Jak to działa
Przejdź do gry Smite
Smite
5.0 1 2768 0
25.11.2017

Recenzja - Opinia o grze po 3 latach gry.

Smite jest to wieloosobowa gra komputerowa z gatunku MOBA, stworzona przez Hi-Rez Studios na platformę Microsoft Windows. W Smite gracz wciela się w jednego z kilkudziesięciu mitycznych bogów i bierze udział w walce na arenie oraz na różnych mapach, gdzie pokonuje przeciwników wykorzystując umiejętności taktyczne bohaterów. Po trzech latach grania mogę stwierdzić, że gra ta ma wiele zalet i posiada dobre oceny ogólne. Jako doświadczony gracz mogę powiedzieć, że Smite jak i League of Legends są bardzo do siebie podobne jednak Smite posiada grafikę pozwalającą graczowi grać z trzeciej osoby. Dzięki grze można się dowiedzieć jacy mityczni Bogowie żyli w danej religii oraz skąd pochodzili. Krótki opis całej gry w tej recenzji będzie przydatny. Jest dostępnych kilka trybów gry, m.in. Arena, Joust, Conquest, Clash i Assault. Assault polega na grze losowymi bohaterami, które posiadamy zakupione oraz te, które są obecnie w rotacji. Poniżej zamieszczam Start gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Osobiście uważam, że w ciągu 3 lat gra rozwinęła się bardzo szybko i na lepsze. Bohaterowie posiadają dużo skórek, które urozmaicają rozgrywkę jednak nie posiadają dodatkowych tzw. dodatkowych umiejętności czy też dodatkowych statystyk naszej postaci. Podczas gry zdarzały się upadki serwera jednak spowodowane jest to tym, że Smite nie był dobrze zoptymalizowany. Teraz jednak nic takiego nie występuje. Za rozgrywkę dostaje się tzw. Favor czyli walutę, za którą można zakupić nowych Bogów oraz ich skórki, co według mnie jest bardzo przydatne, ponieważ za wygrany mecz dostaje się dosyć sporo waluty. Ponadto twórcy poprawili jakość grafiki oraz dźwięków co jest bardzo na plus. Bardzo często gram postaciami dystansowymi oraz magami. Przez to mogę polecić takie postacie jak: Nu Wa - jest to chiński Bóg, który włada żywiołami. Jestem doświadczonym graczem tą postacią dlatego ode mnie dostaje ocenę 7/10. Dalej jest Chiron czyli grecki łowca, nic więcej na jego temat nie muszę mówić. Otrzymuje ocenę 7/10. Jest jeszcze sporo bohaterów, które uwielbiam jednak ta dwójka jest moją ulubioną.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Na początku przechodzimy, krótki samouczek na arenie. Następnie możemy grać na "online" z ludźmi w różnych części świata oraz tworzyć party czyli grupę ze znajomymi! Dzięki temu szybciej wyszukamy grę. Minusem jest to, że czasami trzeba długo czekać na rozgrywkę ale gwarantuję, że opłaca się czekać. Kończąc tą wypowiedź chciałabym zaznaczyć, że nie każdemu ta gra może się podobać we względu na to iż jest bardzo podobna do gry League of Legends. Działa na takich samych zasadach jednak ma inny rodzaj grafiki i postaci chociaż to każdy wie. Ze względu na to, że jestem graczem jak i Smite'a jak i Lola to uważam, że gra jest bardzo dobra i polecam ją każdemu kto szuka nowych rozgrywek a Lol się znudził. Na koniec dodam ostateczną notę tej gry jaką jest 9/10. Posiada nieco wad aczkolwiek są one niezauważalne. :)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Isune

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

4Story Moja recenzjao 4story

Recenzja mambaa
2

CSGO Prime (B2P) Sekrety i ciekawostki, ukryte znaki i inne w skinach! [2#]

Poradnik JestemKacper
3

Crossout Na co zwracać uwagę i jak budować w grze Crossout

Poradnik KacperMalac
4

Paladins Paladins - jedna z lepszych gier free-to-play.

Recenzja AkaiKage
5

My Little Farmies Świetna gra do zarabiania bananków!

Recenzja Conte
6

Battlefield 4 (B2P) OPIS GRY BATTLEFIELD 4

Recenzja piesiooo
7

The Pride of Taern The Pride of Taern - Gildie.

Poradnik Povered
8

Wildstar Wildstar - Czemu taki niedoceniany ??

Recenzja Soemix
9

Dofus Moja luźna recenzja na temat gry "Dofus"

Recenzja marcin072
10

CSGO Prime (B2P) Historia Proplayerów - ScreaM

Recenzja matek091
Chat