Jak to działa

Slime CCG

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Slime CCG

Fascynujesz się kolekcjonerskimi grami karcianymi? Przed Tobą Slime CCG, która z całą pewnością pochłonie Cię na długie godziny! Zmierz się z innymi graczami w emocjonujących pojedynkach bądź staw czoła sztucznej inteligencji. Twoim głównym zadaniem będzie jednak zbudowanie własnego decka z dostępnych w grze kart. Przygotuj się do starcia i staw czoła wszystkim przeciwnikom na specjalnej arenie! Czy jesteś gotowy na pojedynek?

Tytułowi bohaterzy to tak zwane Slimes – małe śluzowate stworki, będące dość słodkimi istotkami. Stworki posiadają zdolność dostosowywania się do środowiska, w jakich rozgrywane są walki – dzięki temu rozgrywka Slime CCG jest daleka od powtarzalnych schematów w tradycyjnych karciankach. W grze znajdziesz dziesiątki różnych ciekawych stworków, z których każdy posiada swój indywidualny wachlarz umiejętności. Jesteś ciekawy, co za magię w sobie kryją? Gra pozwala na miesięczne oraz sezonowe otrzymywanie ulepszeń, dzięki którym na pewno nie będziesz się nudził w trakcie zabawy. Rozgrywka oferuje aż 7 różnych modeli sztucznej inteligencji, lokalny multiplayer, 8 niepowtarzalnych aren do starć PvP oraz mini kampanię fabularną dostępną z pozycji menu głównego.

Slime CCG jest pierwszą tego typu grą wydaną przez Sedoc – firmę stojącą za sukcesem portalu bananki.pl. Potencjał mniejszych gier kolekcjonerskich coraz bardziej pnie się do góry, dlatego warto jest zapoznać się z rozgrywką właśnie w tym momencie! Przygotuj się na wiele godzin emocjonującej gry i… zacznij swoją przygodę już dziś!

pełny opis gry
Screeny
Slime CCG screenshot1 Slime CCG screenshot2 Slime CCG screenshot3 Slime CCG screenshot4 Slime CCG screenshot5 Slime CCG screenshot6 Slime CCG screenshot7 Slime CCG screenshot8 Slime CCG screenshot9 Slime CCG screenshot10
Video

Slime CCG wymagania

 • Windows Vista, 7, 8, 10
 • 2 GHz
 • 1 GB
 • 500 MB
 • 1 GB
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat