Jak to działa

RF Online

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis RF Online

Jeżeli lubisz gry typu MMORPG, to RF Online (znane również jako Rising Force Online) jest idealną rozgrywką dla Ciebie! To niesamowity świat akcji, który ociera się o elementy science-fiction i dalekowschodnie fantasy. W grze przeniesiesz się do odległej galaktyki zwanej Nouvous – tutaj magia doskonale połączyła się ze współczesną technologią. Obszar gry zamieszkują aż trzy rasy walczące o przetrwanie w galaktyce oraz próbujące dostać się do najrzadszych minerałów – właśnie one zapewniają bowiem dalszą egzystencję w kosmicznym świecie.

Trzy rasy w RF Online to Bellato, Cora i Accretians. Bellato wykorzystują w boju broń białą i palną, a wśród ich arsenału można spotkać m.in. kabiny energetyczne czy nawet… rakiety. Rasa Cora (zwana też Starożytną) wyróżnia się zdolnościami magicznymi i doskonałym wykorzystaniem techniki magicznej w swoich działaniach. Postaci te potrafią również konstruować potężne mechy bojowe! Przedstawiciele ostatniej rasy, Accretians, są robotami – odrzucili oni ograniczenia ciała i położyli nadzieję w potędze stalowych pancerzy. Dostęp robotów do magii został całkowicie zablokowany, jednak zastąpiona ona została współczesną technologią – a ona jest znacznie potężniejsza, jak magia „staroświeckich” przeciwników. Głównym celem trzech ras jest walka o prym w Nouvous – rozgrywka będzie toczyć się w systemie walk RvR.

Wysokopoziomowi bohaterowie, znakomita jakościowo grafika, estetyczne wykonanie, elastyczne operowanie kamerą i emocjonujące rozgrywki w 3D z pespektywy osoby trzeciej – czego chcieć więcej?

pełny opis gry
Screeny
RF Online screenshot1 RF Online screenshot2 RF Online screenshot3 RF Online screenshot4 RF Online screenshot5 RF Online screenshot6 RF Online screenshot7 RF Online screenshot8 RF Online screenshot9 RF Online screenshot10
Video

RF Online wymagania

 • Windows XP
 • Pentium 4 or Athlon XP
 • 512 MB
 • GeForce FX 5200 or Radeon 9600 SE
 • 3.5 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat