Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 3 547 0
08.10.2018

MovieStarPlanet- czyli miła, kolorowa gierka w którą warto zagrać!

MovieStarPlanet (MSP) to miła gra stworzona dla młodszych graczy. Samo logo zachęca nas do stworzenia postaci oraz zagrania.
Możliwości są tam jednak trochę ograniczone. Na początek mamy ograniczone ubrania. Jednak jest to zrozumiałe, ponieważ dopiero później możemy wszystko zmienić i mamy nowe rodzaje: koszulek, spodni lub spódniczek, oczu, ust itd. Następnie mamy ograniczenie kolorów, mamy określone barwy do wykorzystania. Kiedy zalogujemy się, mamy ograniczenie względem poziomu. Gracze poniżej 6 poziomu, nie mogą dawać prezentów innym graczom oraz robić jeszcze kilku mniej istotnych rzeczy.
Jednak mimo to gra jest po prostu świetna! Możemy poznać tam nowych przyjaciół, możemy stworzyć własną postać i odwzorować siebie!
MovieStarPlanet nie wykreśla nikogo! Możemy wybrać tam odpowiednie kolory skóry, od niemal szarego do najciemniejszego koloru skóry. Można wybrać też oczy z waszego regionu. Jednak by stworzyć moviestar taką jak my, potrzebujemy tamtejszej waluty, czyli starcoins (sc) lub diamentów.
Ubrania, rzeczy i animacje za diamenty mogą kupić tylko gracze VIP. Za kupienie tego za prawdziwe pieniądze, dostajemy SC oraz diamenty.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Nowości oraz eventy zapowiadane są w odpowiednich porach przez ,,maskotki'' administracji. Czyli Pixi Star która zostaje naszą przyjaciółką na początku (na koncie damskim) lub Zack'a Sky'a (na koncie męskim). Gracze którzy grają już od jakiegoś czasu nie za bardzo ich lubią, a na serwisie YouTube użytkownicy tworzą z nimi różne przeróbki.
Eventy również występują na MSP! Jest ich kilka, na przykład: na święta Bożonarodzeniowe, Wielkanocne i helloween! Jest też coś innego zwanego ,,tygodniem unikatów''. Jest to tydzień w którym możemy zakupić unikatowe rzeczy, które nie pojawiają się normalnie w sklepie. Niektórzy sprzeciwiają się, z myślą, że za niektóre rzeczy musieli kiedyś płacić, a teraz nawet nowi gracze mogą to mieć. Inni natomiast cieszą się z powodu kupna czegoś, czego nie kupią już raczej inni.
Gra oferuje nam również zdobywanie osiągnięć. Gracz musi wykonać określone zadania, w zamian dostaje punkty do poziomu. Jak w banankach prawda?
Można w grze wyrazić siebie! Tworząc artbooki- tworzenie obrazków które są zrobione głównie dla ''love it''.
Tworząc filmy- tworzymy filmy dla innych graczy, oraz wyświetleń które dają nam SC oraz punkty do poziomu!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gra oferuje nam jeszcze dzienne prezenty, co zachęca nas wszystkich do wchodzenia codziennie!
Takim sposobem możemy się wzbogadzić.
Jednym z powodu codziennego wchodzenia są też co tygodniowe zmiany motywu, w tym czasie w sklepie pojawiają się nowe ubrania, tła, rzeczy i animacje!
Moderatorzy ciągle zmieniają grę dlatego nie oczekujcie, że wszystko zawsze będzie wyglądać tak samo.
Po grafice możemy stwierdzić, że gra jest zrobiona profesjonalnie, na najwyższym poziomie!
Jednak jest też zła strona tej gry... Otóż nie coś co zostało stworzone przez moderatorów, a coś co zostało stworzone przez graczy. Często odrzuca się nowe osoby, lub te o innych poglądach. Jednak nie bójcie się być sobą! Na 100% znajdziecie kogoś o takich samych zainteresowaniach, poglądach i nawet wyglądzie! Ponieważ ta gra ma wiele serverów, po różnych językach. Lecz ja opisuje tutaj głównie polski.

Osobiście polecam Wam wszystkim po grę! Jeżeli macie trochę czasu wolnego, grajcie! Mam nadzieję, że również się wam spodoba jeżeli jeszcze nie graliście! (P.S. Możecie mnie dodawać do przyjaciół nick- WikTosiaLove) Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru, poranka lub ogólnie dnia!
5.0 (głosów: 3)
Art napisany przez XWikTosiaX

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
2

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
3

DOTA 2 Poradnik dla początkujących graczy którzy nie za bardzo rozumieją DOTA 2

Poradnik marcin072
4

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
5

Smite Recenzja - Opinia o grze po 3 latach gry.

Recenzja Isune
6

League of Legends TSM historia drużyny

Poradnik margoni12
7

CSGO Prime (B2P) Cs:go - najlepszą grą FPS

Recenzja Bananek2012
8

League of Angels Leauge of Angels, najgorsza gra tego typu

Recenzja Osa1020
9

Karty w Clash Royale - Knight

Poradnik TheMaślak
10

Vikings: War of Clans Gra pod poziom - na bananki.

Poradnik Qilman
Chat