Jak to działa
Przejdź do gry Warface
Warface
5.0 2 4845 0
22.11.2017

Złote bronie - marzenie każdego gracza Warface

Złote bronie w Warface to bronie, które można dostać wyłącznie ze złotych skrzynek lub różnych eventów. Dzięki nim nasza postać będzie zawsze wyróżniała się wśród tłumu innych graczy i możemy być pewni, że będą nam ich zazdrościć. Każde nasze zabójstwo z tej broni będzie wyświetlane na górze z lewej strony w kolorze złotym. Różnią się one od zwykłych broni swoimi dodatkami. Każda broń ma je inne. Podczas gry nie wyróżniają się niczym specialnym. Nie dodają nam życia, ani pancerza. Mogą się natomiast pochwalić swoją precyzją wykonania oraz zwiększonymi obrażeniami, które jesteśmy w stanie zadać przeciwnikowi podczas walki. Szczegółowy sposób ich zdobycia, oraz dlaczego każdy gracz chciałby je mieć opiszę poniżej. Pojawią się również recenzje złotych broni w poszczególnych klasach.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jak je zdobyć? W starszej wersji Warface złote bronie było można zdobyć wyłącznie ze złotych skrzynek. W każdej skrzynce znajdowała się złota broń wybranej specializacji. Skrzynki kupowało się w sklepie za 2700 dolarów Warface - nie był to duży wydatek jak na starszą wersję. Dopiero wraz z kolejnymi aktualizacjami coraz więcej zarobionych dolarów zaczęto wydawać na naprawy broni oraz kupna granatów i broni czasowych. Kolejnym ciosem w serce dla miłośników tej gry była zmiana ceny złotych skrzyń z dolarów na kredyty. Zmiana ta pozostała niestety do dzisiaj i chcą kupić skrzynkę ze złotą bronią musimy najpierw załadować sobie konto. Cena ta jest dość wysoka, ponieważ cena jednej skrzynki to ok 60 kredytów, co w przeliczeniu wynosi ok. 3 zł. Wydaje się to niewiele, lecz prawdopodobieństwo wylosowania złotej broni jest znikome.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Pierwszą specialną cechą takiej broni jest zwiększony magazynek. Snajperki oraz bronie dodatkowe zawierają o 1 pocisk więcej od zwykłych, tych samych broni. Kolejną cechą i chyba najważniejszą jest to, że nie trzeba ich naprawiać. Nie podlegają naprawie, czyli nie psują się, a tam gdzie jest pasek z procentowym naprawieniem broni znajduje się symbol nieskończoności. Jest to ogromny plus dla każdego gracza, ponieważ w ten sposób jest w stanie zaoszczędzić pieniądze na naprawę, a można mieć w ekwipunku aż 3 złote bronie, co na prawdę potem robi wrażenie. Kolejnym plusem jest precyzja wystrzałów. Złote bronie są w stanie zadać więcej obrażeń lub wystrzelić więcej pocisków w określonym czasie w porównaniu do zwyłych broni. Ostatnim plusem jest to, że posiadając złote bronie jestem silniejsi, ponieważ możemy sobie pozwolić na droższe kamizelki. W porównaniu gracze z innymi brońmi muszą mieć słaby pancerz, ponieważ nie zwrócą im się koszty napraw.
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Bananek2012

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

War Thunder Recenzja gry War Thunder.

Recenzja Bax04
2

5 najlepszych gier na słaby komputer!

Recenzja bajsik
3

Minecraft Jak Szybko Zdobyć Diamenty? PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Poradnik Burixton
4

War Thunder Od dwupłatowca do F-16

Poradnik BabciaGD
5

Roblox Roblox - Event Universe

Poradnik Fragorski
6

Metin2 Moje spotkanie po latach z Metin 2.

Recenzja Kruciak
7

Smite POMOCNIK BOGÓW - SMITE

Poradnik Gandlafpl
8

Hero Zero Poradnik Oponkowicza, czyli jak zdobyć trochę oponek za darmo

Poradnik Zbyszko z Bogdańc
9

Let's Fish Let's Fish czyli gra dla każdego.

Recenzja MichK
10

LEGO Batman: The Videogame - Recenzja gry

Recenzja Batczłowiek
Chat