Jak to działa
Przejdź do gry Battlefield 4 (B2P)
Battlefield 4 (B2P)
0.0 0 402 0
18.06.2017

Weź karabin i dołącz do bitwy - Battlefield 4 (B2P)

Battlefield 4, czyli jeden z najlepszych przedstawicieli gatunku fps. Gra stworzona przez znane nam wszystkim i kochane studio EA, które ma na koncie wiele wspaniałych produkcji, a wydana 29.10.2013 i należy do grupy gier płatnych, choć już się zdarzyło, że był okres do wzięcia za darmo. Jest to kolejna odsłona cyklu i możecie się zastanawiać co nowego się zmieniło miedzy ,,trójką", a ,,czwórką". Mamy możliwość prowadzenia pojazdów bojowych, co nie jest nowością. Nowością jest za to misja w kampanii gdzie latamy myśliwcem. Inne mapy i zupełnie inne struktury. Czemu inne spytacie, bo w każdej rozgrywce można je UNICESTWIĆ, granatniki, czołgi, helikoptery i inne mogą zmienić kształt naszej mapy. Tak, w tej odsłonie EA dało nam możliwość niszczenia sporej części terenu, struktur. Niesamowite, ale to w końcu Battlefield 4!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Czas na grafikę i gameplay!!!
Grafika mimo kilku lat prezentuje się świetnie, jednak aby uzyskać najlepsze ustawienia graficzne trzeba mieć sprzęt co najmniej ze średniej półki, a najlepiej ciut wyżej. Roślinność i teren są dopracowane, a ich fizyka dzięki silnikowi Frostbite 3 jest realistyczna, nie ma oznak błędów, zaś same militaria i żołnierze mają dokładne i bardzo szczegółowe modele, od których nie można oderwać oczu, gdyby nie to, że podziwiając grafikę w sekundę urwie nam głowę, od pocisków lecących w naszą stronę.
Rozgrywki najkrótsze nie są, ale zdecydowanie są dynamiczne. Serwery nawet kilka lat po premierze są ciągle wypełnione graczami. Wszędzie na mapie coś się dzieje, pociski muskają naszego żołnierza, który odpowiada ogniem dla nieprzyjaciół. Budynki się kruszą i niszczą, wybuchy. To wszystko daje niewiarygodne tempo gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Ciężko jest opisać tak rozbudowaną i dobrze zrobioną produkcje, aspektów pozytywnych jest od groma, a minusów brak. Ta seria gier to strzał w dziesiątkę EA, którzy zarobili na tym duże pieniądze. W grze nie ma cheaterów, a mam kilkaset godzin rozegranych i nie trafiłem na żadnego. Battlefield 4 jest naprawdę godną polecenia grą, która się nie nudzi po godzinie. Każda rozgrywka jest inna, przy tak dużych mapach można wszędzie się skryć i wystrzelać niczego nie spodziewających się wrogów lub walczyć w pierwszej linii. Możecie być pilotem i robić niesamowite desanty, a także akcje, które zapadną wam długo w pamięci.
Jeśli ktoś z was lubi gry fps to niech wie, że Battlefield 4 to gra właśnie dla niego, chyba że macie ochotę na Battlefield 1, ale o nim nie tym razem.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Rinkashimikito

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
2

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
3

Terraria - Biomy i ich tajemnice

Poradnik TheMaślak
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

ETS2 Recenzja modyfikacji ,,Poland Rebuilding''

Recenzja Piotrek_WAR
6

CSGO Prime (B2P) Sekrety i ciekawostki, ukryte znaki i inne w skinach! [2#]

Poradnik JestemKacper
7

Margonem 3 najlepsze gry według Diaza!

Recenzja Felipe Diaz
8

Goodgame Empire Jak zdobywać rubiny w Goodgame Empire?

Poradnik Banankowiec2453
9

Travian Dlaczego warto zacząć grę w Travian?

Recenzja vacper
10

Wildstar Wildstar - Czemu taki niedoceniany ??

Recenzja Soemix
Discord