Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
0 0 75 0
09.07.2017

World of Tanks- Czyli Machiny II Wojny Światowej

World of Tanks Czyli darmowa gry która zadowoli osoby lubiące zabawić się jako dowódca czołgów które większość jest odzwierciedleniem czołgów jakie były używane podczas II Wojny Światowej. Gra jest prosta i nie trudna. Naszym celem oczywiście jest jak największy tier - czyli poziom czołgu ( od I do X poziomu).
Do dyspozycji mamy 9 nacji która każda oferuje czołgi różnych rodzai, uzbrojenia, opancerzenia itp.
Waluta jaka jest grze do srebro za które możemy kupować czołgi, doświadczenie dzięki któremu możemy odblokowywać moduły , złota czyli waluta premium w grze oraz wolne doświadczenie które możemy wykorzystywać do opracowywania modułów do dowolnego czołgu. W menu znajdziemy takie rzeczy jak drzewko modułów w którym można opracować nowe moduły, kupować czołgi itp, misje które możemy wykonywać i wiele innych rzeczy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Mecz jaki rozpoczynamy dzieli drużyny na dwa zespoły, jedna drużyna 15 graczy, druga drużyna 15 graczy. Celem gier w zależności od trybu jest zdobycie flagi, utrzymanie flagi itp lub po prostu kto pierwszy zajmie flagę ten wygrywa :) Z lewej górnej strony widzimy ilość FPS, ping oraz naszą drużynę, zaś po prawej stronie widzimy drużynę wroga. Lewy dolny róg ekranu przedstawia nam ilość HP czyli zdrowia czołgu oraz moduły, które w razie uszkodzenia podświetlają się na czerwoną w przypadku zniszczenia lub na żółto w przypadku uszkodzenia. Na dole ekranu widzimy naszą amunicję którą używamy podczas bitw. W prawym dolnym rogu widzimy mapę która ukazuję nam pole bitwy oraz zasięg strzałów czołgu. Widzimy również flagę którą mamy zdobyć aby odnieś zwycięstwo lub zniszczyć wszystkie pojazdy nieprzyjaciela:)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Według mnie tak gra zasługuje na największe brawa jak się da wykonać. Gra przeszła ogromną drogę od gry która pojawiała się z reklam do wielkiej, ogólno światowej gry w której każdy znajdzie sobie coś. Zaczynając o wielu nacji które są dostępne grze ZSSR USA Chiny Japonia i wiele innych które odzwierciedlają obraz maszyn bojowych z II wojny światowej. Gra została tak dopracowana że każdy znajdzie coś dla siebie, od czołgów lekki służących jako zwiadowców, po czołgi średnie które stanowią osłonę dla drużyny, przez czołgi ciężkie stanowiące najmocniejsze ogniwo w grze aż do artyleria która stanowi wielkie wsparcie z powietrzna dla drużyny. W grę tą gram bardzo długo i osiągnąłem wysokie tiery( poziomy czołgów) w grze. Grafika, otoczenie, efekty specjalne igrają piękną całość którą dopełnia bardzo dobra oprawa muzyczna, która wciąga gracza do gry. Jeżeli ktoś kocha wojnę w innym sensie ;) to ta gra jest idealna dla niego:) Na prawdę polecam wszystkim miłośnikom maszyn wojennych :)
World of Tanks- Czyli Machiny II Wojny Światowej 0.0 0
0 0
Art napisany przez EdzioLKM

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
2

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
3

Don"t starve poradnik do potworów #2

Poradnik MrWadzik
4

Dragon Awaken Dragon Awaken - Recenzja

Recenzja Jiyam
5

Warframe Warframe czy jest dobrą grą ?

Recenzja Klimenso
6

Shakes & Fidget Jak grać bez wydawania na grzyby?

Poradnik Marshall86
7

Roblox Co to dla mnie jest Roblox ?

Recenzja M133BARTEK
8

Clash royale, wskazówki i ciekawostki

Recenzja lisus
9

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper