Jak to działa
Przejdź do gry Smite
Smite
2.3 3 868 0
11.06.2017

Smite - Bitwa Bogów

Smite to nie tylko kolejna MOBA, to połączenie gry akcji 3D i gry typu Defense Tower. Cały klimat gry kręci się wokół mitologicznej paczki bogów, z różnych wierzeń. Znajdziemy tam bogów z takich panteonów jak Rzymski, Grecki, Egipski, Nordycki, Hinduski, Chinski, Japonski, Majański i Celtycki.
Tak więc jeśli oglądałeś nowy film o Thorze i Lokim to masz okazje się poczuć jak silny i odważny Thor, ale też jak podstępny Loki. Bogów w grze jest ponad 90, ta liczba i tak długo nie będzie aktualna gdyż co 3 tygodnie twórcy wypuszczają nowego Boga do gry. Bóstwa są podzielone na klasy.
Wojownik, Mag, Zabójca, Łowca i Ochroniarz. Na start przyjdzie nam zagrać Wojownikiem Guan Yu, Magiem Ra, Zabójcą Thor'em, Łowcą Neith i Ochroniarzem Ymir'em. Każda klasa ma swoją rolę. Wojownik jest zbalansowany na zadawaniu obrażeń jak ich przyjmowaniu, Mag zadaje wysokie obrażenia przy tym jest strasznie papierowy i łatwo go zabić, Zabójca jest mobilny i groźny, Łowca zadaje ogromne obrażenia dystansowe, lecz trzeba nim trafiać. Ochroniarz zadaje nawet dobre obrażenia, jest twardy ciężko go zabić, i potrafi zasiać zamęt w bitwie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Smite mnie przyciągnął i zatrzymał na dłużej, a taka powinna być dobra gra. Kupili mnie sposobem rozgrywki. Każdy charakter jest inny, Są postacie bardziej wymagające trudniejsze, jak i te łatwiejsze o wielkim zasięgu umiejętności. Jedne są dynamiczne drugie powolne, jest z czego wybierać.
Każdy Bóg ma w swoim wachlarzu 4 umiejętności. Umiejętnośći 1-3 zwykłe skille często zadające obrażenie lub albo oraz nakładające jakiś efekt kontroli tłumu jak ogłuszenie, spowolnienie itp. Oraz 4 Umiejętność zwana Ultimate w skrócie Ultem. Ta w zwyczaju bić dużo lub robić zamieszanie na polu bitwy. Do tego wchodzą relikwie, przedmioty które kupujemy, jest ich kilkanaście i każda robi co innego, np odporność na obrażenia przez 2 sekundy, zwiększenie szybkości ruchu, oczyszczenie z efektów kontroli tłumu.

Nie brakuje również trybów gry, jest ich dosyć sporo. W zależności czy mamy ochotę na 20 minutową naparzankę, czy dłuższe posiedzenie, różne kompozycje 1v1, 3v3, 4v4, 5v5 znajdziemy coś dla siebie. Do tego mecz dnia oferuje unikatową rozgrywkę każdego dnia
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Smite jest dobrą grą. Twórcy mają swój kanał na YouTube gdzie rozwijają swoje Community, wrzucają wiele filmów na temat samej gry jak i ich graczy. Organizują różne turnieje, częste eventy w samej grze. Takie jak różnego rodzaju wydarzenia e-sportowe w których e-sportowcy mierzą się miedzy sobą przy publice a my możemy obstawiać mecze i za dobre strzały zgarniać punkty za które później otrzymujemy nagrody w postaci rzadkich skinów. Nowością są różnego rodzaju Przygody, które zmieniają się co jakiś czas i w ten oto sposób możemy się w smajcie pościgać poprzez Carty, innym razem zaś musimy ochraniać flagę, kolejnym zaś przechodzić przez trudny dungeon. Twórcy eksperymentują i wychodzi im to na dobre, rzesza graczy cały czas się powiększa a Smite staj się coraz to bardziej i bardziej popularny. Rozgrywka stoi na wysokim poziomie choć ma swoje bolączki a jest nią w sumie tylko jedna wada a mianowicie serwery gry, które nie zawsze działają tak jak powinny, i powstają opóźnienia czasami wywali mecz. Ale zdarza się to na szczęście coraz rzadziej. Podsumowując Smite to gra która warto sprawdzić, jeżeli grałeś w LoL'a, DOTĘ mechanika nie powinna być ci obca.
2.3 (głosów: 3)
Art napisany przez HOHHnh

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak zrobić działający sklep w Minecraft 1.16.2 bez Modów i Pluginów za pomocą command blocków.

Poradnik Milosze
2

Wolni farmerzy RECENZJA NAJLEPSZEJ GRY FARMERSKIEJ

Recenzja Mesashii
3

Gwint Gwint - historia karty Nivellen

Poradnik Porarzo
4

Margonem 5 powodów dlaczego warto grać w Margonem

Recenzja patrykelele3d
5

Klasyka po latach- Fallout

Recenzja JanuszB
6

Metin2 Metin2 - GRA DLA FANÓW GRINDOWANIA.

Recenzja Mesashii
7

Zula Zula-recenzja gry podobnej do CS:GO

Recenzja Typowypolak nr 1
8

Star Stable Wszystko o Star Stable

Poradnik Lena Kinga
9

Animal Jam Animal Jam - recenzja gry/projektu !

Recenzja Malfour
10

Pogrywamy wampirem czyli recenzja gry Vampyr

Recenzja impuls54
Chat