Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
0.0 0 1116 0
30.01.2018

Roblox - recenzja gry

Roblox to darmowa gra wieloosobowa opierająca się na rozmaitych trybach tworzonych przez społeczność. Gra została wydana w 2006 roku przez Roblox Corporation, grać można na wielu platformach np: Xbox One, Android, Microsoft Windows, iPod touch, iOS, macOS, Mac OS, Fire OS. Jak czytamy na stronie producenta w grze znajdziemy ponad 15 milionów trybów stworzonych przez innych graczy, my również mamy możliwość stworzenia i wysłania własnego. W grze istnieje waluta premium nazwana Robux dzięki niej możemy zakupić ulepszenia dla naszego awatara (postaci) lub wydać je w którymś z trybów na zawartość specjalną. Cena (w dolarach) to mniej więcej : 5$ za 400R, oczywiście mamy możliwość zakupu większy pakietów w których możemy otrzymać od 10% do 29% więcej Robux'ów. W przypadku gdy my stworzymy tryb i dodamy do niego zawartość premium część punktów trafi na nasze konto.
Grając w tę grę możesz zdobyć 140 Graj
Sama mechanika gry jest inna niż zazwyczaj: po rejestracji i potwierdzeniu maila musimy pobrać roblox launcher który jest bezpośrednio podpięty pod nasze konto, następnie na stronie znaleźć tryb który nas interesuje i wybrać opcję "graj" przeglądarka powinna spytać nas o zgodę na wykonanie polecenia jeżeli jej na to pozwolimy uruchomi się launcher i automatycznie połączy nas z serwerem danego trybu. Gra sama w sobie nie powala grafiką ,ale jest darmowa więc nie należy się tego po niej spodziewać jednak przekłada się to na niższe wymagania sprzętowe którymi obecnie jest:
- Windows XP lub nowszy
- procesor 1,6 GHz lub szybszy
- 1GB RAM lub więcej
- karta graficzna zgodna z co najmniej DirectX 9
- 20GB wolnego miejsca na dysku
no i oczywiście mysz, klawiatura i dostęp do internetu (aczkolwiek w grę można grać również na padzie lub Oculus Rift)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 150 Graj
Tryby - Jak wcześniej wspomniałem jest ich tyle ,że raczej w większość nie zagramy. Podczas gdy grałem w ową grę przyjrzałem się jedynie garstce, były to około 4 tryby które poznałem w ciągu kilku dni. Bardzo popularne są teraz tak zwane "tycoon'y" w których chodzi o zbieranie pieniędzy dzięki czemu możemy kupić przedmioty które zapewnią więcej pieniędzy i tak dalej. Niektóre z owych trybów są bardziej rozbudowane o np. system walki (PVP) czy możliwość zakupu dodatków kosmetycznych dla naszej postaci. Tryb który najbardziej przypadł mi do gustu i w którym spędziłem najwięcej czasu to: Prison Life 2.0. W pierwszym mamy do wyboru dwie grupy: strażników i więźniów, strażnicy muszą powstrzymać więźniów od ucieczki ,a więźniowie uciec. Gdy ucieczka się powiedzie więźniowi zostanie nadana nowa ranga która umożliwi mu zdobycie broni, samochodu i możliwość pomocy innym więźniom w ucieczce, ryzykują wtedy jednak złapaniem przez strażnika co poskutkuje ponownym przydzieleniem ich do grupy osadzonych.

Moim zdaniem Roblox to bardzo ciekawa gra i każdy powinien w nią zagrać, na pewno znajdzie coś dla siebie :)
Ocena 7/10
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Wojtek2363

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft 5 Niesamowitych Ciekawostek o Minecraft!

Video Nexowyy
2

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
3

CSGO Prime (B2P) Potęga Nowych Światów cz. 1

Video DEADSHUTFIRE
4

Roblox Gra z niesamowitymi możliwościami!

Recenzja Sanderka23
5

CSGO Prime (B2P) Najfajniejsza mapa #2 | CS:GO

Video IKY
6

Roblox Jak zdobyć robuxy za free www.bananki.pl

Video Luckymen
7

Team Fortress 2 Żołnierz, czyli mój main - część 2 Trening umiejętności w walce

Poradnik PowrWolf
8

Dofus Moja luźna recenzja na temat gry "Dofus"

Recenzja marcin072
9

MovieStarPlanet MSP CZY TO GRA DLA DZIECI?!

Recenzja XxKolorowaMambaxX
10

DOTA 2 Mamy kolejny międzynarodowy event e-sportowy w Polsce

Recenzja _Szusty_
Discord