Jak to działa
Przejdź do gry Paladins
Paladins
5.0 1 803 0
02.07.2017

Paladins: Champions of the Realm - recenzja Marcina

Paladins: Champions of the Realm jest to gra stworzona przez Hi-Rez Studios. Debiut gry w wersji wczesnego dostępu odbył się 16 września 2016 roku. Paladins jest pierwszoosobową strzelanką. Gra jest obecnie dostępna w fazie wczesnego dostępu (Early Acces) na platformie Steam. Produkcja jest nastawiona na rozgrywki wieloosobowe z innymi graczami. Gra korzysta z modelu free to play, z dostępnymi mikropłatnościami, co oznacza, że granie w Paladins: Champions of the Realm jest bezpłatne, ale możemy zakupić między innymi "pakiet fundatora", który od razu da nam dostęp do wszystkich grywalnych bohaterów a także kilka innych bonusów. Akcja gry odgrywa się w fikcyjnym świecie, w którym technologia osiągnęła wysoki poziom, ale obok istnieje także magia. Gra oferuję rozgrywkę na kilku trybach, oraz wiele postaci grywalnych, różniących się umiejętnościami, statystykami oraz funkcjami w drużynie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Gra posiada zaawansowany system rozwojeu bohaterów oparty o karty zdobywane podczas rozgrywki. Z tych kart możemy budować talie, dające nam dodatkowe perki i zdolności. Gra zezwala na ułożenie wielu talii do każdego bohatera oraz wybieranie ich przed rozpoczęciem każdego meczu.
Paladins: Champions of the Realm jest często porównywane do gry Overwatch. Podobieństwo jest zauważalne według mnie głównie w postaciach dostępnych w grze. Postacie są podzielone na cztery grupy główne - atak, obrona, wsparcie, skrzydłowi. Ich liczba zwiększa się bardzo szybko postacie dostępne aktualnie to :

Atak :

Cassie
Kinessa
Drogoz
Sha Lin
Tyra
Wiktor
Willo

Obrona:

Ash
Barik
Fernando
Inara
Mackoa
Ruckus
Torvald

Oskrzydlanie :

Androxus
Buck
Evie
Lex
Maeve
Skye
Zhin

Wsparcie:

Grohk
Grover
Mal'Damba
Pip
Seris
Ying

Jest więc w czym wybierać. Mogę przypomnieć także, że lista ta jest stale poszerzana.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Każdy z wymienionych wyżej bohaterów, oprócz standardowego ataku swojego uzbrojenia, posiada cztery własne unikalne zdolności. Dwie z nich są czysto ofensywne, służące do zadawanie obrażeń. Kolejną zdolnością jest umiejętność z rodzaju "mobilność" (Służąca na przykład do szybkiej ucieczki z pola walki) lub "wsparcie" (Na przykład zwiększenie obrażeń broni lub wspomaganie celowania.) Ostatnią zdolnością jest umiejętność specjalna tak zwany "ultimate", którego użycie może nawet przechylić szalę zwycięstwa na waszą stronę.

Paladins: Champions of the Realm to ciekawa propozycja dla osób chcących grać z przyjaciółmi. Niestety społeczność tej gry nie zawsze stoi na wysokim poziomie, co bardzo przeszkadza, gdy chcemy spokojnie zagrać sobie mecz na wyższym poziomie.

Grafika w Paladins: Champions of the Realm jest przyjemna i klimatyczna. Największą zaletą gry jest jednak według mnie jej cena a raczej jej brak. Z tego powodu polecam ją każdemu. Zuwix
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Zuwix

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

| Bananki.pl | jak szybko zbierać i wydawać bananki ?

Poradnik Baca1234pl
2

Football Team Jak szybko wbijać OVR w Football Team?

Poradnik MaxxY
3

Gry jeja - recenzja strony.

Recenzja Typowypolak nr 1
4

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
5

Dead by Daylight - Świetna gra

Recenzja Kubsoon243
6

Roblox Roblox Studio - Podstawy [#1]

Tutorial ketty
7

The Elder Scrolls V : Skyrim - Falmerska zbroja

Poradnik ChceBanana
8

CSGO Prime (B2P) Pick'em Challenge | O co chodzi, jak zdobyć trofeum?

Poradnik lynnSSky
9

Neverwinter Czy fani odsłon RPG mają czego szukać ?

Recenzja Gomoron
10

My Free Zoo Magiczny świat zwierząt!

Recenzja Magiczny Krzysztof
Chat