Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 2278 0
26.08.2017

KV-5 - szerzej znany jako R2-D2

KV-5 jest radzieckim czołgiem premium znajdującym się na poziomie ósmym. Sklasyfikowany został jako czołg ciężki. Był jednym z pierwszych pojazdów premium ósmego poziomu znajdującym się w World of Tanks. Jest to pojazd bardzo dziwnej budowy, która sprawia trudności na polu bitwy. Przez graczy został nazwany mianem robota z filmu Star Wars R2-D2. Wszystko za sprawą gniazda strzelca karabinu maszynowego, o którym zaraz szerzej odpowiem, bo jest to ważny element. Obecnie nie mamy możliwości zakupu KV-4 w sklepie premium, czy też za złoto. Nie wiadomo czy w przyszłości, może pojawić się od kupna na jakąś specjalną okazję. Tak czy inaczej jego występowanie na bitwach diametralnie zmalało przez dużą liczbę czołgów premium, które są od niego lepsze. Choć wygląda pokracznie potrafi też pokazać pazur.
Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj
KV-5 wyposażony jest w działo 107 mm ZiS-6M. Tak dokładnie nie przesłyszeliście się. Ma prawie to samo działo co np. T-150 znajdujący się na szóstym poziomie. 107 mm ZiS-6M ma penetrację na poziomie 167 / 219 / 54 mm i obrażeniach 300 / 300 / 360 punktów uszkodzeń. Penetracja względem innych pojazdów premium ósmego poziomu jest kiepska. Na złotej amunicji jest lepiej, ale kto gra czołgiem do zarabiania na złotej amunicji. W ramach zabawy jak najbardziej. W ciągu jednej minuty może zadać 2 100 punktów obrażeń. Działo jest bardzo szybkostrzelne. Czas przeładowania jednego pocisku wynosi 8,57 sekundy. Moc silnika wznosi 1200 koni mechanicznych co daje 11,98 koni mechanicznych na tonę. Maksymalna prędkość wynosi 40 km/h. Przy dużej masie i takiej prędkości nie warto taranować tego pojazdu, ponieważ możemy źle skończyć. Prowadząc KV-5 taranujcie zatem ile wlezie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj
Do swojej dyspozycji mamy spory zapas 1 780 punktów wytrzymałości. Pancerz kadłuba wynosi 180 / 150 / 140 mm, natomiast wieży 180 / 180 / 180 mm. Są to dobre parametry i możemy stosować side scrap. Ale gracz, który wie jak z nim walczyć będzie po prostu strzelał w tak zwanego R2-D2. To miejsce potrafi wyłapywać obrażenia od o wiele niższych od nas poziomów. KV-5 ze względu na swoje nie małe gabaryty jest częstym celem artylerii. Grając nim w plutonie, możemy zadawać w krótkich odstępach czasu solidne uszkodzenia skupiając się wspólnie na jednym celu. Jak już wcześniej wspominałem, w grze znajduje się bardzo duża liczba znacznie lepszych czołgów premium. Jednak i tak są osoby, które chciałyby go mieć. Ze względu, że nie ma go w sprzedaży stał się pojazdem kolekcjonerski. Jeżeli chcesz go kupić musisz raczej poczekać na jakąś wyjątkową okazję.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Czy warto grać w CS:GO?

Tutorial Kurczaczek
2

Overwatch - poradnik dla początkującego McCree

Poradnik Porarzo
3

Castlevania: Circle of the Moon - Echo

Recenzja LiquidSnake
4

Fotografia to twój zamysł? Oto mały poradnik

Poradnik Kasia678
5

Opera GX | Gaming Browser Opera Gx przegladarka gamingowa

Recenzja HOTkasiula
6

Margonem Jak kupiłem pierwszą legende nie mając szczęścia w jej zdobyciu.

Poradnik Nevetorni
7

CSGO Prime (B2P) Porady aby osiągać sukces w cs go

Poradnik Pitergta
8

League of Legends Rotacja bohaterów w lolu.

Recenzja Cesere
9

League of Legends Jak grać Katariną?, krótkie omówienie postaci.

Tutorial voetokolega
10

Sword Master Sword Master ciekawa gra z możliwością zarabiania bananków

Recenzja Gremlininio
Chat