Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 32 0
02.06.2022

Dlaczego Przeciwna Drużyna Wygrywa Mecz w CS GO

Zapraszam do zapoznania się z informacjami, które mogą być rozwiązaniem twojego problemu na odniesienie zwycięstwa w meczu rankingowym, zarówno w trybie turniejowym, jak i skrzydłowym, a nawet w trybie Battle Royale (Danger Zone)


Zapewne każdy gracz grający w CS GO przegrał mnóstwo meczów podobnie, jak wygrał, ale to właśnie przegrany mecz boli najbardziej, zwłaszcza że przeciwnik gra jak profesjonalny gracz e-sportowy. W pierwszej chwili nasuwają się myśli, że jest oszustem, ale zazwyczaj powody przegranej rudny lub meczu są znacznie inne.


W grze CS GO ważne są w dużym stopniu umiejętności oraz znajomości mapy, lecz powodów przegranego meczu może być znacznie więcej. Oczywiście umiejętności są jednym z najważniejszych elementów decydujących o zwycięstwie, ale zdarza się, że przegrywamy też z innych powodów.


Przed zapoznaniem się z dalszą częścią artykułu, pragnę dodać, że są to moje własne spostrzeżenia, jako gracza, który postrzega rozgrywkę w CS GO pod kątem taktycznym i strategicznym z pewnym stopniem umiejętności.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

DOBIERANIE GRACZY


W grze mamy dostępne praktycznie dwa tryby dobierania graczy, które znacząco wpływają na wynik:


1. Pierwszym z nich jest losowe dobieranie graczy, lecz w tym wypadku często wynik meczu jest losowy i zależy od drużyny przeciwnej jak i naszej własnej, której praktycznie nie znamy. Czasami zdarza się, że nasz towarzysz opuszcza mecz z powodu słabego połączenia z Internetem lub ma taką zachciankę, lub chce zrobić kawał i popsuć cały mecz.


2. Drugim wariantem jest gra z własną drużyną, z którą cały czas komunikujemy się podczas meczu. Element komunikacji i umiejętności zapewniają wprawdzie pewne zwycięstwo, lecz zawsze jest ten jeden mały wyjątek.


POMYSŁOWY GRACZ


Gracze potrafią być bardzo pomysłowi lub wykorzystują błędy przeciwników do osiągnięcia zwycięstwa:


1. Grając w CS GO, zdarzało mi się zaobserwować, że pojedynczy gracz robi to samo, w każdą rundę. Mam na myśli, to, że staje w tym samym miejscu z AWP lub kupuje P90 i biegnąc w naszym kierunku strzela z myślą o eliminacji. Te błędy można łatwo wykorzystać i najlepiej ich nie popełniać.


2. Grając, jako terrorysta mamy możliwości umieszczenia bomby, ale najlepiej umieścić ją w takim miejscu, żeby była słabo widoczna i tym samym trudna do znalezienia. Pamiętać trzeba, że po położeniu bomby licznik zaczyna cykać, więc umieszczenie bomby ma znaczenie większe, znaczenie niż można przypuszczać.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

UMIEJĘTNOŚCI STRZELANIE MAPA


Trzy istotne kwestie decydują o losach całego meczu, więc należy się dobrze przygotować, a wszystkich tych rzeczy możecie się nauczyć, korzystając z warsztatu Steam.


Mapa – opanowanie mapy i znajomości rozkładu pomieszczeni da nam znaczną przewagę podczas meczu. Znajomości mapy przekłada się na elementy taktyczne, a mowa tu o granatach.


Strzelanie – szybkości strzelania oraz opanowanie odrzutu podczas otworzenia ognia do przeciwnika jest bardzo ważne. Czasami zdarza się, że nawet jeśli przeciwnik nas zaskoczy, to nasza szybkości reakcji będzie dość duża, by się odwrócić i wyeliminować przeciwnika.


Umiejętności – to kwestia w dużym stopniu ogólna, ale bardzo ważna. Drużyna, która opanowała rzucanie grantami, taktyczne zagrania oraz idealne strzelanie, z każdej broni, może być dość silnym przeciwnikiem do pokonania.


W materiale wymieniłem najważniejsze elementy rozgrywki w grze, które dobrze znać oraz błędy, których najlepiej unikać. Oczywiście wszystko zależy od gracza, lecz warto zaznaczyć, że wymienione informacje są aktualnie stosowane w grze, co czyni je potrzebnymi do opanowania, jeśli oczywiście chcemy być dobrym graczem CS GO.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez WILKMOR

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Luigi's Mansion 3 - Recenzja

Recenzja Kacper12361838
2

Margonem Jak zabezpieczyć konto w Margonem.

Poradnik Piotrek13299
3

Forge of Empires FoE to generalnie dobra gierka

Recenzja Bannabanana
4

Margonem Prawie 3000 dni w Margonem, czyli co zmieniło się w Margonem oczami starego gracza

Recenzja Deya
5

MovieStarPlanet MSP Jak zdobyć fame na MovieStarPlanet?

Poradnik mucipuci
6

Minecraft Jak przywołać nieruszającego się moba.

Tutorial MiChAł331
7

Wolni farmerzy Wolni Farmerzy - recenzja i krótki opis.

Recenzja Marek1928
8

Najdłuższa Podróż - HIT czy SH*T?

Recenzja PoProstuFreo
9

Rail Nation Recenzja gry Rail Nation

Recenzja erokity56
10

Royal Quest Swietne Hack'n'Slash/MMORPG

Recenzja Questionmark.
Chat