Jak to działa
0.0 0 401 0
30.03.2018

S.T.A.L.K.E.R Czyste Niebo

S.T.A.L.K.E.R Czyste Niebo to dodatek do S.T.A.L.K.E.R Cień Czarnobyla nie wymagający podstawowej wersji gry.

Czas akcji do której przenosi nas nowe rozszerzenie to rok 2011, czyli jeszcze przed wydarzeniami z Cienia Czarnobyla, a w okresie wojny frakcji, kiedy to Stalkerzy prowadzili wojnę o dominację na danych strefach. Ciekawe jest to, że w tym czasie obszar który uległ skażeniu był jeszcze bardziej niebezpiecznym i dziwnym miejscem niż ma to miejsce w Cieniu Czarnobyla. Zmutowane stwory można było spotkać wszędzie i w większych ilościach, a anomalie występowały znacznie częściej.

W nowym rozszerzeniu mamy opcję bliżej poznać postacie które już pojawiły się w grze oraz możemy przeżyć wydarzenia o których tylko dane było nam słyszeć, co dla fanów Cienia Czarnobyla będzie bardzo ciekawym doświadczeniem.
Mimo iż w wątku fabularnym istnieją postacie które znamy z Cienia Czarnobyla, to osoby które nie miały styczności z tą serią i dopiero zaczynają przygodę, bez problemu zostaną wdrożone do akcji.

Dodatek jak to dodatek, wnosi coś nowego do gry. Nie inaczej jest z Czystym Niebem które zapewnia masę nowych rzeczy. Między innymi nowe mapy, Czerwony Las i Podziemia Prypeci, sporo nowych gatunków mutantów z którymi przyjdzie nam walczyć, oraz system ulepszania broni i pancerza. Dodatkowo otrzymaliśmy funkcję szybkiej podróży która bez wątpienia jest przydatna i pozwoli zaoszczędzić nam sporo czasu. Poprawiona została również sztuczna inteligencja Stalkerów, aby nie było nam tak łatwo w krwawych strzelaninach w samym sercu wojny frakcji
Każda z frakcji ma swoje tereny i zasoby które musi bronić, a my możemy dołączyć się do jakiejś frakcji i wykonywać dla niej zadania, co przyczyni się do jej rozwoju. Tak samo postępują Stalkerzy sterowani przez komputer, który działają przy naszym boku. Jednak nie jest powiedziane, że nasza pomoc od razu wyniesie daną frakcje na sam szczyt. Coś może pójść nie tak przez nas, lub przez innych Stalkerów którym niekoniecznie pójdzie tak dobrze jak nam. Skutkiem tego mogą być straty w sojuszu a nawet jego upadek.

Misje nieco różnią się od tych, z którymi mieliśmy do czynienia w Cieniu Czarnobyla. Tutaj w wielu przyjdzie nam dowodzić grupą Stalkerów, którzy już lepiej umieją sobie poradzić na polu walki. Lepiej współgrają w grupie, potrafią szukać osłon przed ostrzałem, oraz wzajemnie osłaniają się w czasie walki, ale to samo tyczy się wrogich jednostek.

,,Zanurz się w świat tętniący własnym życiem i współdziałaj z dziesiątkami niemal myślących Stalkerów"

S.T.A.L.K.E.R Czyste Niebo to gra dla osób które lubią strzelanki z ciekawą linią fabularną. Dzięki różnorakim frakcjom możemy zaczynać grę kilkakrotnie i dołączać do zupełnie innych sojuszy, co zapewni wiele godzin dobrej zabawy.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez TurboBagiety

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
3

DOTA 2 Poradnik dla początkujących graczy którzy nie za bardzo rozumieją DOTA 2

Poradnik marcin072
4

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
5

CSGO Prime (B2P) Sekrety i ciekawostki, ukryte znaki i inne w skinach! [2#]

Poradnik JestemKacper
6

Dark Orbit Darkorbit - od hitu do... No właśnie. Czego?

Recenzja DanhonyV09
7

League of Legends Brand na supporcie carrujemy!

Poradnik Ulicznybanan
8

Wildstar Wildstar - Czemu taki niedoceniany ??

Recenzja Soemix
9

Team Fortress 2 Opis postaci i małe porady

Poradnik King_Tomson_IV
10

Spellforce -> Gra mojego życia

Recenzja Quaresma
Chat