Jak to działa
Przejdź do gry Smite
Smite
1 0 61 0
31.07.2017

Jakie są najsilniejsze "comba"?

Jednym z lepszych combo w grze jest prawdopodobnie Ares + jakikolwiek mag bijący spore obrażenia obszarowe (np. Anubis, Poseidon, czy Zeus). Umiejętność specjalna Aresa potrafiąca przyciągnąć w jedno miejsce kilku wrogów naraz, oraz na moment ich unieruchomić razem z takim właśnie magiem jest naprawde niebezpieczna, a zarówno Ares, jak i ten mag nie muszą zbytnio się męczyć... w końcu wystarczy kliknąć kilka przycisków, prawda? ;) Oczywiście każdy powie że łatwo uchronić się od tego śmiertelnego połączenia kupując zwykłe "Beadsy" - przedmiot pozwalający oswobodzić się z łańcuchów Boga wojny oraz nie zostać przez to przyciągniętym, jednak Umiejętność specjalna Aresa odnawia się szybciej, przez co można jej użyć jeszcze zanim "Beadsy" się naładują przeciwnikom. Oprócz tych dwóch postaci można także dodać do zespołu np. Bakasurę, którego "ult" powoduje że jego podstawowe ataki biją obszarowo, przez co combo staje się jeszcze silniejsze. Jednak pamiętajcie że nawet najsilniejsze zestawienia postaci mają jakieś słabe punkty... No bo w końcu jak można mówić o jakimkolwiek combie, gdy podstawowa jego część, czyli ult Aresa zawiedzie?

Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj

Drugim także bardzo silnym combem jest zestaw dwóch lub trzech postaci które potrafią unieruchomić jeden, albo nawet więcej przeciwników na wystarczająco długi czas by ich zabić, bez konieczności używania Umiejętności specjalnych (np. Ymir, Anubis, Neith lub Kumbhakarna, Nox, Ullr). Od całego comba znów jednak ratują przeciwników Beadsy, ale spokojnie. Zwykłe umiejętności takie jak zamrożenie Ymira, lub "uśpienie" Kumby nie odnawiają się przecież całą wieczność, co sprawia to combo jednak troche silniejszym od poprzedniego, jednak tutaj nie wystarczy klikać umiejętności w jedno miejsce. Ktoś musi wykonać pierwszy ruch i trafić pierwszym unieruchomieniem, żeby dopiero po tym pozostali członkowie drużyny rzucili na wroga swoje umiejętności. Do tego comba nadaje się zespół samych Tanków ponieważ to właśnie nie dość że naprawdę są trudni do zabicia, to także sami potrafią wklepać porządne obrażenia. Jednak gra Tankiem na początku nie należy do najłatwiejszych, dlatego wczesną faze gry najlepiej jest rozegrać na spokojnie i ostrożnie. dopiero przy zakupieniu już jakiegoś przedmiotu można siać zniszczenie. Do najsilniejszych połączeń postaci w tym combie należą m.in Ymir,Ganesha,Odin,

Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj

Kolejne combo które jest bardzo silne to Odin, oraz kolejne postacie bijące obszarowo. Najlepsze postacie do tego połączenia to Cupid, Zeus, Ymir, Zhong Kui, oraz Vulcan, ze względu na idealnie dopasowane pole ich umiejętności do klatki Odina. Oczywiście można zastosować tu np. Anubisa, Bakasure czy choćby nawet , ale wtedy combo to nie jest aż tak efektywne jak w przypadku z postaciami podanymi wcześniej. Jakie więc są wady tego comba?
Mianowicie istnieje taki przedmiot jak Phantom Vail pozwalający na przeniknięcie przez ściany Odina, lub wystarczy nawet zwykły odskok np. Fenrira, Bakasury, czy też Kali (dlatego polecam tutaj Cupidyna, ponieważ w jego umiejętności specjalnej nie można używać wszelakiego typu ucieczek). Jest także wiele innych silnych połączeń w tej grze konkretnych postaci, które jeszcze czekają na ich odkrycie.

Jakie są najsilniejsze "comba"? 5.0 1
1 0
Art napisany przez ZiemniakPL

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
2

Metin2 GladorMT2 - jak zarobić i się nie narobić

Poradnik Fragorski
3

NosTale Od zera do bohatera - Nostale: F2P MMO

Recenzja Rockney
4

MovieStarPlanet Mój sposób na dużo Star Coins!

Poradnik HorseQ
5

Paladins Paladins- Darmowa gra która wciąga na długie godziny. Recenzja popularnej produkcji Hi-Rez Studios

Recenzja DupciaBlada
6

CSGO (B2P) Dostępna nowa waluta w CS GO

Poradnik Merion
7

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
8

Minecraft Czy minecraft nadal jest fajny/popularny - moja własna recenzja na temat minecraft'a ?

Recenzja Trolox13
9

Hero Zero Kilka słów o Hero Zero - recenzja

Recenzja Mekastin
10

Goodgame Empire Najlepsza strategia czy maszynka do robienia piniędzy

Recenzja milosz szwal