Jak to działa
Przejdź do gry Transformice
Transformice
3.0 2 1922 0
15.12.2017

Transformice recenzja gry

recenzja gry Transformice
Jak dla mnie transformice jest fajną zręcznościową grą poza tym myślę że event zimowy powtarza się nie mówię o strojach tylko o skokach narciarskich. kto by chciał grać na mapce w ten sam event pomysł fajny ale się powtarza. Przejdźmy do konkretów kto by chciał w kółko grać w tą samą grę. Polecił bym ją chyba z 2 lata temu ponieważ mi się już znudziło biegać myszką jak wariat i zdobywać serki A hejterzy pisali do mnie różne bzdury jak hej poco tu przychodzisz ta gra nie jest dla ciebie ponieważ są za trudne poziomy twoja inteligencja ma za niskie IQ. jak to nie prawda ponieważ znam siebie i wiem że jestem dobry w tą grę. ale niestety mój młodszy brat jest jeszcze lepszy w te klocki. ale jak to możliwe, żeby ktoś był lepszy w tą grę ode mnie bo to jest nie możliwe LOL
co myślę o hakerach to istne zło nie mogłem znieść tej myśli że ktoś się przeteleportuje do serka i do norki.
poza ty wszystkim fajna gra była i się skończyła. nawet dla mnie jest o trochę za wysoki poziom gry powinni zmienić trudność grania. Myślę że niektórzy mogliby pomyśleć że to jest za wysoki poziom gry a inni że za niski to zależy od człowieka. kiedyś w transformice był niższy poziom gry
A teraz info dla hejterów hejterzy jeżeli jesteście tacy cool to może shejtujecie samych siebie i wstawcie to na facebooka ciekawe czy wam się uda :). Oj sory nie nie uda się wam.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Transformice

To jest "normalny" tryb Transformice. Mechanika tego trybu została opisana powyżej. Runda może również czasami zawierać mapę wyścigów.

Wanilia

Wanilia jest bardzo podobna do Transformice. Ten tryb zawiera tylko mapy utworzone przez administratora, które są uważane za łatwiejsze dla początkujących. Jest to jedyny tryb zawierający mapy stworzone przez administratora, oprócz Transformice.

vampire

W tym trybie szaman próbuje zabić myszy, głównie za pomocą kul armatnich lub innych przywołanych obiektów. W tym trybie nie ma żadnych dziur myszy, ale na niektórych mapach jest ser, który utrudnia poruszanie się. Myszy próbują uniknąć kul armatnich i pozostać przy życiu do czasu zakończenia rundy. Czasami ten tryb zawiera mapy "wampirów". Te mapy nie mają żadnego szamana. Jedna mysz jest losowo wybierana jako wampir. Wampir próbuje "zarażać" inne myszy, podczas gdy myszy próbują trzymać się z daleka od wampirów.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Wyścigi

Tryb wyścigowy nie ma szamana. Myszy starają się ukończyć mapy tak szybko, jak to możliwe. Wracając do dziury najpierw nagradza postępy w niektórych odznakach i tytułach.

Obóz dla rekrutów

Poziomy Bootcamp są niezwykle trudne. Są przeznaczone dla doświadczonych graczy. Mapy Bootcamp nie mają szamana.

Defilante

W tym trybie mapa przewija się poziomo, a myszy muszą nadążać za nią. Punkty są rozmieszczone na mapie, a myszy muszą zebrać jak najwięcej przed zbieraniem sera i wejściem do dziury. W tym trybie nie ma szamana.

Wioska

W tym trybie gry nie ma celu. Mapa ma wyglądać jak wioska, z kilkoma AI rozproszonymi w całym. AI pozostają stacjonarne, a użytkownicy mogą "kupować" przedmioty, tytuły lub odznaki za pomocą "monet" lub innych przedmiotów. Gracze używają wioski do czatowania, odgrywania ról lub handlu.

Moduł

Ten tryb zawiera listę minigier stworzonych przez użytkownika. Mają różne mechanizmy i cele.
3.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Damianeki

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

World of Tanks Czy warto było zmarnować na tą grę parę tysięcy godzin?

Recenzja nałogowygracz
2

War thunder to fajna gra

Recenzja Inwestor
3

Fortnite Fortnite gra free to play oparta na mikropłatnościach ?

Recenzja Piotrekjh
4

Retro Sektor XIII. Warcraft III: The Frozen Throne

Recenzja Tybero
5

Minecraft Minecraft Recenzja Numer 2

Recenzja StasiuxD
6

Crossout Crossout - Pobaw się w post apokaliptycznego inżyniera!

Recenzja Zakatarzony
7

World of warcraft trochę wywodów i trochę recenzji.

Recenzja SanTur
8

Anocris Anocris - co i jak? Poradnik

Poradnik smiesznie
9

Roblox Roblox - Top 3 Roleplay Gier!

Recenzja xOliwicia
10

MovieStarPlanet MSP Opis MovieStarPlanet!

Poradnik WiktoriaBananek!
Chat