Jak to działa
Przejdź do gry Warface
Warface
2 0 522 0
22.11.2017

Złote bronie - marzenie każdego gracza Warface

Złote bronie w Warface to bronie, które można dostać wyłącznie ze złotych skrzynek lub różnych eventów. Dzięki nim nasza postać będzie zawsze wyróżniała się wśród tłumu innych graczy i możemy być pewni, że będą nam ich zazdrościć. Każde nasze zabójstwo z tej broni będzie wyświetlane na górze z lewej strony w kolorze złotym. Różnią się one od zwykłych broni swoimi dodatkami. Każda broń ma je inne. Podczas gry nie wyróżniają się niczym specialnym. Nie dodają nam życia, ani pancerza. Mogą się natomiast pochwalić swoją precyzją wykonania oraz zwiększonymi obrażeniami, które jesteśmy w stanie zadać przeciwnikowi podczas walki. Szczegółowy sposób ich zdobycia, oraz dlaczego każdy gracz chciałby je mieć opiszę poniżej. Pojawią się również recenzje złotych broni w poszczególnych klasach.
Grając w tę grę możesz zdobyć 540 Graj
Jak je zdobyć? W starszej wersji Warface złote bronie było można zdobyć wyłącznie ze złotych skrzynek. W każdej skrzynce znajdowała się złota broń wybranej specializacji. Skrzynki kupowało się w sklepie za 2700 dolarów Warface - nie był to duży wydatek jak na starszą wersję. Dopiero wraz z kolejnymi aktualizacjami coraz więcej zarobionych dolarów zaczęto wydawać na naprawy broni oraz kupna granatów i broni czasowych. Kolejnym ciosem w serce dla miłośników tej gry była zmiana ceny złotych skrzyń z dolarów na kredyty. Zmiana ta pozostała niestety do dzisiaj i chcą kupić skrzynkę ze złotą bronią musimy najpierw załadować sobie konto. Cena ta jest dość wysoka, ponieważ cena jednej skrzynki to ok 60 kredytów, co w przeliczeniu wynosi ok. 3 zł. Wydaje się to niewiele, lecz prawdopodobieństwo wylosowania złotej broni jest znikome.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 640 Graj
Pierwszą specialną cechą takiej broni jest zwiększony magazynek. Snajperki oraz bronie dodatkowe zawierają o 1 pocisk więcej od zwykłych, tych samych broni. Kolejną cechą i chyba najważniejszą jest to, że nie trzeba ich naprawiać. Nie podlegają naprawie, czyli nie psują się, a tam gdzie jest pasek z procentowym naprawieniem broni znajduje się symbol nieskończoności. Jest to ogromny plus dla każdego gracza, ponieważ w ten sposób jest w stanie zaoszczędzić pieniądze na naprawę, a można mieć w ekwipunku aż 3 złote bronie, co na prawdę potem robi wrażenie. Kolejnym plusem jest precyzja wystrzałów. Złote bronie są w stanie zadać więcej obrażeń lub wystrzelić więcej pocisków w określonym czasie w porównaniu do zwyłych broni. Ostatnim plusem jest to, że posiadając złote bronie jestem silniejsi, ponieważ możemy sobie pozwolić na droższe kamizelki. W porównaniu gracze z innymi brońmi muszą mieć słaby pancerz, ponieważ nie zwrócą im się koszty napraw.
Złote bronie - marzenie każdego gracza Warface 5.0 2
2 0
Art napisany przez Bananek2012

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jaka jest najlepsza gra Battle Royale?

Recenzja Porarzo
2

MovieStarPlanet Jak szybko wbić level na msp?

Poradnik Aseczka
3

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
4

Overwatch - poradnik dla początkującego Genjiego

Poradnik Porarzo
5

recenzja strony Bananki.pl

Recenzja Stager
6

The Binding of Isaac jako propozycja czegoś innego.

Recenzja evengace
7

MovieStarPlanet MSP - Jak topka wbija levele?

Poradnik bananamother
8

Czy to faktycznie takie proste. Boty do Wolni Farmerzy.

Poradnik Jaro-S
9

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
10

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
Discord