Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
4.0 1 640 0
04.05.2020

World of tanks dla początkujących

Czołem czołgiści!

Witam wszystkich fanów gry World of Tanks, komputerowej gry osadzonej w czasach ok. XX/XXI w. , rozgrywanej na mapach odwzorowujących rzeczywiste pola bitew z całego świata. Witam ambitnych ludzi, którzy chcą się dowiedzieć czegoś więcej niż zwykli, szarzy gracze. Pragnę przekazać w wasze ręce ten oto poradnik, w którym postaram się przybliżyć wam grę, przeprowadzić was przez nią oraz udzielić paru porad.

Chciałbym Wam przede wszystkim polecić możliwie najprostsze i najprzyjemniejsze linie/drzewka danych nacji prowadzące do X tieru. Najpierw jednak omówmy sobie jak wygląda garaż, w którym stacjonują wszystkie nasze pojazdy. Na samym środku widnieje wybrany przez nas pojazd. Na dole znajdują się wszystkie posiadane przez nas pojazdy. Po prawej stronie znajdują się dane szczegółowe danego pojazdu, po kliknięciu badaj przeniesie nas do modułów pojazdu, które możemy kupić w zamian za srebro i doświadczenie.

Grając w tę grę możesz zdobyć 470 Graj

Moduły wraz z dodatkowym wyposażeniem i materiałami eksploatacyjnymi dostępne są również pod pojazdem na środku ekranu. Po lewej stronie widzimy wykaz naszych czołgistów/czołgistek wraz ze stopniem ich umiejętności oraz tzw. "perkami" czyli dodatkowymi umiejętnościami, których dostępność możemy przyspieszać za pomocą wolnego doświadczenia (podobnie jak przy modułach i nowych czołgach) . Na górze widnieją jednak ważniejsze możliwości. Przycisk "Bitwa" przekierowuje nas bezpośrednio do walki z graczami. W zakładce "Sklep" możecie zakupić m.in. złoto, czołgi premium, lub konto premium (więcej doświadczenia i pieniędzy po każdej bitwie przez określony czas). W "Magazynie" znajdują się wasze materiały eksploatacyjne, (których możecie użyć w bitwie), moduły, których już nie używacie oraz podręczniki do zwiększania doświadczenia załogi czy amunicja. Większość z nich możecie sprzedać - jeśli nie używacie. W tym samym miejscu możecie również kupować większość rzeczy.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 550 Graj

W zakładce "Misje" oraz "Kampania" znajdziecie wiele źródeł świetnych nagród, za spełnione zadania. "Przebieg służby" powie wam jak spisujecie się w bitwach. Znajdziecie tam wiele statystyk, m.in. liczba bitew, średni damage na bitwę, uzyskane odznaki, ocena, celność, procent wygranych bitew i wiele innych. "Badania" to zakładka, w której znajdziecie wszelkie drzewka nacji. I tu zaczyna się zabawa... Twórcy gry niestety planują usunąć wiele czołgów niższych poziomów (do 5 tieru) więc spieszcie się! Osobiście polecam wam zacząć waszą drogę na drzewku nacji ZSSR, najlepiej jest zacząć na drodze do Object 277 / IS-7 (z doświadczenia uważam, że Object 277 jest lepszym wyborem ;) ). Jest to jedna z najlepszych linii do nauki gry, przy tym jedna z najprzyjemniejszych - w miarę twardy pancerz, dobra penetracja, korzystna mobilność. Jeśli chodzi o wady... radzę zaopatrzyć się w gaśnice - bo czołgi te lubią się palić :/ . Kolejnym drzewkiem są czołgi ciężkie w amerykańskiej linii, zwłaszcza T1-Heavy, M6 oraz T-29... Cuda. Niemal nie mają sobie równych na swoich poziomach.

Wszystkim polecam zacząć grę, naprawdę warto.

Dzięki za przeczytanie!

4.0 (głosów: 1)
Art napisany przez tomkedz2000

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Wymagania minimalne. Prawda czy mit?

Recenzja bananki24
2

League of Legends League of Legends Olaf Top - Krótki Poradnik BANANKI.PL

Video ★✘нαcкεd✘★™
3

Minecraft Minecraft SkyWars Vertez pl #3

Video mitrefo pro banan :D
4

Manhunt, czyli esencja gier Rockstar Games

Recenzja LiquidSnake
5

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
6

Crossout Crossout - poradnik dotyczący walki i budowania pojazdów

Poradnik Janux
7

8 najgorszych i najgłupszych modów go Gothica

Recenzja Tybero
8

SAO's Legend Czym tak naprawdę jest SAO's Legend?

Recenzja MrOrochimaru
9

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny i unikalny plik autoexec? cz2

Poradnik Seb0L03
10

Roblox Wprowadzenie do "Adopt Me"

Recenzja MaxxY
Chat