Jak to działa
Przejdź do gry Stronghold Kingdoms
Stronghold Kingdoms
5.0 1 779 0
09.06.2017

Stronghold - uczy i bawi.

Stronghold Kingdoms - gra która już na samym wejściu potrafi zachwycić gracza. Każdemu wyjadaczowi tego typu serii gier, już na starcie może przypomnieć 'szczenięce' lata, kiedy to po powrocie ze szkoły cały dzień spędzało się przed produkcjami firmy Firefly Studios. Nowa wersja popularnej 'Twierdzy' może zachwycać i uczyć jednocześnie. Już na samym początku, gracz staje przed trudnym wyborem strategicznym. Jego zadaniem jest wybranie gminy w której pragnie się rozwijać, ale o tym później. Dobrze zaprogramowany i przystosowany do umiejętności gracza samouczek, pomoże nam w początkowych trudach. Dodatkowy do gry został dodany system kart, który tak naprawdę jest pozostaje wciąż dla mnie zagadką. Jest w nim tyle kombinacji i ułatwień, że żeby zapoznać się z nim dogłębnie trzeba nad nim spędzić kilka dobrych godzin.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
System gmin:

W nowej odsłonie popularnej Twierdzy, twórcy postanowili dodać system gmin. Na pierwszy rzut oka, może wydać się to bezużyteczne, jednak dosyć szybko możemy przekonać się o użyteczności tego dodatku. Pierwszym zadaniem gracza, tuż po pierwszym zalogowaniu jest wybór gminy, w której chcę się rozwijać. Niby banał, jednak od tego wyboru będzie zależeć to w jaki sposób nasza wioska będzie się rozwijać. Bowiem, każde wybrane pole startowe ma inny kształt i rozmieszczenie surowców, od którego będzie zależał przebieg rozbudowy naszej tytułowej Twierdzy. Ponadto dzięki systemowi gmin, łatwo możemy znaleźć sojusznika, który pomoże nam w jakże tych trudnych chwilach, tuż po wygaśnięciu czasu ochrony PvP. Moim zdaniem feature ten jest dosyć ciekawym i innowacyjnym pomysłem. Ponadto system ten, przekazuje również jak wyglądały kiedyś podziały ziem, także mamy tutaj wątek edukacyjny.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowanie:

Stronghold Kingdoms to produkcja, która może wciągnąć na wiele godzin gry, jednak jak każda produkcja ma w sobie wady i zalety. Zaletami tejże produkcji, będą oczywiście wspomniane wcześniej systemy gmin, kart jak i ciekawy system rozbudowy swojej Twierdzy. Jednak posiada ona pare wad - między innymi są to kolejki budowy. W większości gier tego typu do dyspozycji gracza są 2 kolejki budowy, w opisywanej przeze mnie produkcji, bez 'żetonów premium' gracz może dodać jedynie 1 budynek do budowy, a z kolejnym zbudowany budynkiem czas produkcji kolejnego zwiększa się. Według mnie warto było by dodać większą kolejkę. Podobnie jest z badaniami, których kolejka jest ograniczona do jednego, a z ilością kolejnych badań czas jest coraz większy.
Mimo wszystko gra wydaje się świetnym 'time killerem' i z czystego serca mogę polecić rozgrywkę. Sam zostałem pochłonięty na kilka godzin.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez dejfise bambise

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Football Team Jak szybko wbijać OVR w Football Team?

Poradnik MaxxY
2

Gry jeja - recenzja strony.

Recenzja Typowypolak nr 1
3

| Bananki.pl | jak szybko zbierać i wydawać bananki ?

Poradnik Baca1234pl
4

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
5

CSGO Prime (B2P) Mało znane graffiti na Overpass? - Ciekawostki CS:GO [1#]

Poradnik JestemKacper
6

Najlepszy growy thriller ostatnich lat

Recenzja adrianos253
7

League of Legends Początki w LoL'u w pigułce - co i jak.

Poradnik Deanxx
8

Paladins Paladins - podróbka Overwatch'a czy świetna gra? - RECENZJA

Recenzja MarbleXeno
9

Bleach Online Bleach - solucja zadań w serwisie

Tutorial latwamigotka
10

CSGO Prime (B2P) ALTERNATE aTTaX - omówienie drużyny

Poradnik lynnSSky
Chat