Jak to działa
Przejdź do gry Smite
Smite
0.0 0 794 0
04.11.2017

Jak zarobić trochę Gemsów

Jeśli dotarłeś tutaj to znaczy, że chcesz zdobyć walutę potrzebną do kupowania skinów i innych dodatków dostępnych w grze ale nie chcesz wydawać pieniędzy. To zrozumiałe. Gemsy, czyli główna waluta SMITE w sklepie Hi-rez jest przeliczana z euro na złotówki. Co za tym idzie 400 gemsów w płatności PSC wynosi prawie 30zł. Jeden z skin za takie pieniądze? Niestety w sklepie steam wcale nie jest lepiej. Możliwe, że zmieni się to wraz z dodaniem płatności w naszej polskiej walucie. Póki co musimy szukać także innych metod i to właśnie o nich chciałbym napisać ten artykuł. Na pierwszy ogień warto zajrzeć do zakładki Free Gems dostępnej ze strony głównej gry czy też przez google. Nie zarobisz tam wielkich kwot, ale czasami zdarzają się ankiety albo quizy za które otrzymasz nawet do 50 gemsów. W połączeniu z bonusem tygodniowym wynoszącym po 50 gemsów dziennie to całkiem ciekawa oferta.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Kolejna sprawa, która jest niezwykle istotna dla każdego gemsocholika to pilnowanie wydarzeń specjalnych i eventów. Niby oczywiste ale jeśli zaplanujemy czas na weekend wcześniej wiedząc o zbliżającym się evencie na nasze konto może trafić w sumie aż 150 gemsów. Nie muszę mówić wam o tym, że bananki również można wykorzystać do zasilenia portfela w SMITE. Najbardziej polecam wymianę bananków na PSC oraz czekanie na okres promocyjny w grze. Ceny waluty spadają wtedy o całe 33%. Rok temu taka okazja przytrafiła się na cybermonday, który jest tym razem 27 Listopada. Macie jeszcze czas na wykonywanie zadań. Kolejną możliwością jest skorzystanie z programu głosowego Curse w ramach którego jakiś czas temu otworzono możliwość zdobycia 200 gemsów. Tutaj uwaga! Niektórzy nieuczciwi sprzedawcy w allegro oferują te gemsy w sprzedaży jednak na każde konto w SMITE taki kod można wpisać jedynie raz.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jeśli czujesz, że jesteś w formie a mecze ligowe idą Ci jak nigdy to istnieje jeszcze jeden niezwykle atrakcyjny sposób na zarobienie gemsów. Mówię o FaceIT. Na tej stronie grając mecze nie tylko w SMITE ale także chociażby w LOL-a czy też w WOT-a możesz zarabiać punkty i wymieniać na liczne nagrody. To naprawdę korzystny system dla dobrych graczy. Także jeżeli nabiłeś już 30 lvl, a może zbliżasz się do 160 to tym lepiej. Odwiedź tę stronę i spróbuj swoich sił w licznych turniejach na arenie oraz na podboju. Ze względu na małą liczbę zainteresowanych w stosunku do rozdawanych punktów zdobycie miejsca w pierwszej 200 nie jest takie trudne – czasami dostajemy się tam z automatu. Warto zaryzykować. To wszystkie sposoby zdobycia gemsów, które przychodzą mi do głowy. Jeśli znasz jeszcze jakieś napisz w komentarzu i podziel się nimi z nami :)
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Feresh

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Wprowadzenie do "Adopt Me"

Recenzja MaxxY
2

Recenzja odświeżonego need for speeda

Recenzja adrianos253
3

Armored Warfare Recenzja Gry Armored Warfare

Recenzja Diana07
4

Plemiona Pierwsze dni gry w Plemiona

Poradnik Pucior
5

Roblox Roblox - Gra dla dzieci, i nie tylko!

Recenzja Cesere
6

Devil May Cry 1 - styl starych nastolatków

Recenzja LiquidSnake
7

Margonem Margonem - Najlepsze przeglądarkowe MMORPG

Recenzja Navadel
8

World Of Warcraft- Genialny MMO-RPG

Recenzja Trykpiarz
9

CSGO Prime (B2P) Spis broni z CS:GO - cz. 2

Poradnik Pink Sheep Lololololololo
10

Aion Jak zdobyć lepszy ekwipunek?

Poradnik JestemKacper
Chat