Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
0.0 0 1060 0
16.08.2017

Pz.Kpfw. S35 739 (f) - Szybkostrzelny maluch

Pz.Kpfw. S35 739 (f) jest niemieckim trzeciotierowym pojazdem premium. Jego cena w złocie to 1000. Czy warto zakupić ten pojazd? Z pojazdem tym miałem styczność, kiedy to dostałem kod na evencie w Poznaniu. Czołg jest naprawdę przyjemy w rozgrywce na swoich tierach. Ma bardzo szybkostrzelne działo, które zadaje średnio 52 DMG. Wyposażony jest w 4,7 cm SA 35 L/34. Potrafi wystrzelić 27 pocisków na minutę co daje 1400 uszkodzeń na minutę. Jak na taki pojazd jest to bardzo dużo. Penetracja działa jest na poziomie 55mm / 90mm / 24 mm. Gdzie 90mm penetracji na złocie radzi sobie nawet z V tierami. Charakteryzuje się też szybkim skupianiem i dużą celnością. Maksymalna prędkość to, aż 37km/h. Pozwala ona na szybkie dotarcie do ulubionych i bezpiecznych dla nas pozycji. Bardzo ważne jest, aby unikać bliskich starć z czołgami ciężkimi V teru.
Grając w tę grę możesz zdobyć 840 Graj
Tym pojazdem możemy pozwolić sobie na coś w rodzaju boskiego trybu. Jeżeli wiemy, że przeciwnik nie ma zbyt dużej penetracji i nie będzie mógł przebić pancerza lub pociski będą się od nas odbijać, możemy włączyć auto-celowanie i strzelać ile wlezie jadąc przy tym do przodu. Pancerz wieży wynosi 56 / 46 / 46 mm a kadłuba 36 / 35 / 25 mm. Czołg ma 260 HP. Można nim śmiało stosować side scrap. Czyli metodę polegającą na pokazywaniu boku pojazdu chowając się za przeszkodą, tak aby wszystkie pociski od nas rykoszetowały. Niestety czołg ten losowany jest jak już wcześniej wspomniałem na V tiery. Nie ma on tam łatwego życia. Tutaj proponuję złotą amunicję i dobieranie właściwych dla nas celów. Nie jest to czołg do zarabiania kredytów, ale tylko i wyłącznie do zabawy. Jak wiadomo na III tierach jest dużo niedoświadczonych graczy, którzy nie będą wiedzieli jak się zachować w stosunku do tego pojazdu.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 1010 Graj
Kiedy nasi znajomi, również posiadają ten pojazd i mamy możliwość stworzenia plutony z trzech czołgów możemy poczuć się jak w raju. Cała taktyka polega na jeździe razem i wzajemnym skupianiu się na tym samym celu. W taki sposób przeciwnik otrzymuje około 150 obrażeń co 2 sekundy. Jest to dla niego bolesne. Grając samemu też możemy naprawdę odmienić losy bitwy. Można zaryzykować, że jest to czołg lepszy od większości pojazdów na tym poziomie. Na koniec dodam, że jest to czołg francuski, który został zdobyty przez Niemców. W drzewku francuskim znajduje się jako Somua S35. Jednak statystyki Niemca, są znacznie lepsze. Dlatego grając Francuzem, który jest za darmo nie odczujemy takiej przyjemności co Pz.Kpfw. S35 739 (f). Polecam go, każdemu. Jeżeli masz nadmiar złota możesz, kupić sobie godziny wspaniałej zabawy tym pojazdem.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Roblox Podbija Świat oraz JailBreak

Recenzja Seweryniak
2

Agar io Jak wygrywać w Agar.io?

Poradnik Gitarz
3

Grand Theft Auto- Czyli najlepsza seria gier w otwartym świecie!

Recenzja FENOX39
4

RETRO: Castlevania: Bloodlines (1994)

Recenzja LiquidSnake
5

Najlepsze gry o batmanie.

Poradnik Typowypolak nr 1
6

Minecraft Dlaczego jesteśmy tak uzależnieni od różnych trybów gry?

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
7

AD 2460 AD 2460 - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
8

Grand Theft Auto V (B2P) Od Gangstera do Milionera

Poradnik piotrusinio
9

Elvenar Moja SUBIEKTYWNA ocena tej gry.

Recenzja Szynszylak
10

Roblox Podranik do Build a boat for a Treasure

Poradnik Dziadek_Wiesia
Chat