Jak to działa
Przejdź do gry The Pride of Taern
The Pride of Taern
0.0 0 593 0
22.02.2018

W obronie Taernu..... czyli jak działa gra The Pride of Taern

The Pride of Taern, gra skupiająca miliony graczy, jeden z najlepszych mmo-rpg gier przeglądarkowych, ale czy na pewno jest taka dobra jak twierdzą fani? Przyznam się szczerze że sam mam dziesiątki jak nie setki godzin w tej produkcji co pomaga mi ocenić dokładnie czy ta gra jest taka dobra jak mówią. Po założeniu konta wita nas ekran kreatora postaci wybieramy klasę (łucznik, barbarzyńca, mag ognia, voodoo. sheed, druid czy rycerz)-jak widzicie małego wyboru to nie mamy. Każda z postaci posiada swoje unikalne umiejętności, każda jest dobra w czymś innym i każdej brak w drużynie może zaboleć. Gra oczywiście jest w systemie Free to play mikropłatności należą do opcjonalnych metod zdobywania pieniędzy. Po wybraniu klasy postaci wita nas kreator wyglądu oraz serwera (mamy 4). Po zalogowaniu już na daną postać wita nas krótki ale dobrze objaśniający podstawowe mechaniki gry. Po przejściu krótkiego prologu wita nas ogromny świat i nic nie stoi na przeszkodzie bo nie zwracać uwagi na zadania a biec do przodu i polować na potwory.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Trochę teraz o mechanice, grę obserwujemy z "lotu ptaka" a większość aktywności wymaga jedynie myszki. Ale gdy już zaczniemy walczyć gra przechodzi w widok trzeciosobowy ale z boku postaci. Walka jest wykonana w sposób perfekcyjny, świetna, turowa oparta na procentach (%) i tylko od naszych umiejętności wyczucia i tego jak dobrze zrobiliśmy postać zależy jak sobie poradzimy. Oczywiście system procentowy nie jest perfekcyjny bo sytuacje ww których będziemy mieć 100% na trafienie przeciwnika są raczej rzadkością. W grze mamy setki przeciwników, dziesiątki zadań i bosów których pokonanie samemu jest niemalże niemożliwe. Zbieranie drużyny na trudniejsze zadania czy potwory to nie oddzielna mechanika zabawy. I to jest najmocniejsza strona Taerna. Drużyna musi być zebrana w taki sposób by gracze uzupełniali się umiejętnościami i specjalnymi zdolnościami. W grze dostępne mamy również walki PVP oraz Turnieje z wysokimi nagrodami.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Świetna gra od której nie sposób się wyrwać, ale ma też bardzo wiele minusów. Trafienie na gracza który chce was oszukać nie jest specjalnie trudne dlatego pilnować się trzeba na każdym kroku. Również system procentowy nie jest idealny, ale cóż ma to bez wątpienia swój urok gdy umieramy na (10%) :P Ale czepiam się, pierwszą i dość wysoką wadą jest bardzo duży próg wejścia. Niby mamy samouczek Ale bez rad kolegi, czy innego znajomego będzie nam bardzo trudno rozwinąć postać na tyle dobrze by bez problemu dawała radę na późniejszych etapach. Gra jest bardzo dobra ale nie perfekcyjna, również długo niespełniane obietnice twórców są dość irytujące ale pamiętajmy że studio jest niewielkie a sama gra darmowa nie licząc drobnych mikropłatności ale najważniejszym jej atutem jest wspólne pokonywanie bosów a graczy do tego nie brakuje Gra otrzymuje ode mnie 9/10 za bardzo wysoki próg wejścia dla nowych graczy. Pozdrawiam i życzę miłej walki w obronie Taernu!
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Rescraft

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
2

Gra Barman/Zrób Drinka

Recenzja LiquidSnake
3

Aion Co się dzieje z tym Aionem...

Recenzja Niiepozorna
4

Jak ukraść to AUTO | PAYDAY 2 - Car shop

Video Kowalski03
5

Forge of Empires Nowości w Forge of Empires

Recenzja Bart1607
6

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody scamowania (NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ)

Poradnik ArrivalPL
7

Star Stable Kucyk Jorvik - stary i nowy model.

Recenzja Yellow :3
8

League of Angels Leauge of Angels, najgorsza gra tego typu

Recenzja Osa1020
9

CSGO Prime (B2P) Misfits - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
10

Dark Orbit Darkorbit - od hitu do... No właśnie. Czego?

Recenzja DanhonyV09
Chat