Jak to działa
Przejdź do gry Wolni farmerzy
Wolni farmerzy
0.0 0 456 0
13.03.2018

Idealna gierka do luźnego pykania :)

Wolni farmerzy jest to świetna gierka z dwóch powodów.
1 powód - nie trzeba dużo robić a bananki z łatwością wskakują na konto ;)
2 powód - zasiewamy pole a w między czasie pykamy w inną gierkę
Sama fabuła zawarta w grze jest dosyć mało rozwinięta lecz przyjemna do spokojnego grania w wolnej chwili.
Polecam tę grę ,,leniuszkom'' którzy najzwyczajniej w świecie nie lubi grać trudne i wymagające gry. krótko mówiąc gra ta jest świetna do zbierania bananków bez większego wkładu.
Porada -- Posiej wszystkie ziarna jakie tylko masz podlej je a następnie włącz sobie jakiś ciekawy film lub na przykład video klipu , co kto woli ;) po pewnym czasie wejdz na twoja farmę i zbierz wszystkie plony a otrzymasz dużo punktów ;)
Drugą bardzo fajną opcją jest zaproszeni do siebie np koleżanki lub kolegi wtedy kiedy zasiejecie pole czas spędzony ze znajomym szybko minie a wy możecie dostać bardzo dużo punktów .Pomimo pozorów gra jest bardzo ciekawa i naprawdę bardzo ale to bardzo przyjemna nie pozostaje mi nic innego niż z wielką satysfakcją polecić to fenomenalną gierkę. A więc zabierajcie się do roboty i zbierajcie bananki !!!! <3 <3 <3 <3
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Tak wygląda nasze pierwsze pole ;) Sadzimy na nim nasze pierwsze plony jakimi są marchewki a następnie kupujemy zboże i sadzimy. po zebraniu otrzymujemy punkty , poprzez zbieranie ich awansujemy na większy poziom. Podczas naszej rozgrywki w dolnym rogu mapy mamy małe stoisko do którego przychodzą ludzie , po kliknięci na takiego człowieka wyświetla nm się informacja na temat tego co ta osoba chce u nas zakupić. po sprzedaniu produktu np 12x zboże otrzymujemy pieniądze, walutą w tej grze są funty. W mieście możemy kupić bardzo dużo ciekawych przydatnych a co naj ważniejsze potrzebnych rzeczy takie ja nasiona bydło jak i również dekoracje do naszych pól . Z biegiem czasu gdy wbijamy większe poziomy asortymenty w naszych sklepach będą się znacznie powiększać dając nam więcej możliwości.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Mapa miejsca rozgrywki są tu przedstawione wszystkie lokalizacje zawarte w grze poprzez kliknięcie na daną lokacje przenosimy się tam . p.s na większość lokacji musimy zasłużyć poprzez wbijanie większego poziomu. Podsumowując gra ,,Wolni farmerzy'' jest bardzo bardzo fajną gierką dla osób leniwych a zarówno idealna dla młodszych jak i starszych użytkowników. Na samo zakończenie chciał bym bardzo ale to bardzo serdecznie polecić właśnie tą grę. Już od dawna gram w tę grę od razu przypadła mi do gustu , lecz dopiero gdy odkryłem stronkę bananki.pl dowiedziałem że można łączyć przyjemne z pożytecznym granie w tę przyjemną grę jest bardzo satysfakcjonujące . Sposób na przyjemna gierkę
Krok 1 - odpal grę i posiej pole
Krok 2 - włącz twoją ulubioną muzykę i zrelaksuj się :) Pozdrawiam wszystkich !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Spejoo

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
2

BlockStarPlanet Moje światy w BlockStarPlanet!

Video MilenkusBanankus
3

Aion Co się dzieje z tym Aionem...

Recenzja Niiepozorna
4

Jak ukraść to AUTO | PAYDAY 2 - Car shop

Video Kowalski03
5

Ukryte obiekty w grach.

Recenzja Kubsoon243
6

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody scamowania (NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ)

Poradnik ArrivalPL
7

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
8

League of Legends TSM historia drużyny

Poradnik margoni12
9

Roblox Roblox - Event Universe

Poradnik Fragorski
10

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
Chat