Jak to działa
Przejdź do gry Team Fortress 2
Team Fortress 2
5.0 1 32 0
24.05.2021

Team Fortress 2 po tylu latach

Team Fortress 2 cieszył się dużą popularnością pare lat temu. Wyprodukowana i wydana przez Valve dawała mase frajdy jak i była śmieszną grą gdzie można było miło spędzic czas na publicznych serwerach. Masa przedmiotów kosmetycznych jak i przedmiotów posiadające przeróżne statystyki które dają nam przewage w walce. 9 klas (Skaut, Żołnierz, Pyro, Demoman, Gruby, Inżynier, Medyk, Snajper i Szpieg) które możemy wybrać w dowolnej chwili, zmieniać ich wygląd i i uczyć się nimi grać, aby stać się coraz lepszym. Duża pula map i okazyjne eventy dzięki którym niektóry mapy zmieniają swój nastrój na daną okazję, lub włączane są specjalne mapy przeznaczone na specjalne okazje, na przykład na halloween. System przedmiotów, który działa w łatwy sposób. Podczas rozgrywania meczy, gra może nam losowo wygenerować i podarować jakąś broń którą możemy wyposażyć na daną klasę. Bronie tego samego typu możemy wymienić na jeden metal, dzięki któremu jesteśmy w stanie tworzyć inne bronie i nimi płacić.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj


Tak jak pisałem poprzednio, metale są jednym z rodzajów waluty w grze, którym gracze się posługują w handlu. Handel w TF2 jest jedną z podstawowych czynności, jeżeli chcemy zwiększyć wartość naszego plecaka i przyozdobić naszą postać. Kolejnym z walut w grze mający dużą wartość w handlu to klucze do skrzyń mann co i tak zwane unusuale, czyli przedmioty kosmetyczne które posiadają róznorakie efekty, również posiadające dużą wartość. Jeżeli chodzi o nasz plecak, jest on ograniczony, ponieważ na początku mamy do dyspozycji tylko 50 miejsc. Jednak w święta Bożego Narodzenia otrzymujemy przedmiot "Rozszerzacz plecaka", dzięki któremu jesteśmy w stanie zwiększyć miejsce w naszym plecaku o 100 miejsc. Wracająć do metali, możemy je zdobyć nie tylko wymieniając się z innymi graczami. Jesteśmy również w stanie sami je wytworzyć za pomocą innych mniej wartościowych metali. Wytwarzać możemy jednak nie tylko bronie i metale ale i również nakrycia głowy, czyli przedmioty kosmetyczne.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Jeżeli chodzi o moje zdanie na temat tej gry to niestety ale jest na mojej liście gier, która zeszła na psy. Team Fortress 2 to już bardzo stara gra i dużo graczy już od niech poodchodziło i została duża część graczy, która ma po kilka tysięcy godzin w grze, przez co nie ma przyjemności z gry, ponieważ nowi gracze lub gracze którzy powracają po długiej przerwie nie mają z takimi graczami szans. Valve jakiś czas temu przestało pracować nad Team Fortress 2 i skupili się na innych grach a jakiś czas temu był wyciek kodu źródłowego co jeszcze bardziej zniechęca mnie do gry. Mimo tego wszystkiego to nadal w tę grę gra duża ilość graczy a na youtube rodzą sią nowi youtuberzy tworzący kontent z tej gry. Oprócz samej gry na youtube wciąż pojawia się spora ilość animacji tworzonych przez fanów w programie do animacji stworzonym przez Valve. Mimo sporych wad jakie ta gra ma przez zaniedbanie to wciąż da się w tę grę grać i mieć z niej przyjemność. Lecz zdecydowanie polecam grać ze znajomymi, aby wyciągnąć z tej gry jak największą frajdę.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez SHITTO

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) CS:GO Trening movementu, prefire'ów

Poradnik BIGWOJ
2

CSGO Prime (B2P) jak być bardziej skillowym?

Poradnik BLAZEJ1
3

H1Z1: King of the Kill (B2P) Pierwsze kroki w H1Z1: KotK

Poradnik BananowaBestia
4

Aion Jak zdobyć lepszy ekwipunek?

Poradnik JestemKacper
5

League of Legends Poradnik Jak Grać Lucianem

Poradnik Rogaczovv
6

Roblox Jak szybko zarabiać w Restaurant Tycoon 2?

Tutorial MaxxY
7

Football Team Football Team, czyli najbardziej reklamowana gra na Youtube w 2019

Recenzja Janusz1234567890
8

League of Legends Kha'Zix - build do LoLa

Poradnik LiquidSnake
9

Recenzja odświeżonego need for speeda

Recenzja adrianos253
10

CSGO Prime (B2P) CS:GO i status Prime

Recenzja MartinezGaming
Chat