Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 201 0
05.04.2021

MovieStarPlanet - przewodnik po grze

<<<<< MovieStarPlanet - MSP >>>>>

MovieStarPlanet jest to gra stworzona z myślą dla dzieci między wiekiem 8 a 15, również dla starszych gra może być fajną rozrywką. Po pobraniu gry na nasze urządzenie rejestrujemy, logujemy się na nasze konto. Dla osób, które pierwszy raz będą grać w tę grę polecam przeczytać ten tekst, ponieważ właśnie dzięki artykułowi dowiecie się co gdzie się znajduje. Mam nadzieję, że w jakimś stopniu pomogę wam zacząć przygodę z tą właśnie grą.


<<<< GÓRNY ŚRODEK >>>>


[[[[ Aktywność ]]]]

Znajduje się u góry na środku ekranu. W tej o to zakładce: wykonujemy różne zadania, "stwórz i oceń", magazyn fame oraz nowości.


[[[[ Przyjaciele ]]]]

W tej zakładce znajdują się nasi przyjaciele, znajomi. Tutaj możemy napisać do znajomego lub odwiedzić jego profil i wiele więcej funkcji związanych z innymi użytkownikami. Wyszukujemy tutaj również osoby, które chcemy zaprosić do znajomych.


[[[[ Mój Profil ]]]]

Jak nazwa nam wskazuje znajduje się tutaj nasz profil. Mamy tutaj podgląd jak wygląda nasz profil, który mogą obaczyć inni użytkownicy.Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj


[[[[ Mój Pokój ]]]]

Znajduje się tutaj nasz pokój, który nasi znajomi mogą odwiedzić np. przyjść po Sc od naszego zwierzaka, zobaczyć wasz dom, dać serduszko.


[[[[ Poczta ]]]]

Znajdują się tutaj nasze wiadomości z innymi użytkownikami MSP.


[[[[ Forum ]]]]

Na forum użytkownicy oraz moderatorzy umieszczają różne wiadomości, wydarzenia lub ankiety. Jest tego na prawdę dużo.


[[[[ YouTube ]]]]

Znajduje się tutaj mini YouTube, gdzie możemy filmy polubić i nasi znajomi zobaczą ten polubiony film na naszym profilu np. gdy chcemy przekazać uśmiech dzięki m. in. śmiesznemu filmikowi lub dla rozrywki obejrzeć krótkie filmiki.


[[[[ Highscores ]]]]

Znajduje się tu wiele funkcji: movie star, movies, pokoje, looks, artbooks, zwierzaki, ubrania, artykuły, tła oraz animacje. Większość graczy używa to do szybkiego zarobku, który jest bardzo skuteczny odwiedzając pokoje innych i odbierać od zwierzaków SC.<<<< GŁOWNY EKRAN >>>>


[[[[[ Gry ]]]]]

W tej zakładce znajdują się takie gry jak: ubierz się - rywalizujemy między graczami o najlepszy ubiór, ubrania mamy losowe, zwariowane karty - mamy losowe karty z odpowiedziami a komputer nam losuje "pytanie"/słowo, quiz - komputer losuje nam pytanie a my mamy 3 przykładowe odpowiedzi, arkada - znajdują się na nim wiele gier, gry tylko dla przyjaciół - tutaj wybieramy sobie tryb i tylo znajomi mogą wejść, wybieg (level 6+) - tutaj natomiast jest podobnie z ubierz się, lecz ubieramy się z naszej szafy. Moim zdaniem warto czasami pograć w te gry są fajne, miłe i przyjemne do spędzenia wolnego czasu.


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj


[[[[ Miasto Filmów ]]]]

Znajdują się tu takie zakładki: filmy - tworzymy, oglądamy filmy innych graczy, design studio - tworzymy, kupujemy ubrania innych graczy, looks - tworzymy "looki", konkursy - znajdują się tu różne konkursy, kluby - tutaj są róże kluby do krórych możemy dołączyć, zdjęcia - przesyłamy różne zdjęcia z nasze galerii, artbook - tworzymy oglądamy różne art-y. Jest to moja ulubiona zakładka a w szczególności design studio gdzie mogę stworzyć własne ubrania oraz artbook, które również są fajne.


[[[[ Chat ]]]]

Tutaj natomiast są pokoje do rozmów: kawiarnia, plaża, centrum handlowe (level 8+), skate park, klub VIP, park dla zwierząt. Możemy tutaj poznać różnych użytkowników, przyjaciół, znajomych i wiele wiele więcej.


[[[[ Zakupy ]]]]

Tutaj znajdują się takie rzeczy jak: moda dziewczęca - ubrania dla dziewczyn, moda chłopięca - ubrania dla chłopców, sklep diamond - jest to sklep VIP, klinika piękna - tutaj malujemy, zmieniamy twarz movie, rzeczy - znajdują się tutaj rzeczy do domu, animacje - sklep, animacje możemy użyć np. w filmach, tła - sklep, tła możemy użyć do filmów, naszego domu, muzyka - kupujemy muzyki, podkład do np. filmów. Tutaj głównie kupujemy nowe ubrania dla naszej movie.


[[[[ Zwierzaki ]]]]

Zakładki tutaj są następujące: bonsters - sklep z bardziej realistycznymi zwierzakami, boonies - sklep z bardziej fantastycznymi zwierzakami, zoo - sklep z rzeczami do stworzenie np. mini zoo w naszym domu, hotel dla zwierząt - możemy tutaj zostawić nasze zwierzęta na jakiś okres czasu, akcesoria dla zwierząt - sklep z akcesoriami domowymi/pokojowymi związanymi ze zwierzakami. W tej zakładce głównie kupujemy nasze zwierzaki bonster i boonies, które są bardzo słodkie.


Gra ta jest bardzo rozbudowana, zakładek, lecz moim zdaniem łatwa do grania. Polecam tą grę dla osób, które lubią bardzo dużo grać gdy chcą mieć wysoki poziom. Mam nadzieję, że artykuł się podobał, był łatwy do zrozumienia, a co najważniejsze, pomógł.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez LooLxD

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak najłatwiej zdobyć robuxy

Poradnik OnlyMyPerson
2

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl] Free robux

Video Mr Gracjan
3

Metin2 Jak grać postacią *Sura Wp*

Poradnik SasukeArabi
4

Za co Watch_Dogs został zhejtowany?

Recenzja BLAZEJ1
5

World of Tanks World Of Tanks- Ocena gracza po 40.000 bitwach.

Recenzja CallMeGamer
6

ARK: Survival Evolved (B2P) Dinozaura mieć :D

Recenzja Skrilel
7

Runy Yasuo.

Poradnik TurboBagiety
8

League of Legends Bard - uniwesalny build

Poradnik Gremlininio
9

CSGO Prime (B2P) MAC-10 VS MP9 - ale który jest lepszy?

Poradnik JestemKacper
10

CSGO Prime (B2P) EnVyUs - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
Chat