Jak to działa

Stormfall: Age of War

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Stormfall: Age of War

Stormfall: Age of War to gra utrzymana w klimatach fantasy. Stwórz swoje miasto w pobliżu zamku i rekrutuj odpowiednie jednostki, które pomogą Ci w stworzeniu potężnej armii, która zburzy wrogie posterunki oraz obroni granice Twojej twierdzy przed przeciwnikiem. Graj zupełnie za darmo z poziomu Facebooka!

Ziemie Darkshire pogrążyły się w chaosie. Samozwańczy pretendenci do królewskiego tronu ruszyli do bezwzględnej walki o dominację nad krainą, kiedy imperium Stormfall ostatecznie upadło. Jednym z tych odważnych i ambitnych przywódców jesteś właśnie Ty.

Zapewnij odpowiedni rozwój swojego miasta poprzez zbieranie surowców i stawianie kolejnych budowli. To właśnie te budynki pozwolą Ci stworzyć armię składającej się z hojnej puli bohaterów, wśród których znajdują się paladyni, barbarzyńcy, nekromanci i smoki.

Każda jednostka posiada oddzielny limit postaci, które mogą znaleźć się w jej szeregach, dlatego uważne dobieranie żołnierzy pełni tutaj kluczowy element tej przeglądarkowej strategii. Pokonuj wroga sterowanego przez sztuczną inteligencję lub mierz się z innymi graczami Stormfall: Age of War.

Na wypadek, gdyby Twojemu miastu zagrażało niebezpieczeństwo ze strony wroga, możesz tworzyć potężne sojusze wraz ze znajomymi, którzy pomogą Ci odeprzeć atak najeźdźcy.

Gra Stormfall: Age of War dostępna jest zupełnie za darmo i możesz w nią grać z poziomu przeglądarki dzięki aplikacji Facebook. Jeśli lubisz płatne przywileje, to na pewno spodoba Ci się system mikropłatności wprowadzony przez developerów.

pełny opis gry
Screeny
Stormfall: Age of War screenshot1 Stormfall: Age of War screenshot2 Stormfall: Age of War screenshot3 Stormfall: Age of War screenshot4 Stormfall: Age of War screenshot5 Stormfall: Age of War screenshot6 Stormfall: Age of War screenshot7 Stormfall: Age of War screenshot8
Video

Stormfall: Age of War wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat