemu się ubrać, pozmieniać kolory ubrań czy włosów. Cięszę się bardzo, ponieważ jakiś czas temu dodali wyszukiwarke ubrań oraz styl i damsk i męski. Nie ważne jakiej płci jesteś możesz zadecydować o sobie sam. Super opcją jest stylowanie twarzy naszej moviestar, przez klinikę piękna możesz być piękna/piękny oraz wyjątkowy! W klinice piękna można zmienić oczy ( ich kolor oraz kształt ) , Usta ( ich kształt kolor) , karnaję ( możesz mieć kolory skóre jakie tylko chcesz, fioletowy, zielony , jasny , ciemny ). Nos - jego kształt. Makijaż - kolor makijażu, jego kształt oraz typ. Moviestarplanet jest to bardzo rozwinięta gra. Wiele młodzieży w nią grało, jest bardzo popularną grą i każdy choć raz o niej usłyszał czy to w reklamie czy to od znajomych. W grze są unikaty, są one cięzko dostępne i bardzo cenne!

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Można poznać dużo ciekawych ludzi, uprzejmych i życzliwych ( co prawda są też osoby, które piszą nieodpowiednie rzeczy, niestety to nie tylko na moviestarplanet tak jest) . Na moviestarplanet jest wiele ciekawych gier oraz pokoi typu quiz czy ubierz się, kawiarnia lub skate park można w nich zarabiać starcoinsy na ubrania, animacja czy rzeczy do pokoju natomiast na chatach można poznać super osoby i porozmawiać z ludźmi. Na naszym profilu możemy znaleźć kategorie serduszko i trzy gwiazdki, są one dla dodania naszych besties do najważniejszych. wchodząc w naszą moviestar możemy napisać status typu - co teraz robimy lub co sądzimy o danej rzeczy. Z lewej strony naszej moviestar jest kategoria " moje rzeczy " jest w niej przebieralnia, nasz pokój oraz nasz profil. W przebieralni można zobaczyć wszystkie swoje zakupione ubrania, włosy itp. W naszym pokoju możemy chatować ze znajomymi oraz go niesamowicie i egzotycznie udekorować. W naszym profilu możemy zrobić naszą biografie, awardsy, prezenty , liste życzeń, wymiany oraz przetwarzanie różnych niepotrzebnych rzeczy.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Gra sama w sobie jest bardzo ciekawa, niestety od lat nie zmienia się w niej tak naprawdę nic, jedynie motyw co czwartek. Szkoda, że zawsze gdy jest nowy motyw jest więcej ubrań dziewczęcych. Podoba mi się opcja zwierzaków, karmienie, głaskanie i bawienie się z nimi. Poprzez głaskanie boonies w pokojach słynnych moviestar i nie tylko można zarobić sporo starcoinsów. W grze można zakupić vipa (star, elite lub normal). Vipy są przydatne, można za nie kupić o wiele więcej ciuchów niż normalny użytkownik, gdy kupujemy vipa, dostajemy wiele bonusów większa lista znajomych, otwieranie skarbonki, diamenty ( za które możemy kupić wiele luksusowych rzeczy). Gdy nie mamy starcoinsów na msp możemy ubrania dodać do l.ż - Listy życzeń. Poprzez dodanie ubrań, które chcemy na l.ż nasi znajomi mogą nam kupować super prezenty!! Polecam tą grę ! Pozdrawiam. XOXOXO Hugs and kisses!!! kochammsp lowemsp go bff go! msp jest super wowow msp najlepsza gra

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez zahirgalop

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Five Nights at Freddy's - opis

Poradnik dawidpawlica
2

The Witchwood - Omówienie nowego dodatku do Hearthstone

Poradnik TurboBagiety
3

MovieStarPlanet MSP Czy 'hakerzy' istnieją?

Poradnik HorseQ
4

Plemiona Pierwsze dni gry w Plemiona

Poradnik Pucior
5

World of Warships Recenzja niemieckich pancerników wows

Recenzja Rozwalacz_328
6

Jaką strategię przyjąć dla postaci? - Poradnik dla Enter the Gungeon #1

Poradnik Dawid035
7

League of Legends Sylas - poradnik do gry League of Legends

Poradnik motina1548
8

Retro Sektor XI. Recenzja Twierdzy Krzyżowiec

Recenzja Tybero
9

League of Legends Blitzcrank - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
10

Roblox Top 5 moich ulubionych symulatorów w roblox

Poradnik xAgaciax
Chat