Jak to działa
Przejdź do gry Wolni farmerzy
Wolni farmerzy
0.0 0 233 0
13.03.2018

Idealna gierka do luźnego pykania :)

Wolni farmerzy jest to świetna gierka z dwóch powodów.
1 powód - nie trzeba dużo robić a bananki z łatwością wskakują na konto ;)
2 powód - zasiewamy pole a w między czasie pykamy w inną gierkę
Sama fabuła zawarta w grze jest dosyć mało rozwinięta lecz przyjemna do spokojnego grania w wolnej chwili.
Polecam tę grę ,,leniuszkom'' którzy najzwyczajniej w świecie nie lubi grać trudne i wymagające gry. krótko mówiąc gra ta jest świetna do zbierania bananków bez większego wkładu.
Porada -- Posiej wszystkie ziarna jakie tylko masz podlej je a następnie włącz sobie jakiś ciekawy film lub na przykład video klipu , co kto woli ;) po pewnym czasie wejdz na twoja farmę i zbierz wszystkie plony a otrzymasz dużo punktów ;)
Drugą bardzo fajną opcją jest zaproszeni do siebie np koleżanki lub kolegi wtedy kiedy zasiejecie pole czas spędzony ze znajomym szybko minie a wy możecie dostać bardzo dużo punktów .Pomimo pozorów gra jest bardzo ciekawa i naprawdę bardzo ale to bardzo przyjemna nie pozostaje mi nic innego niż z wielką satysfakcją polecić to fenomenalną gierkę. A więc zabierajcie się do roboty i zbierajcie bananki !!!! <3 <3 <3 <3
Grając w tę grę możesz zdobyć 160 Graj
Tak wygląda nasze pierwsze pole ;) Sadzimy na nim nasze pierwsze plony jakimi są marchewki a następnie kupujemy zboże i sadzimy. po zebraniu otrzymujemy punkty , poprzez zbieranie ich awansujemy na większy poziom. Podczas naszej rozgrywki w dolnym rogu mapy mamy małe stoisko do którego przychodzą ludzie , po kliknięci na takiego człowieka wyświetla nm się informacja na temat tego co ta osoba chce u nas zakupić. po sprzedaniu produktu np 12x zboże otrzymujemy pieniądze, walutą w tej grze są funty. W mieście możemy kupić bardzo dużo ciekawych przydatnych a co naj ważniejsze potrzebnych rzeczy takie ja nasiona bydło jak i również dekoracje do naszych pól . Z biegiem czasu gdy wbijamy większe poziomy asortymenty w naszych sklepach będą się znacznie powiększać dając nam więcej możliwości.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 170 Graj
Mapa miejsca rozgrywki są tu przedstawione wszystkie lokalizacje zawarte w grze poprzez kliknięcie na daną lokacje przenosimy się tam . p.s na większość lokacji musimy zasłużyć poprzez wbijanie większego poziomu. Podsumowując gra ,,Wolni farmerzy'' jest bardzo bardzo fajną gierką dla osób leniwych a zarówno idealna dla młodszych jak i starszych użytkowników. Na samo zakończenie chciał bym bardzo ale to bardzo serdecznie polecić właśnie tą grę. Już od dawna gram w tę grę od razu przypadła mi do gustu , lecz dopiero gdy odkryłem stronkę bananki.pl dowiedziałem że można łączyć przyjemne z pożytecznym granie w tę przyjemną grę jest bardzo satysfakcjonujące . Sposób na przyjemna gierkę
Krok 1 - odpal grę i posiej pole
Krok 2 - włącz twoją ulubioną muzykę i zrelaksuj się :) Pozdrawiam wszystkich !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Spejoo

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Vikings: War of Clans Vikings: War of Clans. Jak szybko wbijać poziom?

Poradnik ExeNati
4

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Nowy Motyw!

Video Tviiss
5

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
6

Big Farm BIG FARM - RECENZJA TYTUŁU

Recenzja Mesashii
7

CSGO (B2P) ALTERNATE aTTaX - omówienie drużyny

Poradnik lynnSSky
8

League of Legends Poradnik do Riven (league of legends)

Poradnik HellPoint
9

MovieStarPlanet MSP Poradnik z recenzją MSP

Recenzja sushi maki
10

Plemiona Plemiona, grać czy nie?

Recenzja Rockney
Discord