Jak to działa
Przejdź do gry Smite
Smite
5.0 1 1832 0
09.12.2017

SMITE: Krok po kroku – Ymir

Drodzy gracze!
Pierwszą postacią należącą do klasy strażników (niektórzy mówią o nich support), którą opiszę na łamach mojej serii tutoriali jest Ymir. Lodowy Gigant podobnie jak opisany w poprzednim artykule Ra jest dawany przez Hi-Rez jako postać podstawowa. Na niskich poziomach kont Ymir ze względu na stuna (zamrożenie) i mocnego ulta (duży damage) może sprawiać naprawdę wielką frajdę, jednak gra Ymirem na casualach oraz rankedach po osiągnięciu wyższego poziomu (trudno powiedzieć którego, matchmaking to wielka zagadka :O) stanowi pewne trudności. Co powinno się zrobić? Czy warto rzucić się na wroga? Jak zrobić doskonałe combo? Zapraszam Was do przeczytania krótkiego poradnika.

Po pierwsze: Ymir nie wybacza błędów. Będąc wyposażeni w: Ścianę Lodu, Lodowate Uderzenie, Mroźny oddech oraz Odłamki Lodu możemy zrobić wiele, ale jeden błąd pozbawia nas szans na dobry wynik.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Najczęstsze przykłady błędów?

Źle postawiona ściana może zamknąć naszych sojuszników i zostawić ich na pastwę losu albo odgrodzić wroga pomagając mu w ucieczce. Obie wersje gwarantują, że granie suppami może zniechęcać. Niewiele trzeba aby popełnić taki błąd. A wygląda on jak dywersja :P Gdy nie trafimy łowcy stunem istnieje duże ryzyko, że ten posieka nas dosłownie na LODOWE kawałki XD. W ten sposób znowu wychodzimy na totalnym minusie. Jak widzicie zrobienie combo nie jest takie proste. Co w takim razie robić? Nie mówię już o zrobieniu dobrego builda w oparciu o przedmioty dające ochronę magiczną i fizyczną. Warto zaopatrzyć się też w przedmioty dające ochronę w aurze. Pomogą one także naszym sojusznikom. Smite to w końcu gra zespołowa.

Jak zrobić właściwe combo?

Mimo wszystko Ymir to naprawdę łatwa i przyjemna postać. Jego styl grania nie pasuje jednak do każdego.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jak każdy support powinniśmy znajdować się z przodu, ale na tyle, na ile pozwala nam przeciwnik. Głupia śmierć to zła śmierć :) Gdy widzimy osamotnionego wroga (albo takiego, który nie ma przy sobie suppa) staramy się podejść jak najbliżej. Pamiętajcie aby nie dać sie łatwo zabić. Powtarzam to po raz kolejny. Wyczucie czasu gwarantuje nam, że akcja powiedzie się, a nasi sprzymierzeńcy zrobią to, co trzeba. Będąc Ymirem zwykle to my rozpoczynamy akcję, dlatego należy pamiętać o tym aby nie zaprowadzić swojego teamu w zasadzkę (szczególnie na potyczce oraz podboju). Odpowiedzialność, moi Lodowi Giganci :) Ymir to w końcu Gentleman (mam ten skin, a wy?)

Na podsumowanie dodam, że Ymir chociaż jest bardzo wolny to stanowi zagrożenie nie tylko jako support. Na turniejach proplayerów wybierano go także jako solo lanera. To jednak zupełnie inne bajka. Ktoś próbował? Jakie wrażenia?
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Feresh

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Co możemy zobaczyć w prawdziwym Gothic 4 ?

Poradnik Mikros06
2

Minecraft Minecraft - PRZEGLĄD

Recenzja Cesere
3

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny i unikalny plik autoexec?

Poradnik Seb0L03
4

Minecraft 16 serwerów Minecrafta

Recenzja Pink Sheep Lololololololo
5

Hero Zero A great hero, not a zero!

Recenzja SuperTasia
6

Blankos Blankos Block Party - co to za gra?

Recenzja Tu sekretariat!!!
7

CSGO Prime (B2P) PENTA - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
8

Star Stable SSO Recenzja | Trochę o grze dawniej i teraz.

Recenzja Roksanasara
9

zielone imperium najlepsze questy

Recenzja Duman1222
10

League of Angels Heaven's Fury Prosty i przyjemny sposób na dużo bananków czyli League of Angels Heaven’s Fury

Recenzja KaErEle
Chat