Jak to działa

Steam Hammer (B2P)

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Steam Hammer (B2P)

Steam Hammer jest pierwszą hardcorową grą fabularną, wzbogaconą elementami survivalowymi. To rozgrywka w stylu steampunk, z otwartym światem. Znajdziesz się tutaj w dość tajemniczej krainie maszyn parowych. Czy jesteś ciekaw, jak wygląda życie w dziewiętnastowiecznej rzeczywistości? Zanurz się w tym niesamowitym świecie już teraz!

Sprawdź się jako odkrywca, rzemieślnik, architekt, przemysłowiec bądź zdobywca. Wykuwaj cenne bronie i zbroje, buduj liczne domy, fabryki i mocne wieże, lataj sterowcem oraz… stań do walki z wrogiem! Świat Steam Hammer obfituje w możliwości wyrabiania narzędzi, ekwipunku bądź maszyn. Gra zawiera ponad 40 rodzajów zbroi, więcej jak 30 typów budynków oraz różnej maści fortyfikacje. Zbuduj więc własną flotę wyjątkowych sterowców i walcz – jednak nie tylko na lądzie, ale też… w powietrzu. Rozgrywka jest emocjonująca i naprawdę wyjątkowa dzięki dość realistycznemu rozwojowi umiejętności bohaterów. Aby stać się mistrzem Steam Hammer, będziesz musiał się jednak mocno postarać! Cóż, nie ma łatwej drogi. Ale żeby stała się choć odrobinę lżejsza, zawsze możesz… współpracować! Nie ma jasnych granic w grze – wszystko zależy zatem wyłącznie od Twojej wyobraźni. Znajdziesz się w świecie wolnym od zasad i ograniczeń, bez ustalonych z góry ról i wymuszonych celów. Jednak, czy właśnie nie tego szukasz?

Buduj kopalnie, tunele, rowy, wzgórki i wszystko co, tylko przyjdzie Ci do głowy. Rozwijaj technologię i swoje maszyny, zabezpiecz miasto i pokaż przeciwnikom, kto jest najlepszy w Steam Hammer już dziś na bananki.pl!

pełny opis gry
Screeny
Steam Hammer (B2P) screenshot1 Steam Hammer (B2P) screenshot2 Steam Hammer (B2P) screenshot3 Steam Hammer (B2P) screenshot4 Steam Hammer (B2P) screenshot5 Steam Hammer (B2P) screenshot6 Steam Hammer (B2P) screenshot7 Steam Hammer (B2P) screenshot8 Steam Hammer (B2P) screenshot9 Steam Hammer (B2P) screenshot10
Video

Steam Hammer (B2P) wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat