Jak to działa
Przejdź do gry Star Stable
Star Stable
5.0 1 2623 0
05.09.2017

Początki z Star Stable.

Star Stable jest trójwymiarową grą on-line dla chłopców i dziewczyn w każdym wieku, lubiących hippikę. Gracze mogą rozmawiać z poznanymi przyjaciółmi i tworzyć solidne związki. Zaczynasz przygodę w Moorland Stables, gdzie jesteś miło witany przez Justina Moorlanda, syna właściciela stajni, Thomasa Moorlanda. Oto poradnik jak zacząć przygodę z grą Star Stable:

1. Rejestracja.
Gdy zarejestrujesz się na stronie lub poprzez klienta gry, będziesz musiał wpisać login oraz e-mail (na tym etapie nie ma znaczenia, czy poda się prawdziwy). Zaczynasz, tworząc swoją postać i konia. Na ekranie widoczny będzie model twojej postaci, której wygląd można zmieniać: włosy, kolor włosów, oczy, makijaż itd. Zaczyna się z pomarańczową koszulką i fiołkowymi bryczesami. Następnie wybierasz imię i nazwisko postaci z gotowych słów, dzięki czemu gra unika wulgaryzmów. Gdy wybrałeś zajęte imię, wyświetli się odpowiedni komunikat. W dalszej części dostosowujesz wygląd swojego konia oraz jego imię. W końcu rozpoczynasz swoją przygodę w grze!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
2. Waluta Jorvika.
W grze występują szylinga Jorvinga oraz monety Star. Szylingi zdobywa się za łatwe rzeczy, np. wyścigi, zadania i sprzedaż przedmiotów ze swojego inwentarza. Monety Star są bardziej cenny. Jeźdźcy Star otrzymują tygodniowe kieszonkowe w wielkości 100 monet Star. Mogą one być również zakupione na oficjalnej stronie internetowej. Wykorzystuje się je do kupna przyborów, ubrań i na późniejszym etapie koni. Jest wiele sklepów rozsianych po całym Jorviku, każdy z różnymi cenami, jakością itd.
Gra jest całkowicie darmowe aż do poziomu czwartego. By kontynuować przygodę i zyskać dostęp do nowych funkcji, należy wykupić członkostwo z prawdziwe pieniądze.

3. Kawiarnia.
Kawiarnie dostępne są praktycznie wszędzie. Wystarczy znaleźć stoły z krzesłami i dostępna będzie opcja usadowienia się w prawym dolnym rogu ekranu. Można wtedy zmienić kąt kamery i przybliżyć widok. Będą dwie opcje: zamów oraz otwórz swój plecak. Gdy wybierzesz "zamów", kelner stanie obok Ciebie i zapyta "W czym mogę pomóc?". Następnie pojawi się lista potraw i napojów możliwych do kupienia. W asortymencie znajdują się koktajle mleczne, napoje gazowane, herbaty, kawy, sandwiche oraz wiele różnych deserów. Gdy klikniesz "kup", przedmiot od razu pojawia się w twoich rzeczach. Możesz je następnie przenieść na stół i twoją postać automatycznie zacznie jeść/pić.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
4. Trening swojego konia.
Zarówno Ty, jak i twój koń macie osobne poziomy. Maksymalny poziom wynosi 15. Im wyższy poziom konia, tym lepszej jakości ubranią odblokowują się do kupna. By podnieść swój poziom, należy kliknąć mały pasek obok profilu konia. Po odbyciu wielu wyścigów pasek zacznie się wypełniać na pomarańczowo. Gdy wypełni się całkowicie, można podnieść poziom konia. Ten sam proces odbywa się z głównym bohaterem, jednak jego pasek jest o wiele dłuższy i ciężej wbić następny poziom. Można go wbić wyłącznie robiąc zadania. Pamiętaj, że im twój koń jest w lepszym nastroju i ma większy poziom, tym lepiej sprawuje się w wyścigach!

5. Statystyki.
Ty i Twój koń macie w grze statystyki. Koń posiada szybkość, dyscyplinę, zwinność, wytrzymałość i siłę. Szybkość sprawie, że koń porusza się dużo szybciej w wyścigu, siła determinuje jak wysoko Twój koń może skoczyć, dyscyplina informuje, jak często Twój koń słucha rozkazów, wytrzymałość odpowiedzialna jest za kondycję konia, a zwinność wpływa na to, jak szybko można zmienić kierunek ruchu. Jeśli chodzi o postać, jeździectwo pływa na szybkość poruszania się, opiekuńczość informuje, jak długo Twój koń będzie się dobrze czuł, rozkaz skraca czas, jaki jest potrzebny koniowi do zmiany szybkości chodu, a skakanie determinuje jak długo i daleko Twój koń może skoczyć.

To wszystko, jeśli chodzi o podstawy. Przyjemnej gry!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez KenneX

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Goodgame Empire Goodgame Empire- Jak zdobyć wioski produkcyjne i posterunki.

Poradnik Banankowiec2453
2

Tanki Online Tanki online czyli WoT dla słabszego sprzętu?

Recenzja BLAZEJ1
3

Eternal Fury Recenzja o grze "Eternal Fury"

Recenzja Queen345
4

Zula Oto 5 porad, które pomogą Ci osiągnąć sukces w grze Zula:

Poradnik Adix74
5

Lineage II Lineage 2 - moje pierwsze mmorpg

Recenzja Caterine
6

CSGO Prime (B2P) CS:GO - Cóż to za gra? Ile ta gra kosztuje? Na jakiej platformie jest dostępna?

Recenzja ArilsO
7

Transformice Jak szybko zdobyć serki

Poradnik yeonrie
8

Szklarnia w zielone imperium

Poradnik Duman1222
9

League of Legends Mistrzostwa świata w League of Legends 2021

Poradnik motina1548
10

Grand Theft Auto V (B2P) Recenzja GTA: The Trilogy

Recenzja Kejzer17
Chat