Jak to działa
Przejdź do gry Bleach Online
Bleach Online
4.0 1 1688 0
10.10.2018

Bleach Online- darmowa gra na którą warto spojrzeć

Gra przeglądarkowa -Bleach Online jest grą MMO o grafice ''mangowej'' jeżeli można to tak nazwać. Na początek dostajemy do wybrania, jednego z sześciu bohaterów. Możemy ich wszystkich zobaczyć podczas ładowania się gry. Wtedy właśnie występuje obraz z wielką szóstką. Jako bohater wcielamy się w boga śmierci który ma za zadanie, pokonać Hollwos, czyli złe duchy.
Podczas rozgrywki możemy zobaczyć, że jest to typ gry w którym nie musisz robić wiele rzeczy. Walki z przeciwnikami toczą się same, ale zależnie czy masz dobre wyposażenie i odpowiedni poziom. W wypadku gdy nie spełniasz wymaganych rzeczy, do danego przeciwnika przegrasz. Od czasu do czasu do naszych walk wkraczają postaci z linii fabularnej, przez co mamy większe szansę na pokonanie przeciwnika. Jednak nie zawsze. Lecz dostajemy też sojuszników, do obrony i ataku, zostaną z nami tak długo jak tego zechcemy.
Możemy zmieniać im ekwipunek w każdej porze (no prócz walki oczywiście).
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Według mnie grafika w grze jest niesamowita. Oczywiście zbytnio nie odstaje, przez co nie mogę dać jej wyróżnienia, na tle innych gier MMO. Jednak miłośnicy anime i mang mogą ją pokochać. Zwłaszcza, że jest stworzona opierając się na anime ''Bleach''. Oczywiście każdy szczegół i w tych spokojnych momentach, jak i w walkach jest dopracowany i jestem pewna, że szybko się Wam nie znudzi.
Jest jednak kilka rzeczy na które musimy uważać... Jeżeli nie wejdziemy na ten serwer z którego skończyliśmy grać ostatnio, gra zresetuje nam się. Wszystkie osiągnięcia jak i poziom zostaną usunięte nawet jeżeli wrócimy na początkowy serwer.
Chciałabym również zwrócić uwagę na soundtrack, jeżeli będziemy grać codziennie możliwe, szybko nam się znudzi! Jest monotonny jeżeli akurat nie walczymy z kimkolwiek. Może być to swego rodzaju, problematyczne.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Ogólnie gra nie jest zła. Jednak może nam się znudzić, ciągle odbieramy zadania i idziemy walczyć. Niektórym może się znudzić naprawdę bardzo szybko, przez co nie dochodzimy do najciekawszych momentów fabularnych. Jednak warto na nią spojrzeć. Zdecydowanie jej plusami są: rozbudowana linia fabularna, wyśmienita grafika, rozmaite zadania oraz efekty mocy.
Co ciekawe bardzo szybko wbija się tam poziomy co nie zawsze możemy doświadczyć, w innych grach MMO i RPG. Wręcz zwykle jeżeli skupimy się na grze, nie zauważymy tego, że na początku mieliśmy np. 10 poziom a po kilku godzinach już 30. Myślę, że to też da się zaliczyć do plusów.
Ode mnie to tyle. Mam nadzieje, że zobaczycie tą grę i uda wam się poczuć to samo co ja. Sama nie skończyłam do końca gry. Ale czy ukończenie jej jest możliwe? Dowiedzcie się sami! Serdecznie pozdrawiam.
4.0 (głosów: 1)
Art napisany przez XWikTosiaX

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Margonem MMO-RPG, Czy warto zagrać?

Recenzja Trykpiarz
2

Warface Warface czyli gra dla ludzi o "mocnych nerwach".

Recenzja Kruciak
3

Forge of Empires Forge of Empires czyli gra, która wciąga.

Recenzja Keroina
4

Grand Theft Auto V (B2P) Recenzja Gry Grand Theft Auto 5

Recenzja Bartu
5

7 Porad dla nowych graczy Invisible, Inc

Poradnik Banankowiec2453
6

Neverwinter Czy fani odsłon RPG mają czego szukać ?

Recenzja Gomoron
7

Bezpieczne korzystnie z sieci - jak zabezpieczyć się przed włamaniem

Poradnik Antymed
8

Margonem Questy Gwiazdkowe 2017

Poradnik trzcinka
9

League of Legends Braum - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
10

Minecraft Minecraft-Ciekawostki o nametagach!

Poradnik MatioNex
Chat