Jak to działa
Przejdź do gry Momio
Momio
5.0 2 369 0
23.10.2020

Czy warto zagrać w Momio?

Zacznę może od wyjaśnienia swoimi słowami czym ta gra jest. Jak mogłoby się wydawać - głupiutka gra dla dzieci, ale czy na pewno? Moim zdaniem nie, ponieważ tak naprawdę każdy może w to zagrać (oficjalnie do 18 lat, zaś nieoficjalnie każdy kto ogarnia tego typu rzeczy). Można tam m.in. przebierać naszą postać i kupować jej ubrania, wbijać poziomy, przemeblowywać nasz pokój, czytać posty innych momiowiczów/pisać je samemu czy zawierać nowe przyjaźnie. Mówiąc ogólnie, Momio to gra przeglądarkowa głównie dla dzieci i młodzieży. Jest coś jak portal społecznościowy, ale bardziej przypisałabym mu łatkę gry. Dlaczego portal społecznościowy? Przez posty, które możemy tam zamieszać lub które są wstawiane przez innych. Możemy dodać (choć nie trzeba) stworzony już hashtag lub stworzyć swój własny. Po hashtagu (co jest w sumie jasne) można znaleźć posty o danej tematyce, która nas interesuje. W postach często znajdują się rzeczy takie jak memy, przemyślenia, czasem cytaty, pytania, rysunki, edity, ale nie tylko.Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Jak dla mnie gra jest ciekawa o ile nie siedzisz tam całymi dniami, bo znudzi się po maksymalnie dwóch miesiącach. Lubię w to grać, mimo iż miałam już dwie ,,przerwy'' (około pół roku). Gierka spodoba się każdemu, kto lubi tego typu aplikacje jak moviestarplanet, stardoll czy arena mody. Jeśli chodzi o wbijanie poziomów to nie jest źle, choć kiedyś wbijało się je szybciej. Starsi gracze na pewno to pamiętają. Obecnie, z tego co wiem to poziom 100-tny jest największy, co jest plusem bo jeszcze w 2019 było ich tylko 75. Co do użytkowników - czasami zdarzają się niemili, bądź tacy którzy mają płytkie podejście do innych, ale nie polecam zwracać na nich uwagi, bo w końcu nie są tego warci. Ocenianie po levelu? Norma. Dość często się to zdarza, choć nie powinno, ponieważ każdy w końcu od czegoś zaczynał. Wyzywanie, chamskie poprawianie kogoś tylko dlatego, że zrobił np. błąd ortograficzny? Codzienność. Nie wrzucam wszystkich do jednego worka, ale niektórzy zamiast po prostu wytłumaczyć lub poprawić bez obrażania wolą wyzwać kogoś, że nie potrafi pisać. Ale jak już mówiłam, jest to gra GŁÓWNIE dla dzieci, więc nie mam pojęcia czego się spodziewają.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Przechodząc do sedna: Uważam, że Momio jest interesującą grą i wszyscy poniżej 18 roku życia powinni zagrać. Jednym słowem - każdy znajdzie coś dla siebie, jeśli nie przeglądanie postów to ubieranie swojej postaci czy kupowanie animo (zwierząt) i opiekowanie się nimi. Co tydzień jest nowa kolekcja ubrań (w piątki), a co chyba 2 tygodnie nowe prezenty, którymi możesz wymieniać się z przyjaciółmi. Możesz także założyć drugie konto, z którego będziesz dawać sobie momo (daje ono exp do poziomu) czy prezenty. Jeśli szukasz przyjaciela, czy ogólnie kogoś do porozmawiania - na momio jest to wykonalne. Mimo, że czasami to ciężkie, ale da się. W końcu są tutaj ciekawe osoby, nawet w twoim wieku (jeśli masz poniżej 18 lat), z którymi złapałbyś wspólny temat. Ja sama znalazłam tutaj kogoś, ale niestety nie piszemy już prawie w ogóle (ale to moja wina). Ale tak poza tym, to jest ona wspaniałą osobą, zresztą tak jak większość osób tutaj! Więc nie czekaj i zakładaj konto:)

5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez rybasnik

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

NosTale Nostale - jak grać łucznikiem?

Poradnik Ara
2

CSGO Prime (B2P) Największe błędy podczas wychylania w CSGO!

Poradnik JestemKacper
3

Travian Dlaczego warto zacząć grę w Travian?

Recenzja vacper
4

Shakes & Fidget Jak grać w sf (bez grzybków)

Tutorial VIP lulkin
5

NosTale co ta gra w sobie ma?

Recenzja wegorz08
6

Gacha Life Tak naprawdę chodzi o Gacha Club ale go tu nie ma hah

Tutorial Fire cookiex
7

Margonem 5 powodów dlaczego warto grać w Margonem

Recenzja patrykelele3d
8

Jedyny swego rodzaju początek. Recenzja Dragon Age. Początek

Recenzja Tybero
9

League of Legends Sivir - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
10

Wole kontrrewolucje ! Homefront: The Revolution

Recenzja Tybero
Chat