Jak to działa
Przejdź do gry My Little Farmies
My Little Farmies
0 0 230 0
11.12.2017

Mini poradnik jak najszybciej zdobywać poziomy do zadań

Witam. Taki mini poradnik dla ludzi nie mających zbytnio czasu by dużo grać a chcą wykonać zadania(mi ledwo się udało na czas, bo nie wiedziałem jak grać)więc najlepiej sadzić śliwki i stawiać małe farmy z kurczakami na każdym wolnym polu.

Nie bawimy się w sadzenie żyta i warzyw, nie hodujemy królików, no chyba że do zadań głównych.

Za każdą zdobytą walutę kupujemy więcej drzew śliwkowych(później winogrono, ale są dopiero na wysokim poziomie) i kurczaków, jak nie ma już miejsca, to dokupujemy teren, by sadzić i hodować więcej:) Na kurczaki starczy średnia zagroda, bo i tak można mieć tylko 10.

Budujemy też presję do sków i kuchnie, piekarnie i młyn wywalamy po zrobieniu zadań.

Jak tylko pozwoli poziom to kupujemy lepsze zwierzęta tutaj kozy, bo gęsi i owce są za Goldy niestety, więc poczekamy aż się odblokuje raj dla smyków.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Goldy gdy nie mamy zamiaru ich kupić, to trzymamy aż odblokują się raje dla smyków, średnich i dużych, bo pozwoli nam to rozmnażać zwierzęta dostępne tylko za walutę!

Priorytetem jest wybudowanie jak najszybciej czworaków i zatrudnieniu pracowników, bo zbierają nam bardzo dużo doświadczenia, no i pracują non stop nawet jak nie gramy. Niestety nie zbierają surowców a tylko podlewają lub karmią, czyli skracają czas do otrzymania produktu, przy okazji zbierając expe, produkty musimy zebrać sami, ale to tylko raz na dzień.

Pamiętaj by owoce tego samego rodzaju były połączone polami, bo wtedy wystarczy jeden pracownik na spory obszar i daje radę to ogarnąć, a ty nie tracisz kasy na kolejnego, lepiej zbierać na rozszerzeniu farmy, co da nam możliwości wytwarzania więcej produktów i szybciej osiągniemy wymagany poziom.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Oczywiście jeśli ktoś lubi tę grę i ma sporo czasu może się bawić w uprawę mało czasowych produktów, to jest tak wskazówka dla tych co wchodzą na par minut dziennie.

Dodawanie przyjaciół też pomaga, bo jak nas odwiedzają i klikają to dostajemy trochę doświadczenia, ale nawet jak tego nie robią to my możemy wyklinać sobie części kart które pozwolą na zdobycie przeczy dostępnych tylko za Goldy.

Warto się też wymieniać jeśli już coś poskładałeś z tych kart i kolejne nie są potrzebne, to zawsze można pomóc innym graczom szybciej zdobyć wymagany budynek lub zwierzę.

Mam nadzieję że tek krótki poradnik pozwoli ludziom wytrwać i ukończyć zadania w grze przy niewielkiej ilości czasu, bo nie czarujmy się ale jest to pracochłonne jak za tyle punktów. Mi osobiście zostało 3 godziny do ukończenia 3 zadania, ledwo zdążyłem, bo nie wiedziałem tego co teraz i dlatego chciałem się podzielić nabytą wiedzą

Dziękuję za uwagę.

Legost
Mini poradnik jak najszybciej zdobywać poziomy do zadań 0.0 0
0 0
Art napisany przez Legost

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jaka jest najlepsza gra Battle Royale?

Recenzja Porarzo
2

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
3

MovieStarPlanet Jak szybko wbić level na msp?

Poradnik Aseczka
4

Overwatch - poradnik dla początkującego Genjiego

Poradnik Porarzo
5

recenzja strony Bananki.pl

Recenzja Stager
6

The Binding of Isaac jako propozycja czegoś innego.

Recenzja evengace
7

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
8

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
9

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
10

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
Discord