Jak to działa
Slime CCG

Slime CCG

4.8 (ocen: 4)
Graj Wymień walutę
 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Slime CCG

Zapraszamy do przyjemnej i ciekawej gry Slime CCG (kolekcjonerska gra karciana), która potrafi pochłonie Cię na długie godziny. Zmierz się z innymi graczami w emocjonujących pojedynkach lub staw czoła sztucznej inteligencji. Twoim głównym zadaniem będzie jednak zbudowanie własnego decka z dostępnych w grze kart. Przygotuj się do starcia i staw czoła przeciwnikom na specjalnej arenie!

Czym właściwie są tytułowi bohaterzy Slimes - śluzowate stworki? Te słodkie istotki posiadają zdolność dostosowywania się do środowiska. Dzięki tej wyjątkowej umiejętności rozgrywka jest daleka od powtarzalnej. W grze znajdziesz dziesiątki różnych stworków, które posiadają indywidualny wachlarz umiejętności.

Twórcy zapewniają, że gra otrzymywać będzie miesięczne oraz sezonowe ulepszenia, dzięki czemu nie uświadczysz nudnego przestoju w zabawie. Slime CCG oferuje 7 różnych modeli sztucznej inteligencji, lokalnego multiplayera, 8 aren oraz mini kampanię fabularną dostępną z pozycji menu głównego.

Slime CCG to pierwsza gra wydana przez Sedoc firmę stojącą za sukcesem Bananków. Widzimy potencjał w mniejszych grach indie i chcemy piąć się do góry! Przygotujcie się na więcej ciekawych gier!

pełny opis gry
Screeny
Slime CCG screenshot1 Slime CCG screenshot2 Slime CCG screenshot3 Slime CCG screenshot4 Slime CCG screenshot5 Slime CCG screenshot6 Slime CCG screenshot7 Slime CCG screenshot8 Slime CCG screenshot9 Slime CCG screenshot10
Video
Podobne gry
Discord