Jak to działa
Przejdź do gry Shakes & Fidget
Shakes & Fidget
0.0 0 277 0
08.07.2017

Gra o Wojownikach, w której walczymy.

W tej grze wcielamy się w role wojownika, maga lub zwiadowcy. Mamy do wyboru karczmę, arenę, wartę, zbrojownię, gabinet magii, stajnie, pupile, Dr. Abawuwu, grzybiarz, postać, poczta, gildia, sala chwały, lochy lub twierdzę. W niej w każdy weekend jest jakiś event i jest ich 4:
-Weekend Mądrości, czyli zdobywamy więcej punktów doświadczenia
-Weekend Epicki, czyli w zbrojowni jest większa szansa na przedmioty epickie
- Boom Gospodarczy (Gorączka Złota), czyli dostajemy więcej złota
-Skarby lasu (dawniej Grzybowe Żniwa), czyli podczas misji mamy większą szansę na grzybka, czyli waluta (w tej grze)
Gra ma swoje urodziny, które są obchodzone 22 czerwca i wtedy obchodzone są 4 eventy na raz. Tak dzieje się też w przypadku Bożego Narodzenia. Raz w roku jest obchodzony Octoberfest. Jest on związany z obchodami bawarskiego święta piwa. Ten event występuje pod koniec Września.

Gra została wydana 22 czerwca 2009 przez Playa Games.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W karczmie możemy wziąć zadanie od różnych osób, zagrać w grę losowo/zręcznościową (tak jest napisane), pójść do WC gdzie możemy spuścić przedmioty lub napić się piwa od barmana co zwiększy naszą awanturniczość, a ją się traci przy robieniu zadań. Na arenie możemy atakować innych graczy. Na warcie możemy postawić naszą postać na określoną ilość czasu (taką jaką wybierzemy) i za to dostaniemy złoto. W zbrojowni możemy kupić przedmioty np. broń, zbroja, hełm itp. lub pójść do kowala i rozmontować przedmioty lub je ulepszyć. W gabinecie magii możemy kupić naszyjniki, pierścienie, eliksiry, które zwiększają poszczególne statystyki lub inne przedmioty lub możemy pójść do wiedźmy i zaklnąć przedmioty.
W stajni możemy wypożyczyć wierzchowca na określony czas, aby skracał czas zadania. W pupilach mamy zwierzęta, które ulepszamy i atakujemy nimi inne. U Dr. Abawuwu jest koło fortuny z, którego możemy wygrać złoto, doświadczenie, przedmioty i materiały (do twierdzy). U grzybiarza możemy kupić grzyby, czyli walutę.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
W postaci możemy zobaczyć nasze osiągnięcia, nasz opis, ile zostało nam dni wierzchowca itp. W poczcie możemy zobaczyć wiadomości od innych lub napisać coś do innych. W gildii możemy zobaczyć kto w niej jest (jeśli mamy gildię), wpłacić do niej złoto lub grzyby, ulepszać skarbiec, trenera, twierdzę lub atakować inne gildie. W sali chwały możemy zobaczyć na jakich miejscach jesteśmy w kategorii gracze, gildie, twierdze i pupile. W lochach możemy atakować przeciwników niektórych sami, a innych z pomocnikami. W twierdzy możemy ulepszać i budować budynki, wykopywać klejnoty, odbierać doświadczenie, drewno i kamień i możemy atakować twierdze innych. Moim zdaniem jest to gra bardzo dobra. Poleciłem ją kilku moim znajomym i mieli taką samą opinię co ja. Bardzo dobrze, że znalazła się na tej stronie (Bananki.pl)
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Kubsoon243

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
2

BlockStarPlanet Moje światy w BlockStarPlanet!

Video MilenkusBanankus
3

Aion Co się dzieje z tym Aionem...

Recenzja Niiepozorna
4

Jak ukraść to AUTO | PAYDAY 2 - Car shop

Video Kowalski03
5

Ukryte obiekty w grach.

Recenzja Kubsoon243
6

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody scamowania (NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ)

Poradnik ArrivalPL
7

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
8

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
9

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zdobyć Star Coins i darmowy vip.

Poradnik xRozzy
10

Fortnite heroes.

Recenzja Cesere
Chat