Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 1249 0
26.08.2017

IS-4 - Józef Stalin w wersji czwartej

IS-4 jest radzieckim czołgiem dziesiątego poziomu. Jest on drugim pojazdem ciężkim w drzewku radzieckim. Warto wspomnieć, fakt że IS-4 prowadził kiedyś do IS-7. W drzewku technologicznym znajdował się na poziomie dziewiątym. Wyposażony był w zupełnie inne działo, niż ma to miejsce obecnie. Posiadał bowiem działo 130 mm S-70. Czyli takie samo jakie ma IS-7. Co więcej był uważany za jeden z lepszych pojazdów na dziewiątym poziomie, inne też twierdzili, że był lepszy od samego IS-7. Przy dawnym losowaniu wiele pojazdów nie miało szansy przebić jego grubego pancerza. Droga do tego pojazdu poprzedzona jest pojazdem takim jak ST-I, który jest niezwykle przyjemny do gry tak samo jak IS-4 ze względu na pancerz i działo. Dla wielu graczy jednak to KV-4 stanowi olbrzymie wyzwanie i nie chcą mierzyć się z tą linią.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
IS-4 wyposażony jest w bardzo dobre działo 122 mm M62-T2. O penetracji 258 / 340 / 68 mm i obrażeniach na poziomie 440 / 440 / 530 punktów uszkodzeń. Warto zerknąć w stronę penetracji na złotych pociskach, która jest olbrzymie wysoka, co w przypadku gry na bitwach klanowych, twierdzach ułatwia rozgrywkę. W ciągu jednej minuty może zadać 2 200 punktów uszkodzeń. Czas przeładowania działa wynosi około 12 sekund. Oczywiście możemy go skrócić stosując odpowiednie moduły czy materiały eksploatacyjne. Silnik IS-4 ma 750 koni mechanicznych co daje 12,33 koni mechanicznych na tonę. Prędkość maksymalna wynosi 43 km/h. Moim zdaniem jest to dobry wynik jak na ten pojazd. Do swojej dyspozycji mamy solidny zapas 2 500 punktów wytrzymałości. Ze względu na ten parametr jak i pancerz często wykorzystywany był i jest do umieszczania go na pozycjach defensywnych.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Pancerz kadłuba wynosi 140 / 160 / 100 mm, a wieży 250 / 200 / 170 mm. Boki są twardsze niż pancerz od frontu. Zalecam stosowanie techniki pokazywania boku pojazdu czyli tak zwanego side scrap. Czołg ten idealnie nadaje się do odbijania pocisków. Efektywne jest też wykorzystywanie pancerza wieży. Z powodu braku większych słabych punktów, bez żadnych obaw możemy pokazywać jedynie wieżę kryjąc kadłub. Opływowe kształty wieży ułatwiają rykoszety. Jest to typowy czołg ciężki z solidnym pancerzem i dobry działem. Warto wspomnieć, że możliwe jest usunięcie tego pojazdu z drzewka radzieckiego i zastąpienie go ST-II, który posiada dwie lufy. Ale nie bójcie się, gdyby taka rzecz miała miejsce osoby, które go posiadają zatrzymają go w swoim garażu jako czołg specjalny. Zatem tym bardziej warto zacząć jego badanie. Serdecznie go polecam. Nie będziecie żałować tej decyzji.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

The Pride of Taern Taern - plusy i minusy

Recenzja Pablito87
4

Star Stable Jak zachęcić graczy do dołączenia do klubu-ogłoszenie

Poradnik martyna1222
5

My Little Farmies My Little Farmies - Gry za bananki #3

Recenzja toya_xd
6

Unturned Najlepszy zombie "survival"? [UNTURNED]

Recenzja Rafik1233
7

Left in the Dark: No One on Board gra z dreszczykiem!

Recenzja _SkyLone
8

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody scamowania (NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ)

Poradnik ArrivalPL
9

Gry ze smokami.

Recenzja Cesere
10

War Robots War Robots - bronie waga średnia

Poradnik BananekEw
Chat