Jak to działa

Royal Quest

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Royal Quest

Royal Quest to produkcja z gatunku MMORPG, która trafiła do nas od naszego wschodniego sąsiada. Rosyjskie studio Katauri Interactive zaprasza Cię do świata fantasy o nazwie Aura, w którym znajdziesz przeplatające się ze sobą alchemię, technologię i magię.

Świat staje na krawędzi upadku z powodu przebiegłych działań szalonego alchemika owładniętego żądzą zniszczenia. To właśnie Ty musisz stanąć mu na drodze i uniemożliwić zdobycie Elenium - rzadkiego i bezcennego minerału, który daje posiadaczowi ogromną moc.

Stając się bohaterem Royal Quest dołączasz do grona śmiałków gotowych do obalenia potężnego alchemika. Za swoje trudy zostaniecie wynagrodzeni szlachetnymi tytułami, złotem oraz posiadłościami w postaci zamków.

W Royal Quest zwiedzisz rozległy świat, w którym czekają na Ciebie różnorodne misji zlecane przez niezależne jednostki. To jednak nie wszystko, bo dla ambitniejszych graczy twórcy przygotowali pokaźne raidy z trudnymi bossami i jeszcze cenniejszymi nagrodami. Wcześniej wspomniane forty pozwolą Ci na gromadzenie w nich złota oraz na poszerzanie swojej strefy wpływów - jest to cecha, której próżno szukać wśród innych gier MMO.

Gra oferuje złożony system wyboru postaci z wyraźnym podziałem na 4 główne klasy: wojowników, magów, łuczników i łotrów. Każda z nich posiada trzy unikalne profesje, dzięki którym dopasujesz pod siebie styl gry postaci.

W potyczkach ze sztuczną inteligencją oraz z innymi graczami musisz wykazać się bystrym okiem i umiejętnością analizowania sytuacji. Ogniste potwory możesz bowiem zwalczyć jedynie wodą, a lodowe kreatury rozbijesz przy użyciu Ognistego Młota. Planuj mądrze swoje decyzje i pokonuj przeciwników w wielkim stylu!

Dołącz do społeczności Royal Quest i uwolnij świat Aury od złowieszczego alchemika!

pełny opis gry
Screeny
Royal Quest screenshot1 Royal Quest screenshot2 Royal Quest screenshot3 Royal Quest screenshot4 Royal Quest screenshot5 Royal Quest screenshot6 Royal Quest screenshot7 Royal Quest screenshot8 Royal Quest screenshot9 Royal Quest screenshot10
Video

Royal Quest wymagania

 • Windows XP, Vista, 7, 8
 • Intel Core 2 Duo / AMD Athlon X2 64 3.0 Ghz
 • 2 GB
 • 512Mb NVIDIA GeForce 9500GT / ATI Radeon HD 3450
 • 5 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat