Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
4.8 4 6790 0
18.03.2019

Przydatne linie i czołgi na twierdzę i cw

Witam, w tym artykule przybliżę wam przydatne linie czołgów, oraz zalety niektórych czołgów specjalnych, których zastosowanie pozwoli wam na osiąganie maksymalnych wyników w bitwach klanowych.


Do najbardziej przydatnych czołgów na 6 poziomie należą: t34-85, cromwell, t37, rudy, t34-85m, type 64.

Na 8 poziomie przydają się is3, defender, t44, bulldog(każdy), oraz inne ciężkie w zależności od konkretnych map.

Na 10 poziomie warto posiadać: type 5 heavy, bc25t, obj140, obj277, super conqueror.

To jest lista czołgów uniwersalnych na każdy poziom bitew klanowych, na większość map.


Najbardziej opłaca się inwestować w rosyjskie drzewo technologiczne, szczególnie czołgi średnie i mobilne ciężkie. Mają one dobrze opancerzoną wieżę, co bardzo się przydaje w wykorzystaniu terenu w wielu bitwach. Prócz dobrej wieży posiadają dużą mobilność, co pozwala na szybkie przemieszczanie się i zajęcie dogodnych pozycji.


Nieco bardziej wymagającymi czołgami są japońskie ciężkie, charakteryzujące się mocną haubicą, zadającą spore uszkodzenia, jednym z lepszych pancerzy oraz słabą mobilnością.


Czołgi lekkie (najlepsze rosyjskie X poziomu), wymagają dużych umiejętności, dlatego dla początkujących mogę polecić czołgi średnie.

Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj

Oprócz czołgów drzewkowych, na twierdzę nadają się również czołgi specjalne. Możemy podzielić je na dwie grupy. Pojazdy zdobyte w misjach osobistych oraz te zdobyte podczas wydarzeń na mapie globalnej. Czołgi z obu grup są unikatowe, nie da się ich kupić, są trudne do zdobycia co za tym idzie są ponadprzeciętnymi maszynami. Teraz krótko scharakteryzuję te z mapy globalnej.

Т95Е6 - amerykański czołg średni charakteryzujący się jednym z wyższych współczynnikiem uszkodzeń na minutę(3000) oraz stosunkowo pancerną wieżą.

VK72.01 K - niemiecki czołg ciężki charakteryzujący się dużymi uszkodzeniami na strzał, dobrym pancerzem i wieżą z tyłu kadłuba, co pozwala mu na dodatkowe pozycje.

Object 907 - radziecki czołg średni charakteryzujący się dużymi uszkodzeniami na minutę (2953), dużą mobilnością oraz bardzo mocnym pancerzem, szczególnie wieży.

121B – chiński czołg średni charakteryzujący się solidną wieżą i największym zasięgiem widzenia wśród czołgów średnich, posiada również dosyć wysoki współczynnik uszkodzeń na minutę oraz przyzwoitą penetrację.

М60 – amerykański czołg średni charakteryzujący się najkrótszym czasem celowania wśród czołgów średnich i wysoką penetracją pociskiem podstawowym, a najwyższą na pocisku premium, ma również największy zasięg widzenia wśród czołgów średnich.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj

Czołgi z misji osobistych są niezwykle trudne do zdobycia, dlatego cieszą się unikatowością. W tym artykule skupię się na pojazdach poziomu X, do których dojście pozwala na zgarnięcie pozostałych czołgów do swojej kolekcji i uznaniem wśród innych graczy. Do tej pory są zaledwie dwie maszyny poziomu dziesiątego i są to rosyjskie czołgi ciężkie:


object 260 – nagroda 1 kampanii misji osobistych, pojazd z niezłym pancerzem w szczególności wieży, z dobrym działem.

object 279 early – nagroda 2 kampanii misji osobistych, pojazd z podwójnymi gąsienicami o silnym pancerzu, szczególnie wieży.


Oba są potężne, a w rękach profesjonalnych graczy, tych którym udało się je zdobyć sieją pogrom i zniszczenie wśród przeciwników. Można je nazwać perełkami, bo niewielu je posiada, ale wielu stara się po nie sięgnąć.


Mam nadzieję że mój artykuł pomoże graczom podjąć trudne decyzje i poznać niektóre czołgi. Pisząc o czołgach z mapy globalnej i misji osobistych chciałbym zachęcić do udziału w wydarzeniach oraz wzbudzić chęć zdobycia tych unikatowych pojazdów, bo naprawdę są tego warte.

4.8 (głosów: 4)
Art napisany przez pawel80121

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najciekawsze gry roguelike.

Recenzja TurboBagiety
2

League of Legends Clash - nowość na serwerach

Recenzja Lowelia
3

CSGO Prime (B2P) Komendy do CS:GO Cz. I

Poradnik TheBartmuz
4

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
5

Realm of the Mad God - Priest

Poradnik Fragorski
6

Let's Fish Recenzja gry Let's Fish

Recenzja marcin072
7

Roblox Mięśnie w Roblox!!??

Poradnik ketty
8

CSGO Prime (B2P) Najlepsze tricki! [1#] - Mirage

Poradnik JestemKacper
9

MINECRAFT 1.12 ||| CO NOWEGO?

Recenzja Xbov
10

3 najlepsze gry skradanki

Tutorial Jakacz
Chat