Jak to działa
Przejdź do gry Shakes & Fidget
Shakes & Fidget
3.0 4 5475 0
09.06.2017

Jak stworzyć idealną postać?

Jak wiadomo aby zagrać w sfgame-6690/]sfgame[/url] musisz stworzyć postać i tu właśnie należy skupić uwagę. Otóż każda rasa posiada swoje własne bonusy które później ułatwiają grę daną klasą. Jedynym wyjątkiem od tej reguły jest człowiek który nie posiada żadnych bonusów. Zatem jak działa wybieranie odpowiedniej rasy? Jeśli ktoś nie orientuje się w danych bonusach tworzy postać „Niestabilną” która marnuje bonusy do statystyk i zamiast posiadać więcej darmowych punktów do ataku posiada niepotrzebne punkty w nieważnej dla danej klasy statystyce. Ale poco przejmować się kilkoma punktami? pytasz otóż najczęściej te kilka punktów w Obronie czy Obrażeniach robi gigantyczną różnicę w lochach czy na Arenie i zadecyduje o losach walki, Jak zatem odpowiednio zagospodarować bonusy? O tym w dalszej części poradniku w której pokaże jak stworzyć idealnego wojownika.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jak widać jesteśmy na ekranie tworzenia postaci wybrało nam początkowo krasnoluda (Który jest dobrym łucznikiem) jednak ja postanowiłem wybrać rasę demona która otrzymuje początkowy bonus +3 do siły oraz +1 do wytrzymałości, jak możesz też zauważyć niektóre statystyki są osłabiane, jednak skupmy się na bonusie. Dzięki większej sile i wytrzymałości Demon staje się rasą idealną dla klasy wojownika więc i taką wybierzmy. Przy okazji póki jesteśmy przy temacie wojownika jest on specyficzną klasą ponieważ posiada dodatkowe okienko dla „Tarczy” która zwiększa jego odporność na obrażenia do maks 25% jest to specyficzna mechanika która czyni wojownika bardziej niezniszczalnym niż zwykle oraz sprawia że wojownik staje się klasą idealną dla początkujących graczy. Choć jeśli chodzi o ilość wojowników na serwerach jest ich bardzo mało.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
jak widać na załączonym obrazku nie tylko rasa daje bonusy ale i klasa co daje nam jeszcze większy bonus do statystyk na początek. A to już prosta matematyka +3 do siły od rasy oraz +7 od klasy daje nam +10 do siły na początek -1 do zręczności od rasy jest niwelowane przez bonus od klasy i otrzymujemy +2 do zręczności oraz +1 do wytrzymałości od rasy i +5 do wytrzymałości od klasy daje nam +6 do wytrzymałości . Dzięki takiemu tworzeniu postaci dostajemy szybki i łatwy start. Jednak co zrobić po stworzeniu postaci? Polecam wykonywać zadania z największą ilością pieniędzy, Kluczami bądź silniejszymi przedmiotami niż posiadamy. Jednak jeśli na danym serwerze aktualnie trwa dany event polecam wykonywać zadania pod dany niego gdyż rzadko kiedy występuje okazja na nabicie dużej ilości Doświadczenia tudzież zdobycie Lepszych przedmiotów.
3.0 (głosów: 4)
Art napisany przez Devisdbx

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Invisible, Inc. Skradanka w jaką jeszcze nie graliście.

Recenzja Banankowiec2453
2

CSGO Prime (B2P) Najlepsze tricki! [7#] - Vertigo

Poradnik JestemKacper
3

Unturned Jak osiągać sukcesy na serwerach UNTURNED ?

Poradnik Korpov
4

Garry's Mod (B2P) Garry's Mod - zabawna gra.

Recenzja Marelonto.TV
5

Star Stable star stable <3 zachęta do grania w tą wspaniałą grę ;D

Poradnik maddiefy
6

Team Fortress 2 Handel w Team Fortress 2

Poradnik PogromcaTrolli
7

League of Legends Sylas - poradnik League of Legends Poradnik

Poradnik TurboBagiety
8

Ikariam Jak rozpocząć grę w Ikariam?

Poradnik MaxxY
9

League of Legends Yorick - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
10

8 najlepszych modów do Gothica

Poradnik Tybero
Chat