Jak to działa
Przejdź do gry Battlefield 4 (B2P)
Battlefield 4 (B2P)
5.0 1 1476 0
18.06.2017

Weź karabin i dołącz do bitwy - Battlefield 4 (B2P)

Battlefield 4, czyli jeden z najlepszych przedstawicieli gatunku fps. Gra stworzona przez znane nam wszystkim i kochane studio EA, które ma na koncie wiele wspaniałych produkcji, a wydana 29.10.2013 i należy do grupy gier płatnych, choć już się zdarzyło, że był okres do wzięcia za darmo. Jest to kolejna odsłona cyklu i możecie się zastanawiać co nowego się zmieniło miedzy ,,trójką", a ,,czwórką". Mamy możliwość prowadzenia pojazdów bojowych, co nie jest nowością. Nowością jest za to misja w kampanii gdzie latamy myśliwcem. Inne mapy i zupełnie inne struktury. Czemu inne spytacie, bo w każdej rozgrywce można je UNICESTWIĆ, granatniki, czołgi, helikoptery i inne mogą zmienić kształt naszej mapy. Tak, w tej odsłonie EA dało nam możliwość niszczenia sporej części terenu, struktur. Niesamowite, ale to w końcu Battlefield 4!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Czas na grafikę i gameplay!!!
Grafika mimo kilku lat prezentuje się świetnie, jednak aby uzyskać najlepsze ustawienia graficzne trzeba mieć sprzęt co najmniej ze średniej półki, a najlepiej ciut wyżej. Roślinność i teren są dopracowane, a ich fizyka dzięki silnikowi Frostbite 3 jest realistyczna, nie ma oznak błędów, zaś same militaria i żołnierze mają dokładne i bardzo szczegółowe modele, od których nie można oderwać oczu, gdyby nie to, że podziwiając grafikę w sekundę urwie nam głowę, od pocisków lecących w naszą stronę.
Rozgrywki najkrótsze nie są, ale zdecydowanie są dynamiczne. Serwery nawet kilka lat po premierze są ciągle wypełnione graczami. Wszędzie na mapie coś się dzieje, pociski muskają naszego żołnierza, który odpowiada ogniem dla nieprzyjaciół. Budynki się kruszą i niszczą, wybuchy. To wszystko daje niewiarygodne tempo gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Ciężko jest opisać tak rozbudowaną i dobrze zrobioną produkcje, aspektów pozytywnych jest od groma, a minusów brak. Ta seria gier to strzał w dziesiątkę EA, którzy zarobili na tym duże pieniądze. W grze nie ma cheaterów, a mam kilkaset godzin rozegranych i nie trafiłem na żadnego. Battlefield 4 jest naprawdę godną polecenia grą, która się nie nudzi po godzinie. Każda rozgrywka jest inna, przy tak dużych mapach można wszędzie się skryć i wystrzelać niczego nie spodziewających się wrogów lub walczyć w pierwszej linii. Możecie być pilotem i robić niesamowite desanty, a także akcje, które zapadną wam długo w pamięci.
Jeśli ktoś z was lubi gry fps to niech wie, że Battlefield 4 to gra właśnie dla niego, chyba że macie ochotę na Battlefield 1, ale o nim nie tym razem.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Rinkashimikito

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Co możemy zobaczyć w prawdziwym Gothic 4 ?

Poradnik Mikros06
2

Minecraft Minecraft - PRZEGLĄD

Recenzja Cesere
3

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny i unikalny plik autoexec?

Poradnik Seb0L03
4

Minecraft 16 serwerów Minecrafta

Recenzja Pink Sheep Lololololololo
5

Hero Zero A great hero, not a zero!

Recenzja SuperTasia
6

Blankos Blankos Block Party - co to za gra?

Recenzja Tu sekretariat!!!
7

CSGO Prime (B2P) PENTA - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
8

Star Stable SSO Recenzja | Trochę o grze dawniej i teraz.

Recenzja Roksanasara
9

zielone imperium najlepsze questy

Recenzja Duman1222
10

League of Angels Heaven's Fury Prosty i przyjemny sposób na dużo bananków czyli League of Angels Heaven’s Fury

Recenzja KaErEle
Chat