Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 1 898 0
13.05.2020

5 nieznanych, a świetnych gier

Cześć,
na Robloxie jest wiele gier. Jednak są również takie które mało kto zna a są naprawdę świetne. Dziś przedstawię wam 5 najlepszych (według mnie) w które warto zagrać.
5. Water park
Water park jest grą symulacyjną, która daje nam możliwość korzystania z wirtualnego parku wodnego. Jest podzielona na dwie części mapy:
Standardową, w której jest wiele basenów, a przede wszystkim możliwość zjazdu na wielu rodzajach zjeżdżalni takich jak np.: wahadło, czy kamikadze. Niemal na wszystkich zjazd odbywa się na pontonach. Są również dwie zjeżdżalnie prosto do basenu, oraz jedna pionowa.
Druga część mapy znajduje się w dżungli. Znajdują się w niej dwie zjeżdżalnie - pomarańczowa, i zielona. W tej pierwszej jest całkowicie osłonięta, i posiada przeszklony odcinek zjazdu. Natomiast zielona ma wiele odsłoniętych części. W dżungli znajduje się również stoisko z napojami, oraz wiele ścieżek.
Gra ta jest idealna do rozgrywek z przyjaciółmi.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

4. Destruction Simulator
to gra w której zdobywamy poziomy przez niszczenie rzeczy. Budynki, przedmioty można niszczyć przez bomby, lub wystrzeliwane pociski. Części budowli przypominają klocki LEGO. Gdy niszczone są przedmioty, części przechowywane są w plecaku. Następnie można je sprzedać, a za zarobione pieniądze kupuje, lub ulepsza się bomby, wyrzutnie, lub plecaki. W grze jest wiele poziomów, które można zdobywać przez XP zdobywanego z niszczonych przedmiotów. Za osiąganie kolejnych przedmiotów odblokowywane są kolejne mapy.
3. Plane Crazy
jest grą w której budujemy własne pojazdy, a później z nich korzystamy. Dostępnych jest naprawdę wiele części od bloków, przez koła i skrzydła po bronie. W grze chodzi głównie o budowanie statków powietrznych, ale można także budować auta, czy statki. Można również przełączyć się na tryb PvP gdzie można domontować bronie i walczyć z innymi graczami.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

2. CRIMINAL VS. SWAT

w tej grze najpierw wybierasz w której drużynie chcesz walczyć. Do wyboru jest drużyna kryminalistów, lub SWAT. Potem zostajesz przeniesiony do bazy swojej drużyny, i walczysz z drużyną przeciwną. Na początku masz początkowy zestaw broni - pistolet, RPG, nóż, tarcza, karabin maszynowy oraz broń snajperską. Potem w miarę zarabiania można kupować lub ulepszać je. Dostępnych jest także wiele pojazdów i statków powietrznych. W grze można również zmieniać ubiór, lub nakrycie głowy.

1. Project Lazarus: ZOMBIES

jest świetną grą w której walczymy i zabijany zombie. Najpierw z budżetem pięciuset pieniędzy można kupić początkową broń. Następnie należy odblokować kolejne części mapy. Potem podczas zabijania zombie zdobywamy pieniądze za które kupujemy coraz lepsze bronie, lub specjalne mikstury, które ułatwiają rozgrywkę. W grze jest także mystery box z którego można uzyskać wiele broni.

Zachęcam do zagrania we wszystkie przedstawione gry.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Mivi51

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak najłatwiej zdobyć robuxy

Poradnik OnlyMyPerson
2

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl] Free robux

Video Mr Gracjan
3

Metin2 Jak grać postacią *Sura Wp*

Poradnik SasukeArabi
4

Za co Watch_Dogs został zhejtowany?

Recenzja BLAZEJ1
5

World of Tanks World Of Tanks- Ocena gracza po 40.000 bitwach.

Recenzja CallMeGamer
6

ARK: Survival Evolved (B2P) Dinozaura mieć :D

Recenzja Skrilel
7

Runy Yasuo.

Poradnik TurboBagiety
8

League of Legends Bard - uniwesalny build

Poradnik Gremlininio
9

CSGO Prime (B2P) MAC-10 VS MP9 - ale który jest lepszy?

Poradnik JestemKacper
10

CSGO Prime (B2P) EnVyUs - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
Chat