Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
3.5 2 473 0
10.08.2018

Sposoby na popularność w MovieStarPlanet!

1. Udzielaj się na forum!
Tak! To bardzo dobry sposób. Wystarczy tylko być kreatywnym i pisać ogrom ciekawych tematów, które przyciągną innych. Wymyślaj różne gry i zabawy, dzięki którym inne osoby wpadną na twój profil, chociażby z ciekawości. A może wyniknie z tego niezła znajomość?

2. Rób dużo filmów!

Najlepiej zamiast kupować ciągle ubrania, zainwestuj w tła, muzykę i jakieś rekwizyty, dzięki którym oglądający będzie czekał na kolejną część filmu i ciekawie będzie mu się oglądało! Staraj się regularnie tworzyć odcinki lub seki, a zobaczysz poprawę odbioru twoich filmów!


3. Twórz ciekawe artbooki!
To też jest bardzo dobry podpunkt. Jeżeli posiedzisz dłuższą chwilę nad artbookiem i będziesz miał/a jakiś ciekawy pomysł, to myślę że na pewno dostaniesz dużo ''Love it!''. MovieStar najczęściej wpadają na profile osób, których artbooki są w TOP.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
4. Chódź po chatroomach i poznawaj nowych ludzi!

Wejdź sobie od czasu do czasu na jakiś chatroom i zapytaj o przyjaźń niektóre osoby, które ci się spodobają. Myślę, że najczęściej można kogoś spotkać w kawiarnii lub w centrum handlowym. Tam często miejsca są przepełnione. Jeżeli chcesz spotkać kogoś z wysokim lvl to polecam szukać bardziej w centrum handlowym. Kiedy już się poznacie można zapytać osobę np. o wzajemne oglądanie filmów, wymianę grafami itd.


5. Bądź miły/a!

Jeżeli już się z kimś poznajesz a ta osoba prosi cię np o prezent a ma mały lvl to pomóż jej :) Daj jej jakiś stary ciuch którego na MSP już nie wkładasz od bardzo długiego czasu, a ta MovieStar napewno bardzo się ucieszy. Z własnego doświadczenia wiem, że później (może, ale nie musi. To zależy od osoby) napisze do swoich znajomych, aby powiedzieć im o tobie. Czasami warto pomóc, nawet ty możesz poczuć się lepiej :)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
6. Bądź oryginalny/a!

Nie ubieraj się tak samo jak inni. Wymyśl swój własny, niepowtarzalny styl, a napewno ktoś Cię zauważy. Przecież nie będziesz wyglądał/a jak co drugi użytkownik! Możesz też wzorować się na look'ach z internetu. Przykładowo, możesz wpisać ,,Msp aesthetic outfits'' i wtedy pojawią ci się różne filmiki lub zdjęcia, dzięki którym możesz zastanowić się nad własnym stylem.


7. Kup VIP'a!

Tego chyba nie muszę wyjaśniać. Jeżeli jesteś członkiem VIP, więcej ludzi chce cię mieć w znajomych i możesz zaszaleć na zakupach! Wiadomo, po zakupie dostajemy diamenty, za które możemy kupić m.in. boostera, który zwiększy nasz lvl w grze, profil diamond, który nas wyróżni.

I to na tyle w tym poradniku. Mam nadzieję, że wskazówki wam się przydadzą. Do następnego!
3.5 (głosów: 2)
Art napisany przez xZuziaa

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
2

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
3

Terraria - Biomy i ich tajemnice

Poradnik TheMaślak
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

ETS2 Recenzja modyfikacji ,,Poland Rebuilding''

Recenzja Piotrek_WAR
6

World of Tanks AMX 50 B - Opis francuskiego czołgu i jego krótka historia!

Poradnik JestemKacper
7

CSGO Prime (B2P) Przed nami MAJOR w Krakowie, a wcześniej kwalifikacje.

Poradnik lynnSSky
8

League of Angels Leauge of Angels, najgorsza gra tego typu

Recenzja Osa1020
9

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
10

Jackpot Clicker. Jak zdobyć pierwszy milion?

Poradnik HXGames
Discord